Numer turnieju: 349
Data: 18 stycznia 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2475  5.5
  2.Mariusz Wrześniewski    144 Warszawa            2424  4.0
  3.Łukasz Bobowski         130 Suchedniów          2289  4.0
  4.Marek Gajdosz           101 Nowy_Sącz           2109  3.5
  5.Andrzej Rakoczy         123 Kraków              2030  3.5
  6.Małgorzata Sulejewska   116 Kraków              2231  3.0
  7.Marcin Ceglarek         100 Kraków              1987  3.0
  8.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1843  3.0
  9.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2149  2.5
 10.Paweł Kowalski          117 Kutno               1956  2.5
 11.Jacek Pietruszka        120 Kraków              2196  2.0
 12.Przemysław Herdzina     129 Kraków              1476  2.0
 13.Paweł Miczko            100 Sandomierz           962  1.0
 14.Mariusz Grodek          119 Olsztyn              738  1.0
 15.Magda Sulejewska        100 Kraków               813  0.0
 16.Aneta Bugaj             100 Zawiercie            648  0.0
 17.Tomasz Górka            107 Łęczna               380  0.0
 18.Grzegorz Wilk           124 Kraków               363  0.0

 


RANKING (z dnia 18 stycznia 2010 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             145 (144.65)  14465 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           141 (141.31)  14131 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (131.53)  13153 / 100
  5  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (130.99)  13099 / 100
  6  Łukasz Bobowski          Suchedniów         131 (130.94)  13094 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             130 (130.10)  13010 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             130 (129.57)  12957 / 100
  9  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (123.81)   1981 / 16 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 12  Mariusz Grodek           Olsztyn            119 (118.89)   4280 / 36 
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.39)   7278 / 62 
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.86)  11686 / 100
 16  Paweł Kowalski           Kutno              115 (114.71)  10439 / 91 
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.05)  11405 / 100
 18  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (111.76)  11176 / 100
 19  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 20  Jan Kozłowski            Kraków             109 (109.33)   1968 / 18 
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             106 (105.80)   1587 / 15 
 22  Tomasz Górka             Łęczna             105 (105.47)   3375 / 32 
 23  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          103 (102.76)   8015 / 78 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (101.28)   4051 / 40 
 25  Marcin Ceglarek          Kraków             100 ( 99.87)   9987 / 100
 26  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.05)   5726 / 59 
 27  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 28  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 29  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 30  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.00)   1508 / 13 
 31  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 32  Aneta Bugaj              Zawiercie           82 ( 82.00)    984 / 12 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 34  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.64)    711 / 11 
 35  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 36  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           85 ( 85.33)    768 / 9  
 37  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.25)    546 / 8  
 38  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 39  Maciej Chmielowski       Kraków             120 (119.71)    838 / 7  
 40  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 41  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 48  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 49  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 50  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 51  Tomasz Figiel            Zawichost          131 (131.00)    393 / 3  
 52  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 53  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 54  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 55  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 56  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 57  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 59  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 61  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 62  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 63  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 64  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 65  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 66  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 67  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 69  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 71  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 72  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 73  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 74  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 75  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 76  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 77  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 78  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 79  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 84  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 85  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 86  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 87  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 88  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 89  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 90  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 91  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 92  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 93  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 94  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 95  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 96  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 97  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 98  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 99  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
100  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
101  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
102  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
103  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
104  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
105  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
106  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
107  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
108  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
109  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
110  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
111  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
112  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
113  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
114  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
115  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
116  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
117  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
118  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
119  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
120  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
121  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
122  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
123  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
124  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
125  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
126  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
127  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
128  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
129  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
130  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
131  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
132  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
133  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
134  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
135  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
136  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
137  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Mariusz Wrześniewski    144 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Małgorzata Sulejewska  116   +  435:349   166
   2    3    3  Łukasz Bobowski        130   -  404:440    80
   3    2    6  Paweł Kowalski         117   +  490:283   167
   4    2   11  Marcin Ceglarek        100   -  326:392    50
   5    3    8  Jerzy Matyasik         115   +  367:358   165
   6    2    7  Małgorzata Sulejewska  116   +  402:331   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.33


  2  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Jerzy Matyasik         115   +  472:388   165
   2    1   10  Marek Gajdosz          101   +  496:300   151
   3            PAUZA
   4    1    3  Łukasz Bobowski        130   +  424:353   180
   5    1   11  Marcin Ceglarek        100   +  408:292   150
   6    1    4  Andrzej Rakoczy        123   +  375:297   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 163.80


