Numer turnieju: 360
Data: 8 kwitnia 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           127 Kraków              2396  5.0
  2.Łukasz Bobowski         136 Suchedniów          2341  4.0
  3.Kamil Górka             143 Łęczna              2367  3.0
  4.Małgorzata Sulejewska   122 Kraków              2298  3.0
  5.Adam Weremczuk          100 Łódź                2288  3.0
  6.Przemysław Herdzina     127 Kraków              2251  3.0
  7.Justyna Fugiel          136 Sandomierz          2247  3.0
  8.Agnieszka Krupka        125 Krosno              1177  3.0
  9.Grzegorz Kwiecień       113 Kraków              1229  2.0
 10.Jerzy Matyasik          118 Kraków              2124  1.5
 11.Marek Gajdosz           108 Nowy_Sącz           1866  1.5
 12.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1797  1.5
 13.Jan Kozłowski           100 Kraków               367  1.0
 14.Cecylia Gruca-Woch      100 Kraków               456  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (140.07)  14007 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           139 (138.73)  13873 / 100
  3  Tomasz Figiel            Zawichost          137 (136.53)   2048 / 15 
  4  Łukasz Bobowski          Suchedniów         136 (136.49)  13649 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (134.29)  13429 / 100
  7  Agnieszka Krupka         Krosno             129 (129.29)   3620 / 28 
  8  Artur Irzyk              Kraków             128 (128.49)  12849 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             127 (127.16)  12716 / 100
 10  Przemysław Herdzina      Kraków             127 (127.09)  12709 / 100
 11  Katarzyna Klimała        Kraków             124 (123.75)   1980 / 16 
 12  Małgorzata Sulejewska    Kraków             122 (121.53)  12153 / 100
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.90)  12090 / 100
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (120.33)   5415 / 45 
 15  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 16  Paweł Kowalski           Kutno              118 (117.66)   6942 / 59 
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.49)  11549 / 100
 18  Marcin Figiel            Zawichost          115 (115.13)   1727 / 15 
 19  Mariusz Grodek           Olsztyn            113 (112.96)   5535 / 49 
 20  Grzegorz Kwiecień        Kraków             113 (112.79)  11279 / 100
 21  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 22  Tomasz Górka             Łęczna             109 (108.78)   2502 / 23 
 23  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          108 (108.27)  10827 / 100
 24  Marcin Ceglarek          Kraków              97 ( 97.31)   9731 / 100
 25  Paweł Miczko             Sandomierz          96 ( 95.54)   6783 / 71 
 26  Krzysztof Wysoczański    Kraków              94 ( 94.38)   1982 / 21 
 27  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 28  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           85 ( 85.25)   1364 / 16 
 29  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.45)   1792 / 22 
 30  Mariusz Niemczyk         Kraków              81 ( 80.73)   1211 / 15 
 31  Katarzyna Kumorek        Kraków              72 ( 72.00)   1080 / 15 
 32  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 33  Adam Weremczuk           Łódź               122 (122.42)   1469 / 12 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 87.75)   1053 / 12 
 35  Jan Kozłowski            Kraków             113 (113.00)   1243 / 11 
 36  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 37  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 38  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              60 ( 60.10)    601 / 10 
 39  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.25)    546 / 8  
 40  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.75)    518 / 8  
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 42  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 43  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 44  Grzegorz Wilk            Kraków             118 (117.50)    705 / 6  
 45  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (121.40)    607 / 5  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 48  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 49  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 50  Jan Mrozowski            Kraków             153 (153.00)    459 / 3  
 51  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 52  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 53  Tomasz Lempart           Kraków              56 ( 55.50)    111 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 58  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 60  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 62  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 63  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 64  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 65  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 66  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 67  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 69  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 71  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 72  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 73  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 74  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 75  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 76  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 77  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 78  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 79  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 84  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 85  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 86  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 87  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 88  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 89  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 90  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 91  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 92  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 93  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 94  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 95  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 96  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 97  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 98  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 99  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
100  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
101  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
102  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
103  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
104  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
105  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
106  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
107  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
108  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
109  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
110  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
111  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
112  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
113  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
114  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
115  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
116  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
117  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
118  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
119  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
120  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
121  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
122  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
123  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
124  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
125  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
126  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
127  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
128  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
129  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
130  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
131  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
132  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
133  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
134  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
135  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
136  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
137  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
138  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
139  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
140  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
141  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
142  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
143  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Małgorzata Sulejewska  122   +  399:325   172
   2    1    2  Łukasz Bobowski        136   +  430:321   186
   3    1    3  Przemysław Herdzina    127   -  350:402    77
   4    2    9  Justyna Fugiel         136   +  415:325   186
   5    1   10  Tomasz Ciejka          127   -  402:436    77
   6    1   10  Tomasz Ciejka          127   -  371:375    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.17


