Numer turnieju: 346
Data: 17 grudnia 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2646  5.0
  2.Kamil Górka             143 Łęczna              2343  5.0
  3.Tomasz Ciejka           129 Kraków              2327  4.0
  4.Artur Irzyk             131 Kraków              2373  3.0
  5.Mariusz Wrześniewski    146 Warszawa            2347  3.0
  6.Przemysław Herdzina     128 Kraków              2326  3.0
  7.Jerzy Matyasik          114 Kraków              2224  3.0
  8.Andrzej Rakoczy         119 Kraków              2304  2.0
  9.Małgorzata Sulejewska   117 Kraków              2211  2.0
 10.Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz           2126  2.0
 11.Grzegorz Kwiecień       113 Kraków              1435  1.0
 12.Krzysztof Ufir          100 Nowy_Targ           1383  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             146 (145.64)  14564 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           144 (143.87)  14387 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (130.99)  13099 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (130.57)  13057 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             130 (130.10)  13010 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             130 (129.52)   2979 / 23 
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (127.58)  12758 / 100
  9  Przemysław Herdzina      Kraków             127 (126.76)  12676 / 100
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.06)  12106 / 100
 12  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (120.36)   8064 / 67 
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Paweł Kowalski           Kutno              117 (117.19)  11719 / 100
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.22)  11622 / 100
 16  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (115.13)   4375 / 38 
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.57)  11457 / 100
 18  Jan Kozłowski            Kraków             113 (112.95)   2485 / 22 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (111.76)  11176 / 100
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             111 (110.80)   4986 / 45 
 22  Marcin Figiel            Zawichost          106 (105.65)   1796 / 17 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             103 (102.61)   1847 / 18 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków             102 (101.56)   5078 / 50 
 25  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 99.47)   9947 / 100
 26  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 27  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz           97 ( 96.89)   6007 / 62 
 28  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 93.07)   1396 / 15 
 29  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 30  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 31  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 32  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 33  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.14)   1136 / 14 
 34  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 35  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 36  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           85 ( 85.33)    768 / 9  
 37  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 38  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 39  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 40  Sławomir Kucia           Kraków             139 (138.83)    833 / 6  
 41  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 48  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 50  Tomasz Figiel            Zawichost          131 (131.00)    393 / 3  
 51  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 52  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 53  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 54  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 55  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 56  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 57  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 58  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  9  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 10  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 11  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 12  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 13  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 14  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 15  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 16  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 17  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 18  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 19  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 20  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 21  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 22  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 23  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 24  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 25  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 26  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 27  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 28  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 29  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 30  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 31  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 32  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 33  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 34  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 35  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 36  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 37  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 38  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 39  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 40  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 41  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 42  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 43  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 44  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 45  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 46  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 47  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 48  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 49  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 50  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 51  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 52  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 53  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 54  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 55  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 56  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 57  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 58  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 59  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 60  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 61  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 62  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 63  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 64  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 65  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 66  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 67  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 69  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 70  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 71  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 72  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 73  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 74  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 75  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 76  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 77  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 78  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 79  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 80  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 81  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 82  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 83  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 84  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 85  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 86  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 87  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 88  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 89  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 90  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 91  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 92  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 93  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 94  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 95  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 96  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 97  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 98  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 99  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
100  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
101  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
102  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
103  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
104  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
105  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
106  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
107  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
108  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
109  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
110  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
111  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
112  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
113  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
114  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
115  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
116  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
117  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
118  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
119  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
120  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
121  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
122  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
123  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
124  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
125  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
126  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
127  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
128  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
129  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
130  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
131  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
132  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
133  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
134  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
135  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Mariusz Wrześniewski    146 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Przemysław Herdzina    128   +  394:348   178
   2    3    4  Tomasz Ciejka          129   -  329:388    79
   3    4    7  Małgorzata Sulejewska  117   +  481:352   167
   4    3    2  Kamil Górka            143   -  363:385    93
   5    3    6  Andrzej Rakoczy        119   +  374:323   169
   6    2    4  Tomasz Ciejka          129   -  406:459    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.50


  2  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Andrzej Rakoczy        119   +  386:345   169
   2    1   10  Artur Irzyk            131   +  392:384   181
   3    1    3  Justyna Fugiel         130   -  248:491    80
   4    3    1  Mariusz Wrześniewski   146   +  385:363   196
   5    2    7  Małgorzata Sulejewska  117   +  483:407   167
   6    1    3  Justyna Fugiel         130   +  449:356   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 162.17


