Numer turnieju: 354
Data: 18 lutego 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             141 Łęczna              2460  6.0
  2.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2576  4.0
  3.Łukasz Bobowski         132 Suchedniów          2537  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         119 Kraków              2371  4.0
  5.Artur Irzyk             130 Kraków              2355  3.0
  6.Jerzy Matyasik          116 Kraków              2281  3.0
  7.Grzegorz Kwiecień       111 Kraków              1278  3.0
  8.Marek Gajdosz           107 Nowy_Sącz           2092  2.0
  9.Przemysław Herdzina     129 Kraków              2085  2.0
 10.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1581  2.0
 11.Tomasz Figiel           100 Zawichost           1192  2.0
 12.Mariusz Grodek          117 Olsztyn             1429  1.0
 13.Tomasz Ciejka           129 Kraków              1379  1.0
 14.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1183  1.0
 15.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1051  1.0
 16.Katarzyna Kumorek       100 Kraków              1714  0.5

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (143.24)  14324 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           141 (141.31)  14131 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Łukasz Bobowski          Suchedniów         132 (132.36)  13236 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (129.69)  12969 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             129 (129.26)  12926 / 100
  7  Agnieszka Krupka         Krosno             129 (128.57)   2957 / 23 
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             128 (127.56)  12756 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             127 (126.90)  12690 / 100
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             119 (119.29)  11929 / 100
 12  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             118 (118.47)  11847 / 100
 14  Paweł Kowalski           Kutno              117 (117.05)   9364 / 80 
 15  Jerzy Matyasik           Kraków             117 (116.72)  11672 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (116.40)   7333 / 63 
 17  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (115.30)   4958 / 43 
 18  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (112.06)  11206 / 100
 19  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 20  Tomasz Górka             Łęczna             108 (108.21)   3138 / 29 
 21  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          107 (107.09)  10709 / 100
 22  Krzysztof Wysoczański    Kraków             106 (105.59)   3590 / 34 
 23  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 98.79)   9879 / 100
 24  Paweł Miczko             Sandomierz          98 ( 97.71)   6156 / 63 
 25  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 26  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           85 ( 85.25)   1364 / 16 
 27  Aneta Bugaj              Zawiercie           84 ( 83.68)   1590 / 19 
 28  Mariusz Niemczyk         Kraków              81 ( 80.73)   1211 / 15 
 29  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 30  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.00)   1508 / 13 
 31  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 87.75)   1053 / 12 
 32  Jan Kozłowski            Kraków             114 (114.18)   1256 / 11 
 33  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.64)    711 / 11 
 34  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 35  Tomasz Figiel            Zawichost          139 (138.88)   1111 / 8  
 36  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.25)    546 / 8  
 37  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 38  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 39  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 40  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 41  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 42  Grzegorz Wilk            Kraków             118 (117.50)    705 / 6  
 43  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (121.40)    607 / 5  
 44  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 45  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 46  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 47  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 48  Katarzyna Kumorek        Kraków              64 ( 63.80)    319 / 5  
 49  Małgorzata Pochopień     Kraków              64 ( 63.80)    319 / 5  
 50  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 51  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 52  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 53  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 54  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 55  Tomasz Lempart           Kraków              56 ( 55.50)    111 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  2  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  3  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  4  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  5  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
  8  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
  9  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 10  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 11  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
 12  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 13  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 14  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 15  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 16  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 17  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 18  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 19  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 20  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 21  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 22  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 23  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 24  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 25  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 26  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 27  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 28  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 29  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 30  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 31  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 32  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 33  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 34  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 35  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 36  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 37  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 38  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 39  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 40  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 41  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 42  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 43  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 44  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 45  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 46  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 47  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 48  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 49  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 50  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 51  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 52  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 53  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 54  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 55  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 56  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 58  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 59  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 60  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
 61  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 62  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 63  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 64  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 65  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 66  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 67  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 68  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 69  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 70  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 71  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 72  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 73  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 74  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 75  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 76  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 77  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 78  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 79  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 80  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 81  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 82  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 83  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 84  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 85  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 86  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 87  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 88  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 89  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 90  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 91  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 92  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 93  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 94  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 95  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 96  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 97  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 98  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 99  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
100  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
101  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
102  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
103  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
104  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
105  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
106  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
107  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
108  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
109  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
110  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
111  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
112  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
113  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
114  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
115  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
116  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
117  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
118  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
119  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
120  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
121  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
122  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
123  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
124  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
125  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
126  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
127  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
128  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
129  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
130  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
131  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
132  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
133  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
134  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
135  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
136  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
137  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
138  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
139  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
140  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Andrzej Rakoczy        119   +  462:330   169
   2    2    6  Przemysław Herdzina    129   +  329:308   179
   3    1    3  Justyna Fugiel         130   +  411:333   180
   4    1    2  Łukasz Bobowski        132   +  466:329   182
   5    1    9  Jerzy Matyasik         116   +  369:366   166
   6    1    2  Łukasz Bobowski        132   +  423:364   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 176.33


