Numer turnieju: 345
Data: 10 grudnia 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             144 Łęczna              2703  4.0
  2.Jerzy Matyasik          114 Kraków              2489  4.0
  3.Łukasz Bobowski         128 Suchedniów          2450  4.0
  4.Grzegorz Kwiecień       113 Kraków              2026  4.0
  5.Andrzej Rakoczy         120 Kraków              2280  3.0
  6.Przemysław Herdzina     127 Kraków              2037  3.0
  7.Justyna Fugiel          133 Sandomierz          2211  2.0
  8.Małgorzata Sulejewska   117 Kraków              2201  2.0
  9.Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz           2006  1.5
 10.Krzysztof Ufir          100 Nowy_Targ           1386  1.0
 11.Tomasz Figiel           100 Zawichost            484  1.0
 12.Małgorzata Sikora       100 Kraków               386  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.84)  14584 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             143 (143.28)  14328 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.00)  13100 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (130.40)  13040 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             130 (129.52)   2979 / 23 
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.08)  12908 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (127.58)  12758 / 100
  9  Przemysław Herdzina      Kraków             128 (127.55)  12755 / 100
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (120.36)   8064 / 67 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             119 (119.39)  11939 / 100
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Paweł Kowalski           Kutno              117 (117.19)  11719 / 100
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.92)  11692 / 100
 16  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (115.13)   4375 / 38 
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.21)  11421 / 100
 18  Grzegorz Kwiecień        Kraków             113 (113.08)  11308 / 100
 19  Jan Kozłowski            Kraków             113 (112.95)   2485 / 22 
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             111 (110.80)   4986 / 45 
 22  Marcin Figiel            Zawichost          106 (105.65)   1796 / 17 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             103 (102.61)   1847 / 18 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków             102 (101.56)   5078 / 50 
 25  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 99.47)   9947 / 100
 26  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 27  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz           97 ( 96.75)   5418 / 56 
 28  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 93.07)   1396 / 15 
 29  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 30  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 31  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 32  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 33  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.14)   1136 / 14 
 34  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 35  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 36  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 37  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 38  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 39  Sławomir Kucia           Kraków             139 (138.83)    833 / 6  
 40  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 41  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 42  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 43  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 46  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           83 ( 82.80)    414 / 5  
 47  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 48  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 50  Tomasz Figiel            Zawichost          131 (131.00)    393 / 3  
 51  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 52  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 53  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 54  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 55  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 56  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 57  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 58  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  9  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 10  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 11  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 12  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 13  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 14  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 15  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 16  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 17  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 18  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 19  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 20  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 21  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 22  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 23  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 24  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 25  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 26  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 27  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 28  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 29  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 30  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 31  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 32  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 33  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 34  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 35  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 36  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 37  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 38  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 39  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 40  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 41  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 42  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 43  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 44  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 45  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 46  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 47  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 48  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 49  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 50  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 51  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 52  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 53  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 54  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 55  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 56  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 57  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 58  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 59  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 60  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 61  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 62  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 63  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 64  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 65  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 66  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 67  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 69  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 70  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 71  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 72  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 73  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 74  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 75  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 76  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 77  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 78  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 79  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 80  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 81  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 82  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 83  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 84  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 85  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 86  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 87  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 88  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 89  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 90  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 91  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 92  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 93  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 94  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 95  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 96  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 97  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 98  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 99  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
100  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
101  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
102  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
103  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
104  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
105  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
106  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
107  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
108  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
109  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
110  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
111  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
112  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
113  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
114  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
115  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
116  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
117  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
118  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
119  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
120  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
121  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
122  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
123  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
124  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
125  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
126  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
127  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
128  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
129  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
130  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
131  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
132  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
133  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
134  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
135  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             144 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Andrzej Rakoczy        120   -  366:385    70
   2    3   12  Przemysław Herdzina    127   +  471:382   177
   3    3    3  Łukasz Bobowski        128   -  425:518    78
   4    3    5  Małgorzata Sulejewska  117   +  543:394   167
   5    3   11  Grzegorz Kwiecień      113   +  424:371   163
   6    1    3  Łukasz Bobowski        128   +  474:352   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.83


