Numer turnieju: 368
Data: 10 czerwca 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             139 Łęczna              2533  5.0
  2.Justyna Fugiel          135 Sandomierz          2142  4.0
  3.Przemysław Herdzina     133 Kraków              2287  3.5
  4.Małgorzata Sulejewska   124 Kraków              2326  3.0
  5.Łukasz Bobowski         133 Suchedniów          2283  3.0
  6.Marek Gajdosz           106 Nowy_Sącz           2139  2.5
  7.Grzegorz Kwiecień       115 Kraków              1064  2.0
  8.Marcin Ceglarek         102 Kraków              2060  1.5
  9.Agnieszka Krupka        127 Krosno              1071  0.0
 10.Jerzy Matyasik          116 Kraków               322  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             142 (141.52)  14152 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (136.71)  13671 / 100
  3  Tomasz Figiel            Zawichost          137 (136.53)   2048 / 15 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         136 (136.33)  13633 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  6  Przemysław Herdzina      Kraków             134 (133.54)  13354 / 100
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         132 (131.91)  13191 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (130.51)  13051 / 100
  9  Małgorzata Sulejewska    Kraków             124 (123.88)  12388 / 100
 10  Agnieszka Krupka         Krosno             124 (123.87)   5698 / 46 
 11  Krzysztof Leśniak        Kraków             123 (122.87)   1843 / 15 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.59)  12259 / 100
 13  Artur Irzyk              Kraków             122 (122.22)  12222 / 100
 14  Paweł Kowalski           Kutno              118 (117.66)   6942 / 59 
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (116.90)   4559 / 39 
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (115.82)  11582 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             115 (115.00)  11500 / 100
 18  Mariusz Grodek           Olsztyn            113 (112.76)   5187 / 46 
 19  Marta Dobrzańska         Kraków             110 (110.43)  11043 / 100
 20  Tomasz Górka             Łęczna             107 (106.89)   2031 / 19 
 21  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          106 (106.30)  10630 / 100
 22  Marcin Ceglarek          Kraków             104 (103.68)  10368 / 100
 23  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.41)   5650 / 58 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków              94 ( 94.38)   1982 / 21 
 25  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 26  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 27  Mariusz Niemczyk         Kraków              81 ( 80.73)   1211 / 15 
 28  Katarzyna Kumorek        Kraków              79 ( 79.48)   2464 / 31 
 29  Aneta Bugaj              Zawiercie           78 ( 78.04)   1951 / 25 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 
 31  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              58 ( 58.27)    874 / 15 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 32  Adam Weremczuk           Łódź               122 (122.42)   1469 / 12 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 87.75)   1053 / 12 
 34  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 35  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 36  Katarzyna Klimała        Kraków             120 (120.11)   1081 / 9  
 37  Maciej Chmielowski       Kraków             118 (117.56)   1058 / 9  
 38  Grzegorz Wilk            Kraków             112 (111.56)   1004 / 9  
 39  Magda Sulejewska         Kraków              65 ( 64.75)    518 / 8  
 40  Jan Mrozowski            Kraków             136 (135.86)    951 / 7  
 41  Jan Kozłowski            Kraków             108 (107.57)    753 / 7  
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 43  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 46  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 47  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 48  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 49  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.00)    340 / 5  
 50  Marcin Figiel            Zawichost          110 (109.50)    219 / 2  
 51  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 52  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 53  Tomasz Lempart           Kraków              56 ( 55.50)    111 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 58  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 60  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 62  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 63  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 64  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 65  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 66  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 67  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 69  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 71  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 72  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 73  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 74  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 75  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 76  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 77  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 78  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 79  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 84  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 85  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 86  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 87  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 88  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 89  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 90  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 91  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 92  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 93  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 94  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 95  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 96  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 97  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 98  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 99  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
100  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
101  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
102  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
103  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
104  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
105  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
106  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
107  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
108  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
109  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
110  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
111  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
112  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
113  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
114  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
115  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
116  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
117  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
118  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
119  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
120  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
121  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
122  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
123  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
124  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
125  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
126  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
127  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
128  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
129  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
130  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
131  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
132  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
133  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
134  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
135  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
136  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
137  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
138  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
139  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
140  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
141  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
142  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
143  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Agnieszka Krupka       127   +  408:348   177
   2    2    7  Marek Gajdosz          106   -  346:369    56
   3    2    3  Przemysław Herdzina    133   +  407:396   183
   4    2    2  Łukasz Bobowski        133   +  543:297   183
   5    1    5  Małgorzata Sulejewska  124   +  369:351   174
   6    1    5  Małgorzata Sulejewska  124   +  460:331   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.83


