Numer turnieju: 367
Data: 3 czerwca 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Małgorzata Sulejewska   121 Kraków              2610  4.0
  2.Justyna Fugiel          134 Sandomierz          2551  4.0
  3.Przemysław Herdzina     134 Kraków              2305  4.0
  4.Łukasz Bobowski         134 Suchedniów          2174  4.0
  5.Tomasz Ciejka           129 Kraków              2129  4.0
  6.Kamil Górka             142 Łęczna              2253  3.0
  7.Agnieszka Krupka        128 Krosno              2098  3.0
  8.Marcin Ceglarek         100 Kraków              2074  3.0
  9.Grzegorz Wilk           100 Kraków              1571  2.0
 10.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1490  2.0
 11.Mariusz Grodek          111 Olsztyn             1084  2.0
 12.Artur Irzyk             125 Kraków              2218  1.0
 13.Marek Gajdosz           109 Nowy_Sącz           2106  1.0
 14.Aneta Bugaj             100 Zawiercie            802  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             139 (139.43)  13943 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (136.71)  13671 / 100
  3  Tomasz Figiel            Zawichost          137 (136.53)   2048 / 15 
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (135.13)  13513 / 100
  6  Łukasz Bobowski          Suchedniów         133 (133.24)  13324 / 100
  7  Przemysław Herdzina      Kraków             133 (133.19)  13319 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (130.51)  13051 / 100
  9  Agnieszka Krupka         Krosno             127 (126.74)   5450 / 43 
 10  Małgorzata Sulejewska    Kraków             124 (123.96)  12396 / 100
 11  Krzysztof Leśniak        Kraków             123 (122.87)   1843 / 15 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.59)  12259 / 100
 13  Artur Irzyk              Kraków             122 (122.22)  12222 / 100
 14  Paweł Kowalski           Kutno              118 (117.66)   6942 / 59 
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (116.82)   5140 / 44 
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (116.49)  11649 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             115 (114.67)  11467 / 100
 18  Mariusz Grodek           Olsztyn            113 (112.76)   5187 / 46 
 19  Marta Dobrzańska         Kraków             110 (110.43)  11043 / 100
 20  Tomasz Górka             Łęczna             107 (106.89)   2031 / 19 
 21  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          106 (105.99)  10599 / 100
 22  Marcin Ceglarek          Kraków             102 (102.18)  10218 / 100
 23  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 96.51)   5887 / 61 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków              94 ( 94.38)   1982 / 21 
 25  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 26  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 27  Mariusz Niemczyk         Kraków              81 ( 80.73)   1211 / 15 
 28  Katarzyna Kumorek        Kraków              79 ( 79.48)   2464 / 31 
 29  Aneta Bugaj              Zawiercie           78 ( 78.04)   1951 / 25 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 
 31  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              58 ( 58.27)    874 / 15 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 32  Adam Weremczuk           Łódź               122 (122.42)   1469 / 12 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 87.75)   1053 / 12 
 34  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 35  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 36  Katarzyna Klimała        Kraków             120 (120.11)   1081 / 9  
 37  Maciej Chmielowski       Kraków             118 (117.56)   1058 / 9  
 38  Grzegorz Wilk            Kraków             112 (111.56)   1004 / 9  
 39  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.75)    518 / 8  
 40  Jan Mrozowski            Kraków             136 (135.86)    951 / 7  
 41  Jan Kozłowski            Kraków             108 (107.57)    753 / 7  
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 43  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 46  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 47  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 48  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 49  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.00)    340 / 5  
 50  Marcin Figiel            Zawichost          110 (109.50)    219 / 2  
 51  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 52  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 53  Tomasz Lempart           Kraków              56 ( 55.50)    111 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 58  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 60  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 62  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 63  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 64  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 65  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 66  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 67  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 69  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 71  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 72  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 73  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 74  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 75  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 76  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 77  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 78  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 79  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 84  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 85  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 86  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 87  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 88  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 89  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 90  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 91  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 92  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 93  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 94  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 95  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 96  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 97  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 98  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 99  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
100  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
101  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
102  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
103  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
104  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
105  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
106  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
107  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
108  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
109  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
110  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
111  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
112  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
113  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
114  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
115  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
116  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
117  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
118  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
119  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
120  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
121  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
122  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
123  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
124  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
125  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
126  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
127  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
128  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
129  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
130  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
131  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
132  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
133  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
134  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
135  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
136  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
137  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
138  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
139  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
140  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
141  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
142  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
143  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Tomasz Ciejka          129   -  288:445    79
   2    5    9  Marcin Ceglarek        100   -  305:387    50
   3    7   12  Maciej Chmielowski     100   +  424:337   150
   4    4   10  Artur Irzyk            125   +  398:362   175
   5    4   14  Mariusz Grodek         111   +  488:296   161
   6    2    3  Justyna Fugiel         134   -  350:458    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.50


