Numer turnieju: 372
Data: 8 lipca 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           133 Kraków              2440  5.0
  2.Kamil Górka             143 Łęczna              2618  4.0
  3.Małgorzata Sulejewska   128 Kraków              2528  4.0
  4.Marek Gajdosz           102 Nowy_Sącz           2286  3.5
  5.Łukasz Bobowski         132 Suchedniów          2375  3.0
  6.Przemysław Herdzina     135 Kraków              2073  1.5
  7.Agnieszka Krupka        124 Krosno              1044  1.0
  8.Jerzy Matyasik          119 Kraków              1842  0.5

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             145 (144.75)  14475 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (136.71)  13671 / 100
  3  Tomasz Figiel            Zawichost          137 (136.53)   2048 / 15 
  4  Tomasz Ciejka            Kraków             136 (136.42)  13642 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         136 (136.30)  13630 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  7  Przemysław Herdzina      Kraków             134 (134.34)  13434 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         131 (130.68)  13068 / 100
  9  Małgorzata Sulejewska    Kraków             130 (130.20)  13020 / 100
 10  Agnieszka Krupka         Krosno             123 (123.27)   6410 / 52 
 11  Krzysztof Leśniak        Kraków             123 (122.87)   1843 / 15 
 12  Artur Irzyk              Kraków             121 (121.19)  12119 / 100
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.94)  12094 / 100
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             118 (118.23)   5084 / 43 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              118 (117.66)   6942 / 59 
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.99)  11499 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             115 (114.81)  11481 / 100
 18  Mariusz Grodek           Olsztyn            113 (112.76)   5187 / 46 
 19  Marta Dobrzańska         Kraków             110 (110.43)  11043 / 100
 20  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          104 (104.03)  10403 / 100
 21  Marcin Ceglarek          Kraków             104 (103.83)  10383 / 100
 22  Krzysztof Wysoczański    Kraków              98 ( 98.25)   1572 / 16 
 23  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.41)   5650 / 58 
 24  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 25  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 26  Katarzyna Kumorek        Kraków              79 ( 79.48)   2464 / 31 
 27  Aneta Bugaj              Zawiercie           78 ( 78.04)   1951 / 25 
 28  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 
 29  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              60 ( 60.11)   1142 / 19 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 30  Adam Weremczuk           Łódź               122 (122.42)   1469 / 12 
 31  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 87.75)   1053 / 12 
 32  Tomasz Górka             Łęczna             107 (107.00)   1177 / 11 
 33  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 34  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 35  Maciej Chmielowski       Kraków             118 (117.56)   1058 / 9  
 36  Mariusz Niemczyk         Kraków              75 ( 75.00)    600 / 8  
 37  Jan Mrozowski            Kraków             136 (135.86)    951 / 7  
 38  Jan Kozłowski            Kraków             108 (107.57)    753 / 7  
 39  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 40  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 41  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 42  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 43  Grzegorz Wilk            Kraków             106 (106.40)    532 / 5  
 44  Katarzyna Klimała        Kraków             101 (101.20)    506 / 5  
 45  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 46  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 47  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 48  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.00)    340 / 5  
 49  Magda Sulejewska         Kraków              56 ( 56.00)    168 / 3  
 50  Marcin Figiel            Zawichost          110 (109.50)    219 / 2  
 51  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 52  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 53  Tomasz Lempart           Kraków              56 ( 55.50)    111 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 58  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 60  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 62  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 63  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 64  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 65  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 66  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 67  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 69  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 71  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 72  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 73  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 74  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 75  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 76  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 77  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 78  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 79  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 84  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 85  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 86  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 87  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 88  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 89  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 90  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 91  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 92  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 93  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 94  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 95  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 96  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 97  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 98  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 99  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
100  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
101  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
102  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
103  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
104  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
105  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
106  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
107  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
108  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
109  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
110  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
111  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
112  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
113  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
114  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
115  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
116  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
117  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
118  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
119  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
120  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
121  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
122  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
123  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
124  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
125  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
126  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
127  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
128  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
129  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
130  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
131  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
132  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
133  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
134  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
135  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
136  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
137  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
138  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
139  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
140  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
141  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
142  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
143  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Łukasz Bobowski        132   -  338:450    82
   2    3    6  Jerzy Matyasik         119   +  399:380   169
   3    2    7  Marek Gajdosz          102   +  538:328   152
   4    1    5  Małgorzata Sulejewska  128   -  416:429    78
   5    2    2  Przemysław Herdzina    135   +  470:418   185
   6    2    4  Łukasz Bobowski        132   +  457:382   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.33


  2  Przemysław Herdzina     135 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Małgorzata Sulejewska  128   -  300:435    78
   2            PAUZA
   3    3    3  Tomasz Ciejka          133   -  356:504    83
   4    4    6  Jerzy Matyasik         119   +  449:273   169
   5    2    1  Kamil Górka            143   -  418:470    93
   6    3    7  Marek Gajdosz          102   -  250:396    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.00


  3  Tomasz Ciejka           133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jerzy Matyasik         119   +  414:376   169
   2    1    4  Łukasz Bobowski        132   -  299:422    82
   3    3    2  Przemysław Herdzina    135   +  504:356   185
   4    2    8  Agnieszka Krupka       124   +  380:349   174
   5    1    5  Małgorzata Sulejewska  128   +  409:352   178
   6    1    5  Małgorzata Sulejewska  128   +  434:425   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 161.00


  4  Łukasz Bobowski         132 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            143   +  450:338   193
   2    1    3  Tomasz Ciejka          133   +  422:299   183
   3    1    5  Małgorzata Sulejewska  128   -  343:408    78
   4    3    7  Marek Gajdosz          102   -  358:428    52
   5    3    8  Agnieszka Krupka       124   +  420:337   174
   6    2    1  Kamil Górka            143   -  382:457    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.83


  5  Małgorzata Sulejewska   128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Przemysław Herdzina    135   +  435:300   185
   2    2    7  Marek Gajdosz          102   +  479:366   152
   3    1    4  Łukasz Bobowski        132   +  408:343   182
   4    1    1  Kamil Górka            143   +  429:416   193
   5    1    3  Tomasz Ciejka          133   -  352:409    83
   6    1    3  Tomasz Ciejka          133   -  425:434    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.33


  6  Jerzy Matyasik          119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          133   -  376:414    83
   2    3    1  Kamil Górka            143   -  380:399    93
   3    4    8  Agnieszka Krupka       124   -  251:358    74
   4    4    2  Przemysław Herdzina    135   -  273:449    85
   5    4    7  Marek Gajdosz          102   -  262:468    52
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.40


  7  Marek Gajdosz           102 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    5  Małgorzata Sulejewska  128   -  366:479    78
   3    2    1  Kamil Górka            143   -  328:538    93
   4    3    4  Łukasz Bobowski        132   +  428:358   182
   5    4    6  Jerzy Matyasik         119   +  468:262   169
   6    3    2  Przemysław Herdzina    135   +  396:250   185
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.40


  8  Agnieszka Krupka        124 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    6  Jerzy Matyasik         119   +  358:251   169
   4    2    3  Tomasz Ciejka          133   -  349:380    83
   5    3    4  Łukasz Bobowski        132   -  337:420    82
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.33