Numer turnieju: 350
Data: 21 stycznia 2010 r.



MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2587  6.0
  2.Marek Gajdosz           103 Nowy_Sącz           2105  4.0
  3.Tomasz Ciejka           131 Kraków              2518  3.0
  4.Andrzej Rakoczy         123 Kraków              2478  3.0
  5.Przemysław Herdzina     130 Kraków              1543  3.0
  6.Agnieszka Krupka        106 Krosno              1235  3.0
  7.Marcin Ceglarek         100 Kraków              2014  2.5
  8.Kamil Górka             145 Łęczna              2448  2.0
  9.Krzysztof Wysoczański   101 Kraków              1378  2.0
 10.Łukasz Bobowski         131 Suchedniów          2136  1.5
 11.Krzysztof Ufir          100 Nowy_Targ           1365  1.0
 12.Jerzy Matyasik          114 Kraków               735  1.0
 13.Małgorzata Pochopień    100 Kraków              1410  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           141 (141.31)  14131 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             141 (141.08)  14108 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (133.82)  13382 / 100
  5  Przemysław Herdzina      Kraków             131 (130.58)  13058 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             130 (130.10)  13010 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             130 (129.57)  12957 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         130 (129.52)  12952 / 100
  9  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (123.81)   1981 / 16 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (121.57)  12157 / 100
 12  Mariusz Grodek           Olsztyn            119 (118.89)   4280 / 36 
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.39)   7278 / 62 
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.86)  11686 / 100
 16  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (114.94)   2069 / 18 
 17  Paweł Kowalski           Kutno              115 (114.71)  10439 / 91 
 18  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (113.55)  11355 / 100
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (111.76)  11176 / 100
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 21  Jan Kozłowski            Kraków             109 (109.33)   1968 / 18 
 22  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          106 (105.83)   8890 / 84 
 23  Tomasz Górka             Łęczna             105 (105.47)   3375 / 32 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków             103 (102.68)   4518 / 44 
 25  Marcin Ceglarek          Kraków             100 ( 99.78)   9978 / 100
 26  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.05)   5726 / 59 
 27  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 28  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 29  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 30  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.00)   1508 / 13 
 31  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           91 ( 91.15)   1185 / 13 
 32  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 33  Aneta Bugaj              Zawiercie           82 ( 82.00)    984 / 12 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 35  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.64)    711 / 11 
 36  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 37  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.25)    546 / 8  
 38  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 39  Maciej Chmielowski       Kraków             120 (119.71)    838 / 7  
 40  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 41  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 48  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 49  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 50  Małgorzata Pochopień     Kraków              64 ( 63.80)    319 / 5  
 51  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 52  Tomasz Figiel            Zawichost          131 (131.00)    393 / 3  
 53  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 54  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 55  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 56  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 57  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  2  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  3  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  4  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  5  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
  8  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
  9  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 10  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 11  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
 12  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 13  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 14  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 15  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 16  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 17  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 18  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 19  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 20  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 21  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 22  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 23  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 24  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 25  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 26  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 27  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 28  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 29  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 30  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 31  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 32  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 33  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 34  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 35  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 36  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 37  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 38  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 39  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 40  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 41  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 42  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 43  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 44  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 45  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 46  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 47  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 48  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 49  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 50  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 51  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 52  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 53  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 54  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 55  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 56  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 58  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 59  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 60  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
 61  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 62  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 63  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 64  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 65  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 66  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 67  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 69  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 70  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 71  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 72  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 73  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 74  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 75  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 76  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 77  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 78  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 79  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 84  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 85  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 86  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 87  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 88  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 89  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 90  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 91  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 92  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 93  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 94  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 95  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 96  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 97  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 98  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 99  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
100  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
101  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
102  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
103  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
104  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
105  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
106  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
107  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
108  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
109  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
110  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
111  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
112  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
113  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
114  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
115  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
116  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
117  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
118  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
119  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
120  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
121  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
122  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
123  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
124  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
125  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
126  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
127  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
128  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
129  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
130  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
131  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
132  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
133  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
134  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
135  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
136  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
137  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             145 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Andrzej Rakoczy        123   +  528:338   173
   2    1    7  Marcin Ceglarek        100   +  533:316   150
   3    1    2  Justyna Fugiel         132   -  327:463    82
   4    2    6  Marek Gajdosz          103   -  357:361    53
   5    3   11  Przemysław Herdzina    130   -  377:379    80
   6    3    3  Tomasz Ciejka          131   -  326:380    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.17