  3  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Małgorzata Sulejewska  117   +  369:348   167
   2    2    8  Jerzy Matyasik         114   +  435:342   164
   3    1    2  Kamil Górka            143   +  491:248   193
   4    1    6  Andrzej Rakoczy        119   +  519:324   169
   5    1   10  Artur Irzyk            131   +  476:347   181
   6    1    2  Kamil Górka            143   -  356:449    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 161.17


  4  Tomasz Ciejka           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Jerzy Matyasik         114   -  360:397    64
   2    3    1  Mariusz Wrześniewski   146   +  388:329   196
   3    2    6  Andrzej Rakoczy        119   -  285:434    69
   4    5    5  Przemysław Herdzina    128   +  417:402   178
   5    5   12  Grzegorz Kwiecień      113   +  418:346   163
   6    2    1  Mariusz Wrześniewski   146   +  459:406   196
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.33


  5  Przemysław Herdzina     128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   146   -  348:394    96
   2    4    6  Andrzej Rakoczy        119   -  358:531    69
   3    5   11  Krzysztof Ufir         100   +  388:379   150
   4    5    4  Tomasz Ciejka          129   -  402:417    79
   5    4    8  Jerzy Matyasik         114   +  444:322   164
   6    3    6  Andrzej Rakoczy        119   +  386:347   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.17


  6  Andrzej Rakoczy         119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            143   -  345:386    93
   2    4    5  Przemysław Herdzina    128   +  531:358   178
   3    2    4  Tomasz Ciejka          129   +  434:285   179
   4    1    3  Justyna Fugiel         130   -  324:519    80
   5    3    1  Mariusz Wrześniewski   146   -  323:374    96
   6    3    5  Przemysław Herdzina    128   -  347:386    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.33


  7  Małgorzata Sulejewska   117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         130   -  348:369    80
   2    5    9  Marek Gajdosz          100   +  437:287   150
   3    4    1  Mariusz Wrześniewski   146   -  352:481    96
   4    2   10  Artur Irzyk            131   +  358:330   181
   5    2    2  Kamil Górka            143   -  407:483    93
   6    4   10  Artur Irzyk            131   -  309:458    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.50


  8  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          129   +  397:360   179
   2    2    3  Justyna Fugiel         130   -  342:435    80
   3    3   10  Artur Irzyk            131   -  359:439    81
   4    4    9  Marek Gajdosz          100   +  388:375   150
   5    4    5  Przemysław Herdzina    128   -  322:444    78
   6    5    9  Marek Gajdosz          100   +  416:320   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.67


  9  Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Artur Irzyk            131   -  266:415    81
   2    5    7  Małgorzata Sulejewska  117   -  287:437    67
   3    6   12  Grzegorz Kwiecień      113   +  382:350   163
   4    4    8  Jerzy Matyasik         114   -  375:388    64
   5    6   11  Krzysztof Ufir         100   +  496:346   150
   6    5    8  Jerzy Matyasik         114   -  320:416    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.17


 10  Artur Irzyk             131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Marek Gajdosz          100   +  415:266   150
   2    1    2  Kamil Górka            143   -  384:392    93
   3    3    8  Jerzy Matyasik         114   +  439:359   164
   4    2    7  Małgorzata Sulejewska  117   -  330:358    67
   5    1    3  Justyna Fugiel         130   -  347:476    80
   6    4    7  Małgorzata Sulejewska  117   +  458:309   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.17


 11  Krzysztof Ufir          100 Nowy_Targ         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    5  Przemysław Herdzina    128   -  379:388    78
   4    6   12  Grzegorz Kwiecień      113   -  302:418    63
   5    6    9  Marek Gajdosz          100   -  346:496    50
   6    6   12  Grzegorz Kwiecień      113   +  356:321   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.50


 12  Grzegorz Kwiecień       113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    9  Marek Gajdosz          100   -  350:382    50
   4    6   11  Krzysztof Ufir         100   +  418:302   150
   5    5    4  Tomasz Ciejka          129   -  346:418    79
   6    6   11  Krzysztof Ufir         100   -  321:356    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 82.25