Numer turnieju: 355
Data: 25 lutego 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bobowski         132 Suchedniów          2483  5.0
  2.Przemysław Herdzina     128 Kraków              2353  5.0
  3.Kamil Górka             143 Łęczna              2424  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         119 Kraków              2283  4.0
  5.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2285  3.0
  6.Małgorzata Sulejewska   118 Kraków              2216  2.0
  7.Marek Gajdosz           107 Nowy_Sącz           2099  2.0
  8.Artur Irzyk             129 Kraków              1672  1.0
  9.Marcin Figiel           100 Zawichost            864  1.0
 10.Katarzyna Kumorek       100 Kraków              1668  0.5
 11.Agnieszka Krupka        129 Krosno               306  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             144 (144.49)  14449 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           141 (141.31)  14131 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Łukasz Bobowski          Suchedniów         133 (133.26)  13326 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (131.84)  13184 / 100
  6  Przemysław Herdzina      Kraków             130 (130.38)  13038 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             128 (127.93)  12793 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             127 (126.90)  12690 / 100
  9  Agnieszka Krupka         Krosno             126 (126.46)   3035 / 24 
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (122.48)  12248 / 100
 12  Małgorzata Sulejewska    Kraków             119 (118.64)  11864 / 100
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Jerzy Matyasik           Kraków             117 (116.72)  11672 / 100
 15  Paweł Kowalski           Kutno              117 (116.69)   8635 / 74 
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (116.21)   6624 / 57 
 17  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (115.30)   4958 / 43 
 18  Marcin Figiel            Zawichost          115 (115.13)   1727 / 15 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (112.06)  11206 / 100
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 21  Krzysztof Wysoczański    Kraków             108 (108.25)   3031 / 28 
 22  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          108 (108.25)  10825 / 100
 23  Tomasz Górka             Łęczna             108 (108.21)   3138 / 29 
 24  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 98.79)   9879 / 100
 25  Paweł Miczko             Sandomierz          98 ( 97.71)   6156 / 63 
 26  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 27  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           85 ( 85.25)   1364 / 16 
 28  Aneta Bugaj              Zawiercie           84 ( 83.68)   1590 / 19 
 29  Mariusz Niemczyk         Kraków              81 ( 80.73)   1211 / 15 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 87.75)   1053 / 12 
 32  Jan Kozłowski            Kraków             114 (114.18)   1256 / 11 
 33  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.64)    711 / 11 
 34  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 35  Katarzyna Kumorek        Kraków              64 ( 64.10)    641 / 10 
 36  Tomasz Figiel            Zawichost          139 (138.88)   1111 / 8  
 37  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.25)    546 / 8  
 38  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 39  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 40  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 41  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 42  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 43  Grzegorz Wilk            Kraków             118 (117.50)    705 / 6  
 44  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (121.40)    607 / 5  
 45  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 46  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 47  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 48  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 49  Małgorzata Pochopień     Kraków              64 ( 63.80)    319 / 5  
 50  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 51  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 52  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 53  Tomasz Lempart           Kraków              56 ( 55.50)    111 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 57  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 59  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 61  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 62  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 63  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 64  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 65  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 66  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 67  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 68  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 69  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 70  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 71  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 72  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 73  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 74  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 75  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 76  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 77  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 78  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 79  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 80  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 81  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 82  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 83  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 84  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 85  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 86  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 87  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 88  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 89  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 90  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 91  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 92  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 93  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 94  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 95  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 96  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 97  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 98  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 99  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
100  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
101  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
102  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
103  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
104  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
105  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
106  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
107  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
108  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
109  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
110  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
111  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
112  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
113  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
114  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
115  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
116  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
117  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
118  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
119  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
120  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
121  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
122  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
123  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
124  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
125  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
126  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
127  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
128  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
129  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
130  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
131  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
132  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
133  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
134  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
135  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
136  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
137  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
138  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
139  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
140  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
141  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
142  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Andrzej Rakoczy        119   +  389:299   169
   2    1    2  Łukasz Bobowski        132   -  378:384    82
   3    3    3  Justyna Fugiel         130   +  383:327   180
   4    2    6  Małgorzata Sulejewska  118   +  426:416   168
   5    2    9  Artur Irzyk            129   +  428:418   179
   6    1    2  Łukasz Bobowski        132   -  420:441    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.33


