Numer turnieju: 356
Data: 4 marca 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             144 Łęczna              2752  4.5
  2.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2354  4.5
  3.Małgorzata Sulejewska   119 Kraków              2397  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         122 Kraków              2037  3.5
  5.Łukasz Bobowski         133 Suchedniów          2091  3.0
  6.Jerzy Matyasik          117 Kraków              2181  2.5
  7.Marek Gajdosz           108 Nowy_Sącz           2003  2.5
  8.Przemysław Herdzina     130 Kraków              1480  2.5
  9.Mariusz Grodek          115 Olsztyn             1183  1.0
 10.Aneta Bugaj             100 Zawiercie            844  0.5
 11.Małgorzata Pochopień    100 Kraków              1307  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (143.33)  14333 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           141 (141.31)  14131 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (133.14)  13314 / 100
  5  Łukasz Bobowski          Suchedniów         133 (133.02)  13302 / 100
  6  Przemysław Herdzina      Kraków             129 (129.38)  12938 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             128 (127.93)  12793 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             127 (126.90)  12690 / 100
  9  Agnieszka Krupka         Krosno             126 (126.46)   3035 / 24 
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             125 (124.50)  12450 / 100
 12  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (119.80)  11980 / 100
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.00)   5967 / 51 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              116 (116.45)   8035 / 69 
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (116.38)  11638 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          115 (115.13)   1727 / 15 
 18  Mariusz Grodek           Olsztyn            114 (114.33)   5259 / 46 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (112.06)  11206 / 100
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 21  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          109 (108.62)  10862 / 100
 22  Tomasz Górka             Łęczna             108 (108.21)   3138 / 29 
 23  Krzysztof Wysoczański    Kraków             103 (102.50)   2460 / 24 
 24  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 98.79)   9879 / 100
 25  Paweł Miczko             Sandomierz          98 ( 97.71)   6156 / 63 
 26  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 27  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           85 ( 85.25)   1364 / 16 
 28  Aneta Bugaj              Zawiercie           83 ( 82.95)   1742 / 21 
 29  Mariusz Niemczyk         Kraków              81 ( 80.73)   1211 / 15 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 87.75)   1053 / 12 
 32  Jan Kozłowski            Kraków             114 (114.18)   1256 / 11 
 33  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.64)    711 / 11 
 34  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 35  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 36  Katarzyna Kumorek        Kraków              64 ( 64.10)    641 / 10 
 37  Tomasz Figiel            Zawichost          139 (138.88)   1111 / 8  
 38  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.25)    546 / 8  
 39  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 41  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 42  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 43  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 44  Grzegorz Wilk            Kraków             118 (117.50)    705 / 6  
 45  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (121.40)    607 / 5  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 48  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 49  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 50  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 51  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 52  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 53  Tomasz Lempart           Kraków              56 ( 55.50)    111 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 57  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 59  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 61  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 62  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 63  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 64  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 65  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 66  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 67  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 68  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 69  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 70  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 71  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 72  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 73  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 74  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 75  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 76  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 77  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 78  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 79  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 80  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 81  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 82  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 83  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 84  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 85  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 86  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 87  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 88  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 89  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 90  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 91  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 92  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 93  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 94  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 95  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 96  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 97  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 98  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 99  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
100  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
101  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
102  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
103  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
104  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
105  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
106  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
107  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
108  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
109  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
110  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
111  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
112  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
113  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
114  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
115  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
116  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
117  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
118  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
119  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
120  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
121  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
122  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
123  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
124  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
125  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
126  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
127  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
128  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
129  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
130  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
131  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
132  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
133  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
134  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
135  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
136  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
137  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
138  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
139  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
140  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
141  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
142  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             144 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Małgorzata Sulejewska  119   +  623:289   169
   2    1    4  Andrzej Rakoczy        122   +  487:272   172
   3    1    3  Justyna Fugiel         132   +  503:333   182
   4    1    2  Łukasz Bobowski        133   =  365:365   133
   5    1   11  Przemysław Herdzina    130   -  386:397    80
   6    1    5  Małgorzata Sulejewska  119   +  388:379   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.83


  2  Łukasz Bobowski         133 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Jerzy Matyasik         117   +  372:352   167
   2    3    9  Aneta Bugaj            100   +  493:263   150
   3    2    8  Marek Gajdosz          108   -  339:392    58
   4    1    1  Kamil Górka            144   =  365:365   144
   5    3    3  Justyna Fugiel         132   -  222:398    82
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.20


  3  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Mariusz Grodek         115   +  387:343   165
   2    2    6  Jerzy Matyasik         117   +  465:296   167
   3    1    1  Kamil Górka            144   -  333:503    94
   4    3   11  Przemysław Herdzina    130   =  373:373   130
   5    3    2  Łukasz Bobowski        133   +  398:222   183
   6    2   11  Przemysław Herdzina    130   +  398:300   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.17


  4  Andrzej Rakoczy         122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marek Gajdosz          108   +  361:352   158
   2    1    1  Kamil Górka            144   -  272:487    94
   3    4   11  Przemysław Herdzina    130   -  397:410    80
   4            PAUZA
   5    4   10  Małgorzata Pochopień   100   +  396:243   150
   6    3    8  Marek Gajdosz          108   +  311:300   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.00


  5  Małgorzata Sulejewska   119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            144   -  289:623    94
   2    5    7  Mariusz Grodek         115   +  355:353   165
   3    3    9  Aneta Bugaj            100   +  545:281   150
   4    2    8  Marek Gajdosz          108   +  398:355   158
   5    2    6  Jerzy Matyasik         117   +  431:430   167
   6    1    1  Kamil Górka            144   -  379:388    94
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00


  6  Jerzy Matyasik          117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        133   -  352:372    83
   2    2    3  Justyna Fugiel         132   -  296:465    82
   3            PAUZA
   4    4   10  Małgorzata Pochopień   100   +  394:238   150
   5    2    5  Małgorzata Sulejewska  119   -  430:431    69
   6    4   10  Małgorzata Pochopień   100   +  409:301   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.80


  7  Mariusz Grodek          115 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         132   -  343:387    82
   2    5    5  Małgorzata Sulejewska  119   -  353:355    69
   3    5   10  Małgorzata Pochopień   100   +  487:225   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.33


  8  Marek Gajdosz           108 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        122   -  352:361    72
   2    4   10  Małgorzata Pochopień   100   +  304:300   150
   3    2    2  Łukasz Bobowski        133   +  392:339   183
   4    2    5  Małgorzata Sulejewska  119   -  355:398    69
   5            PAUZA
   6    3    4  Andrzej Rakoczy        122   -  300:311    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.20


  9  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    2  Łukasz Bobowski        133   -  263:493    83
   3    3    5  Małgorzata Sulejewska  119   -  281:545    69
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 76.00


 10  Małgorzata Pochopień    100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    8  Marek Gajdosz          108   -  300:304    58
   3    5    7  Mariusz Grodek         115   -  225:487    65
   4    4    6  Jerzy Matyasik         117   -  238:394    67
   5    4    4  Andrzej Rakoczy        122   -  243:396    72
   6    4    6  Jerzy Matyasik         117   -  301:409    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 65.80


 11  Przemysław Herdzina     130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    4  Andrzej Rakoczy        122   +  410:397   172
   4    3    3  Justyna Fugiel         132   =  373:373   132
   5    1    1  Kamil Górka            144   +  397:386   194
   6    2    3  Justyna Fugiel         132   -  300:398    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.00