Numer turnieju: 344
Data: 3 grudnia 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2416  5.0
  2.Mariusz Wrześniewski    146 Warszawa            2383  4.0
  3.Tomasz Ciejka           129 Kraków              2344  4.0
  4.Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz           2059  4.0
  5.Kamil Górka             144 Łęczna              2408  3.0
  6.Łukasz Bobowski         129 Suchedniów          2404  3.0
  7.Grzegorz Kwiecień       113 Kraków              1978  3.0
  8.Jacek Pietruszka        120 Kraków              1107  2.0
  9.Małgorzata Sulejewska   119 Kraków              2136  1.5
 10.Andrzej Rakoczy         123 Kraków              2045  1.5
 11.Agnieszka Krupka        102 Krosno              1093  1.0
 12.Jerzy Matyasik          116 Kraków              1281  0.5
 13.Artur Irzyk             133 Kraków               795  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.84)  14584 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             144 (143.62)  14362 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (132.68)  13268 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.00)  13100 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             130 (129.52)   2979 / 23 
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.08)  12908 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (127.97)  12797 / 100
  9  Przemysław Herdzina      Kraków             127 (126.92)  12692 / 100
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Jacek Pietruszka         Kraków             121 (120.72)   8692 / 72 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.43)  12043 / 100
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.27)  11610 / 99 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              117 (117.19)  11719 / 100
 16  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (115.13)   4375 / 38 
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.46)  11446 / 100
 18  Grzegorz Kwiecień        Kraków             113 (113.22)  11322 / 100
 19  Jan Kozłowski            Kraków             113 (112.95)   2485 / 22 
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             109 (109.40)   5251 / 48 
 22  Marcin Figiel            Zawichost          106 (105.65)   1796 / 17 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             103 (102.61)   1847 / 18 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.51)   5528 / 55 
 25  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 99.47)   9947 / 100
 26  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz           97 ( 97.45)   4970 / 51 
 27  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 28  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 29  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Małgorzata Sikora        Kraków              95 ( 95.21)   1333 / 14 
 32  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 33  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.14)   1136 / 14 
 34  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 35  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 36  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 37  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 38  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 39  Sławomir Kucia           Kraków             139 (138.83)    833 / 6  
 40  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 41  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 42  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 43  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 46  Arkadiusz Biegun         Kraków              97 ( 97.20)    486 / 5  
 47  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 48  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 50  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 51  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 52  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 53  Tomasz Figiel            Zawichost          122 (121.50)    243 / 2  
 54  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 55  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 56  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 57  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 58  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  9  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 10  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 11  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 12  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 13  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 14  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 15  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 16  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 17  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 18  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 19  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 20  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 21  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 22  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 23  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 24  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 25  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 26  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 27  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 28  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 29  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 30  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 31  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 32  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 33  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 34  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 35  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 36  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 37  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 38  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 39  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 40  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 41  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 42  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 43  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 44  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 45  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 46  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 47  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 48  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 49  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 50  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 51  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 52  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 53  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 54  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 55  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 56  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 58  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 59  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 60  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 61  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 62  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 63  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 64  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 65  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 66  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 67  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 68  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 69  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 70  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 71  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 72  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 73  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 74  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 75  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 76  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 77  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 78  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 79  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 81  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 82  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 83  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 84  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 85  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 86  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 87  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 88  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 89  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 90  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 91  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 92  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 93  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 94  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 95  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 96  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 97  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 98  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 99  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
100  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
101  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
102  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
103  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
104  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
105  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
106  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
107  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
108  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
109  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
110  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
111  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
112  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
113  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
114  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
115  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
116  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
117  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
118  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
119  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
120  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
121  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 11 
122  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
123  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
124  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
125  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
126  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
127  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
128  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
129  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
130  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
131  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
132  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
133  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
134  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
135  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             144 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Andrzej Rakoczy        123   +  564:338   173
   2    1    8  Łukasz Bobowski        129   -  365:513    79
   3    2   10  Mariusz Wrześniewski   146   +  354:341   196
   4    2    2  Justyna Fugiel         130   -  340:460    80
   5    3    7  Marek Gajdosz          100   +  417:264   150
   6    2   10  Mariusz Wrześniewski   146   -  368:382    96
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.00


