Numer turnieju: 365
Data: 20 maja 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             140 Łęczna              2310  4.5
  2.Przemysław Herdzina     130 Kraków              2252  4.5
  3.Łukasz Bobowski         133 Suchedniów          2288  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         123 Kraków              2137  3.5
  5.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2182  2.5
  6.Tomasz Ciejka           130 Kraków              2163  1.5
  7.Marek Gajdosz           111 Nowy_Sącz           1937  0.5

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             142 (142.10)  14210 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (136.71)  13671 / 100
  3  Tomasz Figiel            Zawichost          137 (136.53)   2048 / 15 
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  5  Przemysław Herdzina      Kraków             133 (133.20)  13320 / 100
  6  Łukasz Bobowski          Suchedniów         133 (132.98)  13298 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (132.72)  13272 / 100
  8  Agnieszka Krupka         Krosno             130 (129.67)   4668 / 36 
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.19)  12919 / 100
 10  Artur Irzyk              Kraków             125 (124.80)  12480 / 100
 11  Krzysztof Leśniak        Kraków             123 (122.87)   1843 / 15 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.59)  12259 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (120.65)  12065 / 100
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             118 (118.46)   5923 / 50 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              118 (117.66)   6942 / 59 
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (115.65)  11565 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             115 (114.96)  11496 / 100
 18  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (111.30)   4786 / 43 
 19  Marta Dobrzańska         Kraków             110 (110.43)  11043 / 100
 20  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          109 (109.47)  10947 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             107 (106.89)   2031 / 19 
 22  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 98.66)   9866 / 100
 23  Paweł Miczko             Sandomierz          96 ( 95.91)   6330 / 66 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków              94 ( 94.38)   1982 / 21 
 25  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 26  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 27  Katarzyna Kumorek        Kraków              82 ( 81.72)   2043 / 25 
 28  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.45)   1792 / 22 
 29  Mariusz Niemczyk         Kraków              81 ( 80.73)   1211 / 15 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 58.86)    824 / 14 
 32  Adam Weremczuk           Łódź               122 (122.42)   1469 / 12 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 87.75)   1053 / 12 
 34  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 35  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 36  Katarzyna Klimała        Kraków             120 (120.11)   1081 / 9  
 37  Marcin Figiel            Zawichost          124 (124.12)    993 / 8  
 38  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.25)    546 / 8  
 39  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.75)    518 / 8  
 40  Jan Mrozowski            Kraków             136 (135.86)    951 / 7  
 41  Jan Kozłowski            Kraków             108 (107.57)    753 / 7  
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 43  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (121.40)    607 / 5  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Grzegorz Wilk            Kraków             108 (107.60)    538 / 5  
 48  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 49  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 50  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 51  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 52  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 53  Tomasz Lempart           Kraków              56 ( 55.50)    111 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 58  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 60  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 62  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 63  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 64  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 65  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 66  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 67  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 69  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 71  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 72  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 73  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 74  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 75  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 76  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 77  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 78  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 79  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 84  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 85  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 86  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 87  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 88  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 89  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 90  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 91  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 92  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 93  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 94  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 95  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 96  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 97  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 98  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 99  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
100  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
101  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
102  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
103  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
104  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
105  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
106  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
107  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
108  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
109  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
110  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
111  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
112  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
113  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
114  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
115  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
116  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
117  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
118  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
119  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
120  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
121  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
122  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
123  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
124  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
125  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
126  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
127  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
128  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
129  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
130  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
131  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
132  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
133  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
134  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
135  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
136  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
137  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
138  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
139  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
140  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
141  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
142  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
143  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             140 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Przemysław Herdzina    130   -  314:410    80
   2    3    5  Tomasz Ciejka          130   +  337:334   180
   3    3    3  Justyna Fugiel         132   +  476:370   182
   4    1    2  Łukasz Bobowski        133   +  387:374   183
   5            PAUZA
   6    1    2  Łukasz Bobowski        133   +  496:310   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 161.60


  2  Łukasz Bobowski         133 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Tomasz Ciejka          130   +  370:364   180
   2    2    7  Marek Gajdosz          111   +  435:345   161
   3    1    4  Przemysław Herdzina    130   +  405:339   180
   4    1    1  Kamil Górka            140   -  374:387    90
   5    2    6  Andrzej Rakoczy        123   +  394:316   173
   6    1    1  Kamil Górka            140   -  310:496    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.67


  3  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Andrzej Rakoczy        123   -  300:354    73
   2            PAUZA
   3    3    1  Kamil Górka            140   -  370:476    90
   4    3    5  Tomasz Ciejka          130   +  434:382   180
   5    1    4  Przemysław Herdzina    130   -  346:359    80
   6    3    7  Marek Gajdosz          111   +  432:254   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.80


  4  Przemysław Herdzina     130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            140   +  410:314   190
   2    1    6  Andrzej Rakoczy        123   +  381:361   173
   3    1    2  Łukasz Bobowski        133   -  339:405    83
   4    2    7  Marek Gajdosz          111   +  463:293   161
   5    1    3  Justyna Fugiel         132   +  359:346   182
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.80


  5  Tomasz Ciejka           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        133   -  364:370    83
   2    3    1  Kamil Górka            140   -  334:337    90
   3            PAUZA
   4    3    3  Justyna Fugiel         132   -  382:434    82
   5    3    7  Marek Gajdosz          111   +  380:369   161
   6    2    6  Andrzej Rakoczy        123   -  403:411    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.80


  6  Andrzej Rakoczy         123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         132   +  354:300   182
   2    1    4  Przemysław Herdzina    130   -  361:381    80
   3    2    7  Marek Gajdosz          111   +  395:376   161
   4            PAUZA
   5    2    2  Łukasz Bobowski        133   -  316:394    83
   6    2    5  Tomasz Ciejka          130   +  411:403   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.20


  7  Marek Gajdosz           111 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    2  Łukasz Bobowski        133   -  345:435    83
   3    2    6  Andrzej Rakoczy        123   -  376:395    73
   4    2    4  Przemysław Herdzina    130   -  293:463    80
   5    3    5  Tomasz Ciejka          130   -  369:380    80
   6    3    3  Justyna Fugiel         132   -  254:432    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.60