  2  Łukasz Bobowski         134 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Agnieszka Krupka       128   +  323:306   178
   2    2    3  Justyna Fugiel         134   +  361:346   184
   3    1    5  Tomasz Ciejka          129   +  401:314   179
   4    1    4  Przemysław Herdzina    134   -  382:425    84
   5    2    7  Małgorzata Sulejewska  121   -  349:492    71
   6    3    6  Agnieszka Krupka       128   +  358:310   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.67


  3  Justyna Fugiel          134 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Małgorzata Sulejewska  121   +  492:457   171
   2    2    2  Łukasz Bobowski        134   -  346:361    84
   3    4    9  Marcin Ceglarek        100   +  440:306   150
   4    2    5  Tomasz Ciejka          129   +  404:284   179
   5    1    4  Przemysław Herdzina    134   -  411:412    84
   6    2    1  Kamil Górka            142   +  458:350   192
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.33


  4  Przemysław Herdzina     134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marek Gajdosz          109   +  502:404   159
   2    1    5  Tomasz Ciejka          129   -  284:337    79
   3    2    7  Małgorzata Sulejewska  121   +  366:304   171
   4    1    2  Łukasz Bobowski        134   +  425:382   184
   5    1    3  Justyna Fugiel         134   +  412:411   184
   6    1    7  Małgorzata Sulejewska  121   -  316:394    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.33


  5  Tomasz Ciejka           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            142   +  445:288   192
   2    1    4  Przemysław Herdzina    134   +  337:284   184
   3    1    2  Łukasz Bobowski        134   -  314:401    84
   4    2    3  Justyna Fugiel         134   -  284:404    84
   5    5   10  Artur Irzyk            125   +  363:331   175
   6    4   11  Grzegorz Wilk          100   +  386:362   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.83


  6  Agnieszka Krupka        128 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        134   -  306:323    84
   2    4    8  Marek Gajdosz          109   +  381:336   159
   3    3   10  Artur Irzyk            125   +  368:351   175
   4    3    7  Małgorzata Sulejewska  121   -  353:496    71
   5    3   11  Grzegorz Wilk          100   +  380:319   150
   6    3    2  Łukasz Bobowski        134   -  310:358    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.50


  7  Małgorzata Sulejewska   121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         134   -  457:492    84
   2    3   10  Artur Irzyk            125   +  467:391   175
   3    2    4  Przemysław Herdzina    134   -  304:366    84
   4    3    6  Agnieszka Krupka       128   +  496:353   178
   5    2    2  Łukasz Bobowski        134   +  492:349   184
   6    1    4  Przemysław Herdzina    134   +  394:316   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.17


  8  Marek Gajdosz           109 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Przemysław Herdzina    134   -  404:502    84
   2    4    6  Agnieszka Krupka       128   -  336:381    78
   3    5   14  Mariusz Grodek         111   -  340:421    61
   4    6   11  Grzegorz Wilk          100   -  297:512    50
   5    7   13  Aneta Bugaj            100   +  437:232   150
   6    6   12  Maciej Chmielowski     100   -  292:387    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.83


  9  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Artur Irzyk            125   -  353:468    75
   2    5    1  Kamil Górka            142   +  387:305   192
   3    4    3  Justyna Fugiel         134   -  306:440    84
   4    5   14  Mariusz Grodek         111   -  305:367    61
   5    6   12  Maciej Chmielowski     100   +  376:372   150
   6    5   10  Artur Irzyk            125   +  347:315   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.83


 10  Artur Irzyk             125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Marcin Ceglarek        100   +  468:353   150
   2    3    7  Małgorzata Sulejewska  121   -  391:467    71
   3    3    6  Agnieszka Krupka       128   -  351:368    78
   4    4    1  Kamil Górka            142   -  362:398    92
   5    5    5  Tomasz Ciejka          129   -  331:363    79
   6    5    9  Marcin Ceglarek        100   -  315:347    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.67


 11  Grzegorz Wilk           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   13  Aneta Bugaj            100   +  378:279   150
   4    6    8  Marek Gajdosz          109   +  512:297   159
   5    3    6  Agnieszka Krupka       128   -  319:380    78
   6    4    5  Tomasz Ciejka          129   -  362:386    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.50


 12  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7    1  Kamil Górka            142   -  337:424    92
   4    7   13  Aneta Bugaj            100   +  394:291   150
   5    6    9  Marcin Ceglarek        100   -  372:376    50
   6    6    8  Marek Gajdosz          109   +  387:292   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.75


 13  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   11  Grzegorz Wilk          100   -  279:378    50
   4    7   12  Maciej Chmielowski     100   -  291:394    50
   5    7    8  Marek Gajdosz          109   -  232:437    59
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 53.00


 14  Mariusz Grodek          111 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    8  Marek Gajdosz          109   +  421:340   159
   4    5    9  Marcin Ceglarek        100   +  367:305   150
   5    4    1  Kamil Górka            142   -  296:488    92
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.67