Numer turnieju: 348
Data: 14 stycznia 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bobowski         127 Suchedniów          2543  5.0
  2.Kamil Górka             143 Łęczna              2371  4.0
  3.Jerzy Matyasik          114 Kraków              2170  3.5
  4.Przemysław Herdzina     127 Kraków              2231  3.0
  5.Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz           2207  3.0
  6.Andrzej Rakoczy         123 Kraków              2247  2.5
  7.Justyna Fugiel          131 Sandomierz          2312  2.0
  8.Marcin Ceglarek         100 Kraków              2035  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             145 (144.65)  14465 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           144 (143.87)  14387 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (130.99)  13099 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (130.12)  13012 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             130 (130.10)  13010 / 100
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         130 (129.67)  12967 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             129 (129.39)  12939 / 100
  9  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (124.00)   2480 / 20 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.98)  12298 / 100
 12  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (120.46)   6746 / 56 
 13  Mariusz Grodek           Olsztyn            119 (119.32)   4057 / 34 
 14  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              117 (117.20)  10431 / 89 
 16  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (115.89)  11589 / 100
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.08)  11508 / 100
 18  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (111.76)  11176 / 100
 19  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 20  Jan Kozłowski            Kraków             109 (109.33)   1968 / 18 
 21  Tomasz Górka             Łęczna             107 (107.15)   3536 / 33 
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             106 (105.80)   1587 / 15 
 23  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (101.28)   4051 / 40 
 24  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          101 (101.26)   7392 / 73 
 25  Marcin Ceglarek          Kraków              98 ( 98.23)   9823 / 100
 26  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 27  Małgorzata Sikora        Kraków              93 ( 93.07)   1396 / 15 
 28  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 29  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.00)   1508 / 13 
 32  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 33  Aneta Bugaj              Zawiercie           87 ( 86.50)    865 / 10 
 34  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 35  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           85 ( 85.33)    768 / 9  
 36  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.25)    546 / 8  
 37  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 38  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 39  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 40  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 41  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 42  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 43  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 46  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 47  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 48  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 50  Tomasz Figiel            Zawichost          131 (131.00)    393 / 3  
 51  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 52  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 53  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 54  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 55  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 56  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 57  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 59  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 61  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 62  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 63  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 64  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 65  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 66  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 67  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 69  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 71  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 72  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 73  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 74  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 75  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 76  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 77  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 78  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 79  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 84  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 85  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 86  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 87  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 88  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 89  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 90  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 91  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 92  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 93  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 94  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 95  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 96  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 97  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 98  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 99  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
100  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
101  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
102  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
103  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
104  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
105  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
106  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
107  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
108  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
109  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
110  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
111  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
112  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
113  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
114  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
115  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
116  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
117  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
118  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
119  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
120  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
121  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
122  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
123  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
124  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
125  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
126  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
127  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
128  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
129  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
130  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
131  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
132  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
133  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
134  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
135  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
136  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
137  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Andrzej Rakoczy        123   +  418:409   173
   2    2    3  Przemysław Herdzina    127   +  430:388   177
   3    1    4  Łukasz Bobowski        127   -  365:421    77
   4    2    7  Marek Gajdosz          100   -  295:360    50
   5    3    8  Marcin Ceglarek        100   +  443:319   150
   6    2    5  Andrzej Rakoczy        123   +  420:255   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.33


  2  Justyna Fugiel          131 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Jerzy Matyasik         114   +  440:346   164
   2    1    4  Łukasz Bobowski        127   -  253:376    77
   3    3    3  Przemysław Herdzina    127   -  390:410    77
   4    4    8  Marcin Ceglarek        100   -  380:399    50
   5    4    7  Marek Gajdosz          100   +  500:328   150
   6    3    6  Jerzy Matyasik         114   -  349:371    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.00


  3  Przemysław Herdzina     127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marek Gajdosz          100   +  378:346   150
   2    2    1  Kamil Górka            143   -  388:430    93
   3    3    2  Justyna Fugiel         131   +  410:390   181
   4    3    6  Jerzy Matyasik         114   -  333:373    64
   5    2    5  Andrzej Rakoczy        123   +  446:367   173
   6    1    4  Łukasz Bobowski        127   -  276:487    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.00


  4  Łukasz Bobowski         127 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marcin Ceglarek        100   +  407:339   150
   2    1    2  Justyna Fugiel         131   +  376:253   181
   3    1    1  Kamil Górka            143   +  421:365   193
   4    1    5  Andrzej Rakoczy        123   -  405:413    73
   5    1    6  Jerzy Matyasik         114   +  447:359   164
   6    1    3  Przemysław Herdzina    127   +  487:276   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 156.33


  5  Andrzej Rakoczy         123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            143   -  409:418    93
   2    3    7  Marek Gajdosz          100   +  452:278   150
   3    2    6  Jerzy Matyasik         114   =  351:351   114
   4    1    4  Łukasz Bobowski        127   +  413:405   177
   5    2    3  Przemysław Herdzina    127   -  367:446    77
   6    2    1  Kamil Górka            143   -  255:420    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.33


  6  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         131   -  346:440    81
   2    4    8  Marcin Ceglarek        100   +  370:340   150
   3    2    5  Andrzej Rakoczy        123   =  351:351   123
   4    3    3  Przemysław Herdzina    127   +  373:333   177
   5    1    4  Łukasz Bobowski        127   -  359:447    77
   6    3    2  Justyna Fugiel         131   +  371:349   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.50


  7  Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    127   -  346:378    77
   2    3    5  Andrzej Rakoczy        123   -  278:452    73
   3    4    8  Marcin Ceglarek        100   +  484:273   150
   4    2    1  Kamil Górka            143   +  360:295   193
   5    4    2  Justyna Fugiel         131   -  328:500    81
   6    4    8  Marcin Ceglarek        100   +  411:365   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.67


  8  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        127   -  339:407    77
   2    4    6  Jerzy Matyasik         114   -  340:370    64
   3    4    7  Marek Gajdosz          100   -  273:484    50
   4    4    2  Justyna Fugiel         131   +  399:380   181
   5    3    1  Kamil Górka            143   -  319:443    93
   6    4    7  Marek Gajdosz          100   -  365:411    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.83