  2  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Małgorzata Sulejewska  119   +  364:303   169
   2    2    3  Tomasz Ciejka          129   +  393:372   179
   3    1    8  Łukasz Bobowski        129   -  366:391    79
   4    2    1  Kamil Górka            144   +  460:340   194
   5    2   10  Mariusz Wrześniewski   146   +  438:394   196
   6    1    8  Łukasz Bobowski        129   +  395:338   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 166.00


  3  Tomasz Ciejka           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jerzy Matyasik         116   +  397:375   166
   2    2    2  Justyna Fugiel         130   -  372:393    80
   3    3    7  Marek Gajdosz          100   -  331:335    50
   4    4   13  Agnieszka Krupka       102   +  361:360   152
   5    4   12  Artur Irzyk            133   +  478:446   183
   6    3   11  Grzegorz Kwiecień      113   +  405:356   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.33


  4  Andrzej Rakoczy         123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            144   -  338:564    94
   2    5    9  Jacek Pietruszka       120   -  338:405    70
   3    5   11  Grzegorz Kwiecień      113   -  323:444    63
   4    6    5  Małgorzata Sulejewska  119   +  415:334   169
   5            PAUZA
   6    5   13  Agnieszka Krupka       102   -  331:373    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.60


  5  Małgorzata Sulejewska   119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         130   -  303:364    80
   2            PAUZA
   3    4    9  Jacek Pietruszka       120   -  381:391    70
   4    6    4  Andrzej Rakoczy        123   -  334:415    73
   5    5   13  Agnieszka Krupka       102   +  446:360   152
   6    4    7  Marek Gajdosz          100   -  372:385    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.00


  6  Jerzy Matyasik          116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          129   -  375:397    79
   2    3   10  Mariusz Wrześniewski   146   -  280:462    96
   3            PAUZA
   4    5   11  Grzegorz Kwiecień      113   -  326:381    63
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.33


  7  Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Łukasz Bobowski        129   -  312:389    79
   2    4   11  Grzegorz Kwiecień      113   +  386:290   163
   3    3    3  Tomasz Ciejka          129   +  335:331   179
   4    3   12  Artur Irzyk            133   +  377:349   183
   5    3    1  Kamil Górka            144   -  264:417    94
   6    4    5  Małgorzata Sulejewska  119   +  385:372   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.50


  8  Łukasz Bobowski         129 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Marek Gajdosz          100   +  389:312   150
   2    1    1  Kamil Górka            144   +  513:365   194
   3    1    2  Justyna Fugiel         130   +  391:366   180
   4    1   10  Mariusz Wrześniewski   146   -  351:415    96
   5    1   11  Grzegorz Kwiecień      113   -  422:507    63
   6    1    2  Justyna Fugiel         130   -  338:395    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.17


  9  Jacek Pietruszka        120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Mariusz Wrześniewski   146   -  311:389    96
   2    5    4  Andrzej Rakoczy        123   +  405:338   173
   3    4    5  Małgorzata Sulejewska  119   +  391:381   169
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.00


 10  Mariusz Wrześniewski    146 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Jacek Pietruszka       120   +  389:311   170
   2    3    6  Jerzy Matyasik         116   +  462:280   166
   3    2    1  Kamil Górka            144   -  341:354    94
   4    1    8  Łukasz Bobowski        129   +  415:351   179
   5    2    2  Justyna Fugiel         130   -  394:438    80
   6    2    1  Kamil Górka            144   +  382:368   194
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.17


 11  Grzegorz Kwiecień       113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    7  Marek Gajdosz          100   -  290:386    50
   3    5    4  Andrzej Rakoczy        123   +  444:323   173
   4    5    6  Jerzy Matyasik         116   +  381:326   166
   5    1    8  Łukasz Bobowski        129   +  507:422   179
   6    3    3  Tomasz Ciejka          129   -  356:405    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.40


 12  Artur Irzyk             133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    3    7  Marek Gajdosz          100   -  349:377    50
   5    4    3  Tomasz Ciejka          129   -  446:478    79
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.50


 13  Agnieszka Krupka        102 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    3  Tomasz Ciejka          129   -  360:361    79
   5    5    5  Małgorzata Sulejewska  119   -  360:446    69
   6    5    4  Andrzej Rakoczy        123   +  373:331   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.00