Numer turnieju: 364
Data: 13 maja 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Przemysław Herdzina     126 Kraków              2409  5.0
  2.Kamil Górka             141 Łęczna              2355  4.0
  3.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2227  4.0
  4.Grzegorz Kwiecień       112 Kraków              2100  4.0
  5.Justyna Fugiel          135 Sandomierz          2511  3.0
  6.Artur Irzyk             126 Kraków              2533  2.5
  7.Małgorzata Sulejewska   122 Kraków              2170  2.0
  8.Marek Gajdosz           109 Nowy_Sącz           2037  2.0
  9.Agnieszka Krupka        128 Krosno              1132  2.0
 10.Marcin Ceglarek         100 Kraków              1613  1.5
 11.Łukasz Bobowski         136 Suchedniów          2149  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (140.03)  14003 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (136.71)  13671 / 100
  3  Tomasz Figiel            Zawichost          137 (136.53)   2048 / 15 
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  5  Łukasz Bobowski          Suchedniów         133 (132.59)  13259 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (131.96)  13196 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             130 (130.04)  13004 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             130 (130.04)  13004 / 100
  9  Agnieszka Krupka         Krosno             129 (129.29)   4913 / 38 
 10  Artur Irzyk              Kraków             125 (124.80)  12480 / 100
 11  Krzysztof Leśniak        Kraków             123 (122.87)   1843 / 15 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.58)  12258 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (120.65)  12065 / 100
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             118 (118.46)   5923 / 50 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              118 (117.66)   6942 / 59 
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (115.65)  11565 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             115 (114.96)  11496 / 100
 18  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (111.30)   4786 / 43 
 19  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          111 (110.57)  11057 / 100
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             110 (110.43)  11043 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             107 (106.89)   2031 / 19 
 22  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 98.66)   9866 / 100
 23  Paweł Miczko             Sandomierz          96 ( 95.91)   6330 / 66 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków              94 ( 94.38)   1982 / 21 
 25  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 26  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 27  Katarzyna Kumorek        Kraków              82 ( 81.72)   2043 / 25 
 28  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.45)   1792 / 22 
 29  Mariusz Niemczyk         Kraków              81 ( 80.73)   1211 / 15 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 58.86)    824 / 14 
 32  Adam Weremczuk           Łódź               122 (122.42)   1469 / 12 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 87.75)   1053 / 12 
 34  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 35  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 36  Katarzyna Klimała        Kraków             120 (120.11)   1081 / 9  
 37  Jan Kozłowski            Kraków             112 (112.11)   1009 / 9  
 38  Marcin Figiel            Zawichost          124 (124.12)    993 / 8  
 39  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.25)    546 / 8  
 40  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.75)    518 / 8  
 41  Jan Mrozowski            Kraków             136 (135.86)    951 / 7  
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 43  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (121.40)    607 / 5  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Grzegorz Wilk            Kraków             108 (107.60)    538 / 5  
 48  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 49  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 50  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 51  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 52  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 53  Tomasz Lempart           Kraków              56 ( 55.50)    111 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 58  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 60  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 62  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 63  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 64  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 65  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 66  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 67  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 69  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 71  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 72  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 73  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 74  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 75  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 76  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 77  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 78  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 79  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 84  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 85  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 86  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 87  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 88  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 89  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 90  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 91  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 92  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 93  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 94  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 95  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 96  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 97  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 98  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 99  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
100  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
101  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
102  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
103  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
104  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
105  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
106  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
107  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
108  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
109  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
110  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
111  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
112  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
113  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
114  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
115  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
116  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
117  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
118  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
119  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
120  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
121  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
122  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
123  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
124  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
125  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
126  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
127  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
128  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
129  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
130  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
131  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
132  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
133  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
134  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
135  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
136  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
137  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
138  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
139  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
140  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
141  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
142  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
143  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Małgorzata Sulejewska  122   +  407:352   172
   2    2    7  Jerzy Matyasik         115   +  443:346   165
   3    1    5  Przemysław Herdzina    126   +  361:328   176
   4    1    3  Justyna Fugiel         135   +  483:343   185
   5    1    8  Grzegorz Kwiecień      112   -  318:419    62
   6    1    5  Przemysław Herdzina    126   -  343:464    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.33