  2  Łukasz Bobowski         136 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Marek Gajdosz          108   +  469:211   158
   2    1    1  Kamil Górka            143   -  321:430    93
   3    2   10  Tomasz Ciejka          127   -  376:441    77
   4    3    8  Adam Weremczuk         100   +  390:366   150
   5    3   13  Grzegorz Kwiecień      113   +  430:388   163
   6    2    8  Adam Weremczuk         100   +  355:333   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.83


  3  Przemysław Herdzina     127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Paweł Miczko           100   +  364:347   150
   2    2    9  Justyna Fugiel         136   +  414:325   186
   3    1    1  Kamil Górka            143   +  402:350   193
   4    1   10  Tomasz Ciejka          127   -  385:444    77
   5    2   12  Agnieszka Krupka       125   -  294:358    75
   6    4   13  Grzegorz Kwiecień      113   -  392:451    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.00


  4  Małgorzata Sulejewska   122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            143   -  325:399    93
   2    5   10  Tomasz Ciejka          127   -  350:436    77
   3    5    5  Jerzy Matyasik         118   +  401:361   168
   4    6    6  Marek Gajdosz          108   +  394:331   158
   5    4    9  Justyna Fugiel         136   +  481:331   186
   6    3   12  Agnieszka Krupka       125   -  347:360    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.17


  5  Jerzy Matyasik          118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Justyna Fugiel         136   -  310:422    86
   2    4    7  Paweł Miczko           100   -  337:347    50
   3    5    4  Małgorzata Sulejewska  122   -  361:401    72
   4    5   13  Grzegorz Kwiecień      113   -  359:390    63
   5            PAUZA
   6    6   14  Cecylia Gruca-Woch     100   +  457:249   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.20


  6  Marek Gajdosz           108 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    2  Łukasz Bobowski        136   -  211:469    86
   2            PAUZA
   3    4    8  Adam Weremczuk         100   -  298:403    50
   4    6    4  Małgorzata Sulejewska  122   -  331:394    72
   5    6   14  Cecylia Gruca-Woch     100   +  379:207   150
   6    5    9  Justyna Fugiel         136   -  347:388    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.80


  7  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    3  Przemysław Herdzina    127   -  347:364    77
   2    4    5  Jerzy Matyasik         118   +  347:337   168
   3    3    9  Justyna Fugiel         136   -  231:456    86
   4    4   12  Agnieszka Krupka       125   -  319:459    75
   5    5    8  Adam Weremczuk         100   -  253:462    50
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.20


  8  Adam Weremczuk          100 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Tomasz Ciejka          127   +  400:264   177
   2    3   11  Jan Kozłowski          100   -  324:367    50
   3    4    6  Marek Gajdosz          108   +  403:298   158
   4    3    2  Łukasz Bobowski        136   -  366:390    86
   5    5    7  Paweł Miczko           100   +  462:253   150
   6    2    2  Łukasz Bobowski        136   -  333:355    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.83


  9  Justyna Fugiel          136 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Jerzy Matyasik         118   +  422:310   168
   2    2    3  Przemysław Herdzina    127   -  325:414    77
   3    3    7  Paweł Miczko           100   +  456:231   150
   4    2    1  Kamil Górka            143   -  325:415    93
   5    4    4  Małgorzata Sulejewska  122   -  331:481    72
   6    5    6  Marek Gajdosz          108   +  388:347   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.67


 10  Tomasz Ciejka           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    8  Adam Weremczuk         100   -  264:400    50
   2    5    4  Małgorzata Sulejewska  122   +  436:350   172
   3    2    2  Łukasz Bobowski        136   +  441:376   186
   4    1    3  Przemysław Herdzina    127   +  444:385   177
   5    1    1  Kamil Górka            143   +  436:402   193
   6    1    1  Kamil Górka            143   +  375:371   193
                                                 --------------
                                                 RANKING: 161.83


 11  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    8  Adam Weremczuk         100   +  367:324   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 12  Agnieszka Krupka        125 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    7  Paweł Miczko           100   +  459:319   150
   5    2    3  Przemysław Herdzina    127   +  358:294   177
   6    3    4  Małgorzata Sulejewska  122   +  360:347   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 166.33


 13  Grzegorz Kwiecień       113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    5  Jerzy Matyasik         118   +  390:359   168
   5    3    2  Łukasz Bobowski        136   -  388:430    86
   6    4    3  Przemysław Herdzina    127   +  451:392   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.67


 14  Cecylia Gruca-Woch      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    6    6  Marek Gajdosz          108   -  207:379    58
   6    6    5  Jerzy Matyasik         118   -  249:457    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.00