  2  Łukasz Bobowski         133 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jerzy Matyasik         116   +  407:322   166
   2    3    8  Marcin Ceglarek        102   +  414:394   152
   3    1    7  Marek Gajdosz          106   -  403:418    56
   4    2    1  Kamil Górka            139   -  297:543    89
   5    3    9  Justyna Fugiel         135   -  393:412    85
   6    4    8  Marcin Ceglarek        102   +  369:307   152
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  3  Przemysław Herdzina     133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Marek Gajdosz          106   =  421:421   106
   2    1    5  Małgorzata Sulejewska  124   +  360:321   174
   3    2    1  Kamil Górka            139   -  396:407    89
   4    3    9  Justyna Fugiel         135   -  353:367    85
   5    4    8  Marcin Ceglarek        102   +  394:326   152
   6    3    7  Marek Gajdosz          106   +  363:361   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.00


  4  Agnieszka Krupka        127 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            139   -  348:408    89
   2    4    9  Justyna Fugiel         135   -  368:380    85
   3    3    5  Małgorzata Sulejewska  124   -  355:450    74
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 82.67


  5  Małgorzata Sulejewska   124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Justyna Fugiel         135   +  418:311   185
   2    1    3  Przemysław Herdzina    133   -  321:360    83
   3    3    4  Agnieszka Krupka       127   +  450:355   177
   4    1    7  Marek Gajdosz          106   +  455:267   156
   5    1    1  Kamil Górka            139   -  351:369    89
   6    1    1  Kamil Górka            139   -  331:460    89
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.83


  6  Jerzy Matyasik          116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    2  Łukasz Bobowski        133   -  322:407    83
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.00


  7  Marek Gajdosz           106 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    3  Przemysław Herdzina    133   =  421:421   133
   2    2    1  Kamil Górka            139   +  369:346   189
   3    1    2  Łukasz Bobowski        133   +  418:403   183
   4    1    5  Małgorzata Sulejewska  124   -  267:455    74
   5    2   10  Grzegorz Kwiecień      115   -  303:330    65
   6    3    3  Przemysław Herdzina    133   -  361:363    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.17


  8  Marcin Ceglarek         102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    2  Łukasz Bobowski        133   -  394:414    83
   3    4    9  Justyna Fugiel         135   +  353:336   185
   4    4   10  Grzegorz Kwiecień      115   -  380:468    65
   5    4    3  Przemysław Herdzina    133   -  326:394    83
   6    4    2  Łukasz Bobowski        133   -  307:369    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.80


  9  Justyna Fugiel          135 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Małgorzata Sulejewska  124   -  311:418    74
   2    4    4  Agnieszka Krupka       127   +  380:368   177
   3    4    8  Marcin Ceglarek        102   -  336:353    52
   4    3    3  Przemysław Herdzina    133   +  367:353   183
   5    3    2  Łukasz Bobowski        133   +  412:393   183
   6    2   10  Grzegorz Kwiecień      115   +  336:266   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.00


 10  Grzegorz Kwiecień       115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    8  Marcin Ceglarek        102   +  468:380   152
   5    2    7  Marek Gajdosz          106   +  330:303   156
   6    2    9  Justyna Fugiel         135   -  266:336    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.00