Numer turnieju: 343
Data: 26 listopada 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             144 Łęczna              2295  4.5
  2.Andrzej Rakoczy         122 Kraków              2116  3.5
  3.Łukasz Bobowski         128 Suchedniów          2162  3.0
  4.Małgorzata Sulejewska   119 Kraków              2111  2.5
  5.Przemysław Herdzina     128 Kraków              1507  2.5
  6.Agnieszka Krupka        100 Krosno               700  1.0
  7.Tomasz Ciejka           129 Kraków              1306  0.5
  8.Grzegorz Kwiecień       114 Kraków               691  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             144 (144.11)  14411 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Artur Irzyk              Kraków             133 (133.14)  13314 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (129.73)  12973 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             130 (129.52)   2979 / 23 
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.05)  12905 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         129 (128.64)  12864 / 100
  9  Przemysław Herdzina      Kraków             127 (126.92)  12692 / 100
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.92)  12292 / 100
 12  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.62)   8254 / 69 
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             119 (118.99)  11185 / 94 
 14  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              117 (117.19)  11719 / 100
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (116.36)  11636 / 100
 17  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (115.13)   4375 / 38 
 18  Grzegorz Kwiecień        Kraków             113 (113.14)  11314 / 100
 19  Jan Kozłowski            Kraków             113 (112.95)   2485 / 22 
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             109 (108.67)   5651 / 52 
 22  Marcin Figiel            Zawichost          106 (105.65)   1796 / 17 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             102 (101.73)   1526 / 15 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.51)   5528 / 55 
 25  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 99.47)   9947 / 100
 26  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 27  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz           91 ( 91.18)   4103 / 45 
 28  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 29  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Małgorzata Sikora        Kraków              95 ( 95.21)   1333 / 14 
 32  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 33  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.14)   1136 / 14 
 34  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 35  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 36  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 37  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 38  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 39  Sławomir Kucia           Kraków             139 (138.83)    833 / 6  
 40  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 41  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 42  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 43  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 46  Arkadiusz Biegun         Kraków              97 ( 97.20)    486 / 5  
 47  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 48  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 50  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 51  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 52  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 53  Tomasz Figiel            Zawichost          122 (121.50)    243 / 2  
 54  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 55  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 56  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 57  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 58  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  9  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 10  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 11  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 12  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 13  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 14  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 15  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 16  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 17  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 18  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 19  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 20  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 21  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 22  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 23  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 24  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 25  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 26  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 27  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 28  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 29  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 30  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 31  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 32  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 33  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 34  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 35  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 36  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 37  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 38  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 39  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 40  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 41  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 42  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 43  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 44  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 45  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 46  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 47  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 48  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 49  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 50  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 51  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 52  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 53  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 54  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 55  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 56  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 58  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 59  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 60  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 61  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 62  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 63  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 64  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 65  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 66  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 67  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 68  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 69  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 70  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 71  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 72  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 73  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 74  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 75  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 76  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 77  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 78  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 79  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 81  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 82  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 83  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 84  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 85  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 86  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 87  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 88  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 89  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 90  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 91  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 92  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 93  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 94  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 95  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 96  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 97  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 98  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 99  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
100  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
101  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
102  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
103  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
104  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
105  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
106  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
107  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
108  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
109  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
110  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
111  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
112  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
113  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
114  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
115  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
116  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
117  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
118  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
119  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
120  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
121  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 11 
122  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
123  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
124  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
125  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
126  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
127  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
128  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
129  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
130  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
131  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
132  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
133  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
134  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
135  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             144 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Łukasz Bobowski        128   +  475:401   178
   2    1    5  Małgorzata Sulejewska  119   +  433:351   169
   3    1    2  Tomasz Ciejka          129   +  406:331   179
   4    1    4  Andrzej Rakoczy        122   -  293:338    72
   5            PAUZA
   6    1    4  Andrzej Rakoczy        122   +  388:323   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.00


  2  Tomasz Ciejka           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Andrzej Rakoczy        122   -  330:406    72
   2            PAUZA
   3    1    1  Kamil Górka            144   -  331:406    94
   4    3    6  Przemysław Herdzina    128   -  345:442    78
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.33


  3  Łukasz Bobowski         128 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            144   -  401:475    94
   2    2    4  Andrzej Rakoczy        122   +  513:301   172
   3            PAUZA
   4    2    5  Małgorzata Sulejewska  119   +  441:309   169
   5    2    6  Przemysław Herdzina    128   -  297:392    78
   6    2    8  Agnieszka Krupka       100   +  510:314   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.60


  4  Andrzej Rakoczy         122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          129   +  406:330   179
   2    2    3  Łukasz Bobowski        128   -  301:513    78
   3            PAUZA
   4    1    1  Kamil Górka            144   +  338:293   194
   5    1    5  Małgorzata Sulejewska  119   +  448:275   169
   6    1    1  Kamil Górka            144   -  323:388    94
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.80


  5  Małgorzata Sulejewska   119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    1    1  Kamil Górka            144   -  351:433    94
   3    2    6  Przemysław Herdzina    128   +  395:373   178
   4    2    3  Łukasz Bobowski        128   -  309:441    78
   5    1    4  Andrzej Rakoczy        122   -  275:448    72
   6    3    7  Grzegorz Kwiecień      114   +  481:341   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.20


  6  Przemysław Herdzina     128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    2    5  Małgorzata Sulejewska  119   -  373:395    69
   4    3    2  Tomasz Ciejka          129   +  442:345   179
   5    2    3  Łukasz Bobowski        128   +  392:297   178
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.00


  7  Grzegorz Kwiecień       114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    3    8  Agnieszka Krupka       100   -  350:386    50
   6    3    5  Małgorzata Sulejewska  119   -  341:481    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 59.50


  8  Agnieszka Krupka        100 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    3    7  Grzegorz Kwiecień      114   +  386:350   164
   6    2    3  Łukasz Bobowski        128   -  314:510    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.00