  2  Justyna Fugiel          133 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Małgorzata Sulejewska  117   -  332:399    67
   2    4    6  Jerzy Matyasik         114   -  253:508    64
   3    5    8  Krzysztof Ufir         100   +  400:352   150
   4    5   12  Przemysław Herdzina    127   -  432:456    77
   5    4    7  Marek Gajdosz          100   +  446:309   150
   6    4   12  Przemysław Herdzina    127   -  348:474    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.50


  3  Łukasz Bobowski         128 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jerzy Matyasik         114   +  464:351   164
   2    1    4  Andrzej Rakoczy        120   -  281:397    70
   3    3    1  Kamil Górka            144   +  518:425   194
   4    2    7  Marek Gajdosz          100   +  426:348   150
   5    1   12  Przemysław Herdzina    127   +  409:328   177
   6    1    1  Kamil Górka            144   -  352:474    94
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.50


  4  Andrzej Rakoczy         120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            144   +  385:366   194
   2    1    3  Łukasz Bobowski        128   +  397:281   178
   3    1    7  Marek Gajdosz          100   +  499:338   150
   4    1   11  Grzegorz Kwiecień      113   -  291:374    63
   5    2    6  Jerzy Matyasik         114   -  340:421    64
   6    2    6  Jerzy Matyasik         114   -  368:372    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.83


  5  Małgorzata Sulejewska   117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         133   +  399:332   183
   2    2    7  Marek Gajdosz          100   -  381:391    50
   3    4   12  Przemysław Herdzina    127   -  343:397    77
   4    3    1  Kamil Górka            144   -  394:543    94
   5    5    8  Krzysztof Ufir         100   +  406:275   150
   6    3   11  Grzegorz Kwiecień      113   -  278:468    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.83


  6  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Łukasz Bobowski        128   -  351:464    78
   2    4    2  Justyna Fugiel         133   +  508:253   183
   3    2   11  Grzegorz Kwiecień      113   -  329:416    63
   4    4    8  Krzysztof Ufir         100   +  508:223   150
   5    2    4  Andrzej Rakoczy        120   +  421:340   170
   6    2    4  Andrzej Rakoczy        120   +  372:368   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.67


  7  Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    5  Małgorzata Sulejewska  117   +  391:381   167
   3    1    4  Andrzej Rakoczy        120   -  338:499    70
   4    2    3  Łukasz Bobowski        128   -  348:426    78
   5    4    2  Justyna Fugiel         133   -  309:446    83
   6    5    8  Krzysztof Ufir         100   -  320:339    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.60


  8  Krzysztof Ufir          100 Nowy_Targ         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    9  Tomasz Figiel          100   -  197:484    50
   3    5    2  Justyna Fugiel         133   -  352:400    83
   4    4    6  Jerzy Matyasik         114   -  223:508    64
   5    5    5  Małgorzata Sulejewska  117   -  275:406    67
   6    5    7  Marek Gajdosz          100   +  339:320   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 82.80


  9  Tomasz Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    8  Krzysztof Ufir         100   +  484:197   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 10  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   11  Grzegorz Kwiecień      113   -  386:397    63
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.00


 11  Grzegorz Kwiecień       113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   10  Małgorzata Sikora      100   +  397:386   150
   3    2    6  Jerzy Matyasik         114   +  416:329   164
   4    1    4  Andrzej Rakoczy        120   +  374:291   170
   5    3    1  Kamil Górka            144   -  371:424    94
   6    3    5  Małgorzata Sulejewska  117   +  468:278   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.00


 12  Przemysław Herdzina     127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    1  Kamil Górka            144   -  382:471    94
   3    4    5  Małgorzata Sulejewska  117   +  397:343   167
   4    5    2  Justyna Fugiel         133   +  456:432   183
   5    1    3  Łukasz Bobowski        128   -  328:409    78
   6    4    2  Justyna Fugiel         133   +  474:348   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.00