Numer turnieju: 363
Data: 6 maja 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bobowski         134 Suchedniów          2109  5.0
  2.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2486  4.0
  3.Tomasz Ciejka           130 Kraków              2424  3.0
  4.Przemysław Herdzina     127 Kraków              2255  3.0
  5.Kamil Górka             140 Łęczna              1294  3.0
  6.Jacek Pietruszka        120 Kraków              2124  1.5
  7.Artur Irzyk             127 Kraków              1161  1.0
  8.Jerzy Matyasik          117 Kraków              2062  0.5
  9.Agnieszka Krupka        130 Krosno               362  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (141.10)  14110 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (136.71)  13671 / 100
  3  Tomasz Figiel            Zawichost          137 (136.53)   2048 / 15 
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  5  Łukasz Bobowski          Suchedniów         136 (135.66)  13566 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (134.50)  13450 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             130 (130.04)  13004 / 100
  8  Agnieszka Krupka         Krosno             128 (128.09)   4483 / 35 
  9  Artur Irzyk              Kraków             126 (126.41)  12641 / 100
 10  Przemysław Herdzina      Kraków             126 (125.97)  12597 / 100
 11  Krzysztof Leśniak        Kraków             123 (122.87)   1843 / 15 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.58)  12258 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             122 (122.06)  12206 / 100
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             118 (118.46)   5923 / 50 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              118 (117.66)   6942 / 59 
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.79)  11479 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (112.19)  11219 / 100
 18  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (111.30)   4786 / 43 
 19  Marta Dobrzańska         Kraków             110 (110.43)  11043 / 100
 20  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          109 (109.46)  10946 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             107 (106.89)   2031 / 19 
 22  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 98.88)   9888 / 100
 23  Paweł Miczko             Sandomierz          96 ( 95.91)   6330 / 66 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków              94 ( 94.38)   1982 / 21 
 25  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 26  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 27  Katarzyna Kumorek        Kraków              82 ( 81.72)   2043 / 25 
 28  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.45)   1792 / 22 
 29  Mariusz Niemczyk         Kraków              81 ( 80.73)   1211 / 15 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 58.86)    824 / 14 
 32  Adam Weremczuk           Łódź               122 (122.42)   1469 / 12 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 87.75)   1053 / 12 
 34  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 35  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 36  Katarzyna Klimała        Kraków             120 (120.11)   1081 / 9  
 37  Jan Kozłowski            Kraków             112 (112.11)   1009 / 9  
 38  Marcin Figiel            Zawichost          124 (124.12)    993 / 8  
 39  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.25)    546 / 8  
 40  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.75)    518 / 8  
 41  Jan Mrozowski            Kraków             136 (135.86)    951 / 7  
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 43  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (121.40)    607 / 5  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Grzegorz Wilk            Kraków             108 (107.60)    538 / 5  
 48  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 49  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 50  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 51  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 52  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 53  Tomasz Lempart           Kraków              56 ( 55.50)    111 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 58  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 60  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 62  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 63  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 64  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 65  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 66  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 67  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 69  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 71  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 72  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 73  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 74  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 75  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 76  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 77  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 78  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 79  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 84  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 85  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 86  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 87  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 88  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 89  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 90  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 91  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 92  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 93  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 94  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 95  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 96  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 97  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 98  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 99  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
100  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
101  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
102  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
103  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
104  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
105  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
106  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
107  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
108  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
109  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
110  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
111  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
112  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
113  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
114  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
115  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
116  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
117  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
118  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
119  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
120  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
121  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
122  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
123  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
124  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
125  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
126  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
127  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
128  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
129  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
130  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
131  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
132  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
133  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
134  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
135  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
136  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
137  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
138  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
139  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
140  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
141  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
142  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
143  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Łukasz Bobowski         134 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Artur Irzyk            127   +  374:343   177
   2    1    3  Tomasz Ciejka          130   +  485:409   180
   3    1    5  Przemysław Herdzina    127   +  426:261   177
   4    1    2  Justyna Fugiel         132   +  497:335   182
   5    1    7  Jacek Pietruszka       120   +  327:315   170
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 177.20


  2  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Przemysław Herdzina    127   -  325:405    77
   2    3    6  Jerzy Matyasik         117   +  486:446   167
   3    2    3  Tomasz Ciejka          130   +  441:321   180
   4    1    1  Łukasz Bobowski        134   -  335:497    84
   5    3    4  Artur Irzyk            127   +  490:454   177
   6    1    3  Tomasz Ciejka          130   +  409:395   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.17


  3  Tomasz Ciejka           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jerzy Matyasik         117   +  484:292   167
   2    1    1  Łukasz Bobowski        134   -  409:485    84
   3    2    2  Justyna Fugiel         132   -  321:441    82
   4    2    5  Przemysław Herdzina    127   +  385:372   177
   5    2    9  Agnieszka Krupka       130   +  430:362   180
   6    1    2  Justyna Fugiel         132   -  395:409    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.67


  4  Artur Irzyk             127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Łukasz Bobowski        134   -  343:374    84
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    6  Jerzy Matyasik         117   +  364:363   167
   5    3    2  Justyna Fugiel         132   -  454:490    82
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.00


  5  Przemysław Herdzina     127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         132   +  405:325   182
   2    2    7  Jacek Pietruszka       120   +  409:362   170
   3    1    1  Łukasz Bobowski        134   -  261:426    84
   4    2    3  Tomasz Ciejka          130   -  372:385    80
   5    4    8  Kamil Górka            140   -  311:422    90
   6    3    6  Jerzy Matyasik         117   +  497:345   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.83


  6  Jerzy Matyasik          117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          130   -  292:484    80
   2    3    2  Justyna Fugiel         132   -  446:486    82
   3    3    7  Jacek Pietruszka       120   -  316:488    70
   4    4    4  Artur Irzyk            127   -  363:364    77
   5            PAUZA
   6    3    5  Przemysław Herdzina    127   -  345:497    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.20


  7  Jacek Pietruszka        120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    5  Przemysław Herdzina    127   -  362:409    77
   3    3    6  Jerzy Matyasik         117   +  488:316   167
   4    3    8  Kamil Górka            140   -  346:436    90
   5    1    1  Łukasz Bobowski        134   -  315:327    84
   6    2    8  Kamil Górka            140   -  313:436    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.60


  8  Kamil Górka             140 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    3    7  Jacek Pietruszka       120   +  436:346   170
   5    4    5  Przemysław Herdzina    127   +  422:311   177
   6    2    7  Jacek Pietruszka       120   +  436:313   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 172.33


  9  Agnieszka Krupka        130 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    2    3  Tomasz Ciejka          130   -  362:430    80
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.00