Numer turnieju: 353
Data: 11 lutego 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             141 Łęczna              2531  5.0
  2.Małgorzata Sulejewska   117 Kraków              2438  4.0
  3.Łukasz Bobowski         130 Suchedniów          2332  3.5
  4.Andrzej Rakoczy         120 Kraków              2547  3.0
  5.Marek Gajdosz           106 Nowy_Sącz           2368  3.0
  6.Przemysław Herdzina     131 Kraków              2134  3.0
  7.Grzegorz Kwiecień       112 Kraków              1515  3.0
  8.Artur Irzyk             130 Kraków              1653  2.0
  9.Agnieszka Krupka        126 Krosno              1463  2.0
 10.Marcin Ceglarek         101 Kraków              1860  1.0
 11.Mariusz Grodek          119 Olsztyn             1145  1.0
 12.Aneta Bugaj             100 Zawiercie            783  0.0
 13.Justyna Fugiel          130 Sandomierz           355  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           141 (141.31)  14131 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             141 (140.52)  14052 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Łukasz Bobowski          Suchedniów         132 (131.52)  13152 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (130.27)  13027 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             130 (129.82)  12982 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (128.81)  12881 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             129 (128.68)  12868 / 100
  9  Agnieszka Krupka         Krosno             129 (128.57)   2957 / 23 
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             119 (118.52)  11852 / 100
 12  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             118 (118.47)  11847 / 100
 14  Mariusz Grodek           Olsztyn            117 (117.10)   4567 / 39 
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (116.40)   7333 / 63 
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (116.01)  11601 / 100
 17  Paweł Kowalski           Kutno              116 (115.81)   9844 / 85 
 18  Grzegorz Kwiecień        Kraków             111 (111.44)  11144 / 100
 19  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 20  Tomasz Górka             Łęczna             108 (108.21)   3138 / 29 
 21  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          107 (106.90)  10690 / 100
 22  Krzysztof Wysoczański    Kraków             106 (105.59)   3590 / 34 
 23  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 98.79)   9879 / 100
 24  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.05)   5726 / 59 
 25  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 26  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           85 ( 85.25)   1364 / 16 
 27  Mariusz Niemczyk         Kraków              81 ( 80.73)   1211 / 15 
 28  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 80.67)   1210 / 15 
 29  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 30  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.00)   1508 / 13 
 31  Jan Kozłowski            Kraków             114 (114.18)   1256 / 11 
 32  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.64)    711 / 11 
 33  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków              87 ( 87.22)    785 / 9  
 35  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.25)    546 / 8  
 36  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 37  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 38  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 39  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 40  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 41  Grzegorz Wilk            Kraków             118 (117.50)    705 / 6  
 42  Tomasz Figiel            Zawichost          145 (145.00)    725 / 5  
 43  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (121.40)    607 / 5  
 44  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 45  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 46  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 47  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 48  Małgorzata Pochopień     Kraków              64 ( 63.80)    319 / 5  
 49  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 50  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 51  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 52  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 53  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 54  Tomasz Lempart           Kraków              56 ( 55.50)    111 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 57  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 59  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 61  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 62  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 63  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 64  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 65  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 66  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 67  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 68  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 69  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 70  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 71  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 72  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 73  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 74  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 75  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 76  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 77  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 78  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 79  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 80  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 81  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 82  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 83  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 84  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 85  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 86  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 87  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 88  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 89  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 90  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 91  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 92  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 93  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 94  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 95  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 96  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 97  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 98  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 99  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
100  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
101  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
102  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
103  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
104  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
105  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
106  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
107  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
108  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
109  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
110  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
111  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
112  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
113  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
114  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
115  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
116  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
117  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
118  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
119  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
120  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
121  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
122  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
123  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
124  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
125  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
126  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
127  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
128  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
129  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
130  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
131  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
132  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
133  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
134  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
135  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
136  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
137  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
138  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
139  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
140  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Małgorzata Sulejewska  117   +  473:313   167
   2    3   10  Justyna Fugiel         130   +  455:355   180
   3    1    9  Łukasz Bobowski        130   -  282:371    80
   4    3   12  Artur Irzyk            130   +  424:340   180
   5    2    3  Andrzej Rakoczy        120   +  454:401   170
   6    1    9  Łukasz Bobowski        130   +  443:326   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.50