  2  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Marek Gajdosz          103   +  390:276   153
   2    2    8  Krzysztof Ufir         100   +  441:254   150
   3    1    1  Kamil Górka            145   +  463:327   195
   4    1    5  Andrzej Rakoczy        123   +  395:338   173
   5    1    3  Tomasz Ciejka          131   +  473:461   181
   6    1    5  Andrzej Rakoczy        123   +  425:392   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 170.83


  3  Tomasz Ciejka           131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marcin Ceglarek        100   -  346:400    50
   2    3    4  Łukasz Bobowski        131   +  454:252   181
   3    3    6  Marek Gajdosz          103   -  383:411    53
   4    3    8  Krzysztof Ufir         100   +  494:315   150
   5    1    2  Justyna Fugiel         132   -  461:473    82
   6    3    1  Kamil Górka            145   +  380:326   195
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.50


  4  Łukasz Bobowski         131 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Krzysztof Ufir         100   -  312:457    50
   2    3    3  Tomasz Ciejka          131   -  252:454    81
   3    6   12  Krzysztof Wysoczański  101   -  382:391    51
   4    6    9  Małgorzata Pochopień   100   +  532:263   150
   5    4   13  Agnieszka Krupka       106   -  358:486    56
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.60


  5  Andrzej Rakoczy         123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            145   -  338:528    95
   2    4    9  Małgorzata Pochopień   100   +  481:281   150
   3    2    8  Krzysztof Ufir         100   +  453:339   150
   4    1    2  Justyna Fugiel         132   -  338:395    82
   5    2    6  Marek Gajdosz          103   +  476:359   153
   6    1    2  Justyna Fugiel         132   -  392:425    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.67


  6  Marek Gajdosz           103 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         132   -  276:390    82
   2    5   10  Jerzy Matyasik         114   +  375:346   164
   3    3    3  Tomasz Ciejka          131   +  411:383   181
   4    2    1  Kamil Górka            145   +  361:357   195
   5    2    5  Andrzej Rakoczy        123   -  359:476    73
   6    2   11  Przemysław Herdzina    130   +  323:305   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.83


  7  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          131   +  400:346   181
   2    1    1  Kamil Górka            145   -  316:533    95
   3    4   11  Przemysław Herdzina    130   -  351:442    80
   4    5   13  Agnieszka Krupka       106   -  228:405    56
   5            PAUZA
   6    5    9  Małgorzata Pochopień   100   +  419:256   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.40


  8  Krzysztof Ufir          100 Nowy_Targ         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        131   +  457:312   181
   2    2    2  Justyna Fugiel         132   -  254:441    82
   3    2    5  Andrzej Rakoczy        123   -  339:453    73
   4    3    3  Tomasz Ciejka          131   -  315:494    81
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.25


  9  Małgorzata Pochopień    100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    5  Andrzej Rakoczy        123   -  281:481    73
   3    5   10  Jerzy Matyasik         114   -  325:389    64
   4    6    4  Łukasz Bobowski        131   -  263:532    81
   5    5   12  Krzysztof Wysoczański  101   -  285:348    51
   6    5    7  Marcin Ceglarek        100   -  256:419    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.80


 10  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    6  Marek Gajdosz          103   -  346:375    53
   3    5    9  Małgorzata Pochopień   100   +  389:325   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.50


 11  Przemysław Herdzina     130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    7  Marcin Ceglarek        100   +  442:351   150
   4    4   12  Krzysztof Wysoczański  101   +  417:315   151
   5    3    1  Kamil Górka            145   +  379:377   195
   6    2    6  Marek Gajdosz          103   -  305:323    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.25


 12  Krzysztof Wysoczański   101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    4  Łukasz Bobowski        131   +  391:382   181
   4    4   11  Przemysław Herdzina    130   -  315:417    80
   5    5    9  Małgorzata Pochopień   100   +  348:285   150
   6    4   13  Agnieszka Krupka       106   -  324:344    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.75


 13  Agnieszka Krupka        106 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    7  Marcin Ceglarek        100   +  405:228   150
   5    4    4  Łukasz Bobowski        131   +  486:358   181
   6    4   12  Krzysztof Wysoczański  101   +  344:324   151
                                                 --------------
                                                 RANKING: 160.67