  2  Łukasz Bobowski         136 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Jerzy Matyasik         115   -  368:395    65
   2    4    6  Małgorzata Sulejewska  122   -  338:437    72
   3    5    4  Artur Irzyk            126   +  453:361   176
   4    3    5  Przemysław Herdzina    126   -  362:385    76
   5    5   11  Agnieszka Krupka       128   -  318:337    78
   6    5    9  Marek Gajdosz          109   -  310:398    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.67


  3  Justyna Fugiel          135 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Grzegorz Kwiecień      112   -  335:399    62
   2    5    4  Artur Irzyk            126   +  463:344   176
   3    2    9  Marek Gajdosz          109   +  427:324   159
   4    1    1  Kamil Górka            141   -  343:483    91
   5    2    5  Przemysław Herdzina    126   -  399:434    76
   6    3   11  Agnieszka Krupka       128   +  544:435   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.67


  4  Artur Irzyk             126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Marek Gajdosz          109   -  355:404    59
   2    5    3  Justyna Fugiel         135   -  344:463    85
   3    5    2  Łukasz Bobowski        136   -  361:453    86
   4            PAUZA
   5    4    6  Małgorzata Sulejewska  122   +  500:335   172
   6    4    6  Małgorzata Sulejewska  122   +  673:353   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.80


  5  Przemysław Herdzina     126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Marcin Ceglarek        100   +  411:376   150
   2    1    8  Grzegorz Kwiecień      112   +  387:319   162
   3    1    1  Kamil Górka            141   -  328:361    91
   4    3    2  Łukasz Bobowski        136   +  385:362   186
   5    2    3  Justyna Fugiel         135   +  434:399   185
   6    1    1  Kamil Górka            141   +  464:343   191
                                                 --------------
                                                 RANKING: 160.83


  6  Małgorzata Sulejewska   122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  352:407    91
   2    4    2  Łukasz Bobowski        136   +  437:338   186
   3    3    7  Jerzy Matyasik         115   +  375:344   165
   4    2    8  Grzegorz Kwiecień      112   -  318:335    62
   5    4    4  Artur Irzyk            126   -  335:500    76
   6    4    4  Artur Irzyk            126   -  353:673    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.33


  7  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        136   +  395:368   186
   2    2    1  Kamil Górka            141   -  346:443    91
   3    3    6  Małgorzata Sulejewska  122   -  344:375    72
   4    5   10  Marcin Ceglarek        100   +  411:248   150
   5    3    9  Marek Gajdosz          109   +  422:301   159
   6    2    8  Grzegorz Kwiecień      112   +  309:288   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.67


  8  Grzegorz Kwiecień       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         135   +  399:335   185
   2    1    5  Przemysław Herdzina    126   -  319:387    76
   3    4   10  Marcin Ceglarek        100   +  340:309   150
   4    2    6  Małgorzata Sulejewska  122   +  335:318   172
   5    1    1  Kamil Górka            141   +  419:318   191
   6    2    7  Jerzy Matyasik         115   -  288:309    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.83


  9  Marek Gajdosz           109 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Artur Irzyk            126   +  404:355   176
   2    3   10  Marcin Ceglarek        100   -  340:380    50
   3    2    3  Justyna Fugiel         135   -  324:427    85
   4    4   11  Agnieszka Krupka       128   -  270:360    78
   5    3    7  Jerzy Matyasik         115   -  301:422    65
   6    5    2  Łukasz Bobowski        136   +  398:310   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.67


 10  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Przemysław Herdzina    126   -  376:411    76
   2    3    9  Marek Gajdosz          109   +  380:340   159
   3    4    8  Grzegorz Kwiecień      112   -  309:340    62
   4    5    7  Jerzy Matyasik         115   -  248:411    65
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.50


 11  Agnieszka Krupka        128 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    9  Marek Gajdosz          109   +  360:270   159
   5    5    2  Łukasz Bobowski        136   +  337:318   186
   6    3    3  Justyna Fugiel         135   -  435:544    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.33