  2  Przemysław Herdzina     131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Marek Gajdosz          106   -  307:347    56
   2    5    8  Aneta Bugaj            100   +  351:282   150
   3    3    4  Mariusz Grodek         119   +  383:333   169
   4    2    3  Andrzej Rakoczy        120   -  360:471    70
   5    4   11  Grzegorz Kwiecień      112   -  329:391    62
   6    4   12  Artur Irzyk            130   +  404:387   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.50


  3  Andrzej Rakoczy         120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marcin Ceglarek        101   +  493:304   151
   2    2    9  Łukasz Bobowski        130   -  338:501    80
   3    2    6  Marek Gajdosz          106   +  480:355   156
   4    2    2  Przemysław Herdzina    131   +  471:360   181
   5    2    1  Kamil Górka            141   -  401:454    91
   6    2    5  Małgorzata Sulejewska  117   -  364:432    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.00


  4  Mariusz Grodek          119 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Aneta Bugaj            100   +  520:258   150
   2    1    6  Marek Gajdosz          106   -  292:488    56
   3    3    2  Przemysław Herdzina    131   -  333:383    81
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.67


  5  Małgorzata Sulejewska   117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  313:473    91
   2    4    7  Marcin Ceglarek        101   +  498:296   151
   3    4   11  Grzegorz Kwiecień      112   -  312:336    62
   4    4   13  Agnieszka Krupka       126   +  446:300   176
   5    1    9  Łukasz Bobowski        130   +  437:418   180
   6    2    3  Andrzej Rakoczy        120   +  432:364   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.33


  6  Marek Gajdosz           106 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Przemysław Herdzina    131   +  347:307   181
   2    1    4  Mariusz Grodek         119   +  488:292   169
   3    2    3  Andrzej Rakoczy        120   -  355:480    70
   4    1    9  Łukasz Bobowski        130   -  348:416    80
   5    3   12  Artur Irzyk            130   -  479:486    80
   6    3   11  Grzegorz Kwiecień      112   +  351:331   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.67


  7  Marcin Ceglarek         101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        120   -  304:493    70
   2    4    5  Małgorzata Sulejewska  117   -  296:498    67
   3    5   12  Artur Irzyk            130   -  334:440    80
   4    5   11  Grzegorz Kwiecień      112   -  238:457    62
   5    5   13  Agnieszka Krupka       126   +  439:367   176
   6    5   13  Agnieszka Krupka       126   -  249:399    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.50


  8  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mariusz Grodek         119   -  258:520    69
   2    5    2  Przemysław Herdzina    131   -  282:351    81
   3    6   13  Agnieszka Krupka       126   -  243:397    76
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.33


  9  Łukasz Bobowski         130 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    3  Andrzej Rakoczy        120   +  501:338   170
   3    1    1  Kamil Górka            141   +  371:282   191
   4    1    6  Marek Gajdosz          106   +  416:348   156
   5    1    5  Małgorzata Sulejewska  117   -  418:437    67
   6    1    1  Kamil Górka            141   -  326:443    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.00


 10  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    1  Kamil Górka            141   -  355:455    91
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.00


 11  Grzegorz Kwiecień       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    5  Małgorzata Sulejewska  117   +  336:312   167
   4    5    7  Marcin Ceglarek        101   +  457:238   151
   5    4    2  Przemysław Herdzina    131   +  391:329   181
   6    3    6  Marek Gajdosz          106   -  331:351    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.75


 12  Artur Irzyk             130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    7  Marcin Ceglarek        101   +  440:334   151
   4    3    1  Kamil Górka            141   -  340:424    91
   5    3    6  Marek Gajdosz          106   +  486:479   156
   6    4    2  Przemysław Herdzina    131   -  387:404    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.75


 13  Agnieszka Krupka        126 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    8  Aneta Bugaj            100   +  397:243   150
   4    4    5  Małgorzata Sulejewska  117   -  300:446    67
   5    5    7  Marcin Ceglarek        101   -  367:439    51
   6    5    7  Marcin Ceglarek        101   +  399:249   151
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.75