  3  Łukasz Bobowski         130 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Tomasz Górka           107   +  382:380   157
   2    3    1  Mariusz Wrześniewski   144   +  440:404   194
   3    1   11  Marcin Ceglarek        100   +  345:263   150
   4    1    2  Justyna Fugiel         130   -  353:424    80
   5    2    4  Andrzej Rakoczy        123   -  320:358    73
   6    3   17  Przemysław Herdzina    129   +  449:298   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.83


  4  Andrzej Rakoczy         123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Marek Gajdosz          101   -  290:420    51
   2            PAUZA
   3    5   13  Mariusz Grodek         119   +  391:361   169
   4    3    7  Małgorzata Sulejewska  116   +  394:298   166
   5    2    3  Łukasz Bobowski        130   +  358:320   180
   6    1    2  Justyna Fugiel         130   -  297:375    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.20


  5  Jacek Pietruszka        120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Marcin Ceglarek        100   -  316:386    50
   2    4    8  Jerzy Matyasik         115   -  364:376    65
   3    6   10  Marek Gajdosz          101   +  423:378   151
   4    5   16  Maciej Chmielowski     100   +  417:275   150
   5    5    7  Małgorzata Sulejewska  116   -  347:384    66
   6    5   16  Maciej Chmielowski     100   -  329:455    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.67


  6  Paweł Kowalski          117 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Paweł Miczko           100   -  325:466    50
   2    7   16  Maciej Chmielowski     100   +  375:336   150
   3    2    1  Mariusz Wrześniewski   144   -  283:490    94
   4            PAUZA
   5    4   17  Przemysław Herdzina    129   -  310:326    79
   6    6   18  Magda Sulejewska       100   +  363:313   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.60


  7  Małgorzata Sulejewska   116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   144   -  349:435    94
   2    6   15  Grzegorz Wilk          124   +  441:363   174
   3    3   17  Przemysław Herdzina    129   +  428:408   179
   4    3    4  Andrzej Rakoczy        123   -  298:394    73
   5    5    5  Jacek Pietruszka       120   +  384:347   170
   6    2    1  Mariusz Wrześniewski   144   -  331:402    94
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.67


  8  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         130   -  388:472    80
   2    4    5  Jacek Pietruszka       120   +  376:364   170
   3    4   12  Paweł Miczko           100   +  435:263   150
   4    4   17  Przemysław Herdzina    129   -  292:444    79
   5    3    1  Mariusz Wrześniewski   144   -  358:367    94
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.60


  9  Tomasz Górka            107 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Łukasz Bobowski        130   -  380:382    80
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.00


 10  Marek Gajdosz           101 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        123   +  420:290   173
   2    1    2  Justyna Fugiel         130   -  300:496    80
   3    6    5  Jacek Pietruszka       120   -  378:423    70
   4    6   18  Magda Sulejewska       100   +  367:253   150
   5            PAUZA
   6    4   11  Marcin Ceglarek        100   +  344:320   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.60


 11  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Jacek Pietruszka       120   +  386:316   170
   2    2   12  Paweł Miczko           100   +  334:233   150
   3    1    3  Łukasz Bobowski        130   -  263:345    80
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   144   +  392:326   194
   5    1    2  Justyna Fugiel         130   -  292:408    80
   6    4   10  Marek Gajdosz          101   -  320:344    51
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.83


 12  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Paweł Kowalski         117   +  466:325   167
   2    2   11  Marcin Ceglarek        100   -  233:334    50
   3    4    8  Jerzy Matyasik         115   -  263:435    65
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.00


 13  Mariusz Grodek          119 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   14  Aneta Bugaj            100   +  377:367   150
   3    5    4  Andrzej Rakoczy        123   -  361:391    73
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.50


 14  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   13  Mariusz Grodek         119   -  367:377    69
   3    7   16  Maciej Chmielowski     100   -  281:408    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 59.50


 15  Grzegorz Wilk           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    7  Małgorzata Sulejewska  116   -  363:441    66
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 66.00


 16  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7    6  Paweł Kowalski         117   -  336:375    67
   3    7   14  Aneta Bugaj            100   +  408:281   150
   4    5    5  Jacek Pietruszka       120   -  275:417    70
   5    6   18  Magda Sulejewska       100   +  369:247   150
   6    5    5  Jacek Pietruszka       120   +  455:329   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.40


 17  Przemysław Herdzina     129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    3    7  Małgorzata Sulejewska  116   -  408:428    66
   4    4    8  Jerzy Matyasik         115   +  444:292   165
   5    4    6  Paweł Kowalski         117   +  326:310   167
   6    3    3  Łukasz Bobowski        130   -  298:449    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.50


 18  Magda Sulejewska        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   10  Marek Gajdosz          101   -  253:367    51
   5    6   16  Maciej Chmielowski     100   -  247:369    50
   6    6    6  Paweł Kowalski         117   -  313:363    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 56.00