  2  Łukasz Bobowski         132 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Mariusz Grodek         117   +  428:366   167
   2    3   11  Aneta Bugaj            100   +  468:234   150
   3    2    4  Artur Irzyk            130   +  456:331   180
   4    1    1  Kamil Górka            141   -  329:466    91
   5    2    3  Justyna Fugiel         130   +  492:413   180
   6    1    1  Kamil Górka            141   -  364:423    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.17


  3  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Jerzy Matyasik         116   +  390:352   166
   2    1    4  Artur Irzyk            130   +  540:297   180
   3    1    1  Kamil Górka            141   -  333:411    91
   4    2    6  Przemysław Herdzina    129   +  443:353   179
   5    2    2  Łukasz Bobowski        132   -  413:492    82
   6    2    4  Artur Irzyk            130   +  457:353   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.33


  4  Artur Irzyk             130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Marek Gajdosz          107   +  597:370   157
   2    1    3  Justyna Fugiel         130   -  297:540    80
   3    2    2  Łukasz Bobowski        132   -  331:456    82
   4    4    8  Mariusz Grodek         117   +  393:337   167
   5    3    6  Przemysław Herdzina    129   +  384:325   179
   6    2    3  Justyna Fugiel         130   -  353:457    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.17


  5  Tomasz Ciejka           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Aneta Bugaj            100   -  321:326    50
   2    5    8  Mariusz Grodek         117   +  331:282   167
   3    3    9  Jerzy Matyasik         116   -  366:400    66
   4    5   14  Grzegorz Kwiecień      111   -  361:437    61
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.00


  6  Przemysław Herdzina     129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Katarzyna Kumorek      100   +  364:294   150
   2    2    1  Kamil Górka            141   -  308:329    91
   3    5   10  Marek Gajdosz          107   +  375:278   157
   4    2    3  Justyna Fugiel         130   -  353:443    80
   5    3    4  Artur Irzyk            130   -  325:384    80
   6    4   15  Tomasz Figiel          100   -  360:386    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.33


  7  Andrzej Rakoczy         119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  330:462    91
   2    4   10  Marek Gajdosz          107   +  369:352   157
   3    4   11  Aneta Bugaj            100   +  485:367   150
   4    3    9  Jerzy Matyasik         116   -  366:373    66
   5    6   13  Paweł Miczko           100   +  413:356   150
   6    3    9  Jerzy Matyasik         116   +  408:394   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.00


  8  Mariusz Grodek          117 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        132   -  366:428    82
   2    5    5  Tomasz Ciejka          129   -  282:331    79
   3    7   12  Katarzyna Kumorek      100   +  444:254   150
   4    4    4  Artur Irzyk            130   -  337:393    80
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.75


  9  Jerzy Matyasik          116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         130   -  352:390    80
   2    6   12  Katarzyna Kumorek      100   +  396:303   150
   3    3    5  Tomasz Ciejka          129   +  400:366   179
   4    3    7  Andrzej Rakoczy        119   +  373:366   169
   5    1    1  Kamil Górka            141   -  366:369    91
   6    3    7  Andrzej Rakoczy        119   -  394:408    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.00


 10  Marek Gajdosz           107 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Artur Irzyk            130   -  370:597    80
   2    4    7  Andrzej Rakoczy        119   -  352:369    69
   3    5    6  Przemysław Herdzina    129   -  278:375    79
   4    7   16  Małgorzata Sikora      100   -  312:348    50
   5    5   15  Tomasz Figiel          100   +  388:354   150
   6    6   12  Katarzyna Kumorek      100   +  392:329   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.33


 11  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Tomasz Ciejka          129   +  326:321   179
   2    3    2  Łukasz Bobowski        132   -  234:468    82
   3    4    7  Andrzej Rakoczy        119   -  367:485    69
   4    6   15  Tomasz Figiel          100   -  256:452    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.00


 12  Katarzyna Kumorek       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Przemysław Herdzina    129   -  294:364    79
   2    6    9  Jerzy Matyasik         116   -  303:396    66
   3    7    8  Mariusz Grodek         117   -  254:444    67
   4    8   13  Paweł Miczko           100   -  234:428    50
   5            PAUZA
   6    6   10  Marek Gajdosz          107   -  329:392    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.80


 13  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   14  Grzegorz Kwiecień      111   -  419:445    61
   4    8   12  Katarzyna Kumorek      100   +  428:234   150
   5    6    7  Andrzej Rakoczy        119   -  356:413    69
   6    5   16  Małgorzata Sikora      100   +  378:364   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.50


 14  Grzegorz Kwiecień       111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   13  Paweł Miczko           100   +  445:419   150
   4    5    5  Tomasz Ciejka          129   +  437:361   179
   5    4   16  Małgorzata Sikora      100   +  396:339   150
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.67


 15  Tomasz Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   11  Aneta Bugaj            100   +  452:256   150
   5    5   10  Marek Gajdosz          107   -  354:388    57
   6    4    6  Przemysław Herdzina    129   +  386:360   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.67


 16  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    7   10  Marek Gajdosz          107   +  348:312   157
   5    4   14  Grzegorz Kwiecień      111   -  339:396    61
   6    5   13  Paweł Miczko           100   -  364:378    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.33