  2  Łukasz Bobowski         132 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Małgorzata Sulejewska  118   +  423:346   168
   2    1    1  Kamil Górka            143   +  384:378   193
   3    1    4  Przemysław Herdzina    128   +  456:277   178
   4    1    5  Andrzej Rakoczy        119   -  398:403    69
   5    1    3  Justyna Fugiel         130   +  381:363   180
   6    1    1  Kamil Górka            143   +  441:420   193
                                                 --------------
                                                 RANKING: 163.50


  3  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marek Gajdosz          107   +  375:282   157
   2    2    4  Przemysław Herdzina    128   -  279:368    78
   3    3    1  Kamil Górka            143   -  327:383    93
   4    5    8  Katarzyna Kumorek      100   +  538:220   150
   5    1    2  Łukasz Bobowski        132   -  363:381    82
   6    3    6  Małgorzata Sulejewska  118   +  403:299   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.33


  4  Przemysław Herdzina     128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Katarzyna Kumorek      100   +  402:293   150
   2    2    3  Justyna Fugiel         130   +  368:279   180
   3    1    2  Łukasz Bobowski        132   -  277:456    82
   4    3   11  Agnieszka Krupka       129   +  390:306   179
   5    4    7  Marek Gajdosz          107   +  486:315   157
   6    2    5  Andrzej Rakoczy        119   +  430:332   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.83


  5  Andrzej Rakoczy         119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            143   -  299:389    93
   2    3    9  Artur Irzyk            129   +  395:350   179
   3    2   10  Marcin Figiel          100   +  423:401   150
   4    1    2  Łukasz Bobowski        132   +  403:398   182
   5    3    6  Małgorzata Sulejewska  118   +  431:364   168
   6    2    4  Przemysław Herdzina    128   -  332:430    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.67


  6  Małgorzata Sulejewska   118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        132   -  346:423    82
   2    5    7  Marek Gajdosz          107   +  373:339   157
   3    4    9  Artur Irzyk            129   +  418:398   179
   4    2    1  Kamil Górka            143   -  416:426    93
   5    3    5  Andrzej Rakoczy        119   -  364:431    69
   6    3    3  Justyna Fugiel         130   -  299:403    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


  7  Marek Gajdosz           107 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         130   -  282:375    80
   2    5    6  Małgorzata Sulejewska  118   -  339:373    68
   3    5    8  Katarzyna Kumorek      100   +  390:246   150
   4    4    9  Artur Irzyk            129   -  360:506    79
   5    4    4  Przemysław Herdzina    128   -  315:486    78
   6    4    8  Katarzyna Kumorek      100   +  413:258   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.83


  8  Katarzyna Kumorek       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Przemysław Herdzina    128   -  293:402    78
   2    4   10  Marcin Figiel          100   -  351:463    50
   3    5    7  Marek Gajdosz          107   -  246:390    57
   4    5    3  Justyna Fugiel         130   -  220:538    80
   5            PAUZA
   6    4    7  Marek Gajdosz          107   -  258:413    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.40


  9  Artur Irzyk             129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    5  Andrzej Rakoczy        119   -  350:395    69
   3    4    6  Małgorzata Sulejewska  118   -  398:418    68
   4    4    7  Marek Gajdosz          107   +  506:360   157
   5    2    1  Kamil Górka            143   -  418:428    93
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.75


 10  Marcin Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    8  Katarzyna Kumorek      100   +  463:351   150
   3    2    5  Andrzej Rakoczy        119   -  401:423    69
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.50


 11  Agnieszka Krupka        129 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    3    4  Przemysław Herdzina    128   -  306:390    78
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.00