Numer turnieju: 376
Data: 5 sierpnia 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa            2365  4.5
  2.Kamil Górka             140 Łęczna              2548  4.0
  3.Justyna Fugiel          136 Sandomierz          2398  4.0
  4.Przemysław Herdzina     131 Kraków              2140  3.5
  5.Tomasz Ciejka           136 Kraków              2460  3.0
  6.Grzegorz Kwiecień       116 Kraków              1506  3.0
  7.Jerzy Matyasik          117 Kraków              2176  2.5
  8.Paweł Kowalski          118 Kutno               2107  2.0
  9.Maciej Lelowicz         100 Kraków              1993  2.0
 10.Marcin Ceglarek         103 Kraków              1967  1.5
 11.Artur Irzyk             121 Kraków               708  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (139.73)  13973 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         137 (136.84)  13684 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Tomasz Ciejka            Kraków             135 (135.49)  13549 / 100
  5  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (134.25)  13425 / 100
  6  Przemysław Herdzina      Kraków             131 (131.26)  13126 / 100
  7  Małgorzata Sulejewska    Kraków             130 (130.20)  13020 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         129 (128.56)  12856 / 100
  9  Tomasz Figiel            Zawichost          127 (126.75)   2535 / 20 
 10  Krzysztof Leśniak        Kraków             123 (122.87)   1843 / 15 
 11  Agnieszka Krupka         Krosno             122 (122.33)   6239 / 51 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.94)  12094 / 100
 13  Artur Irzyk              Kraków             120 (119.73)  11973 / 100
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             118 (117.54)   4584 / 39 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              117 (116.72)   7587 / 65 
 16  Grzegorz Kwiecień        Kraków             117 (116.52)  11652 / 100
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.40)  11540 / 100
 18  Tomasz Górka             Łęczna             115 (115.19)   1843 / 16 
 19  Jan Mrozowski            Kraków             113 (113.06)   2035 / 18 
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.15)  10337 / 93 
 21  Mariusz Grodek           Olsztyn            108 (108.20)   4436 / 41 
 22  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          108 (107.91)  10791 / 100
 23  Marcin Ceglarek          Kraków             103 (103.25)  10325 / 100
 24  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.96)   4555 / 49 
 25  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 26  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 27  Katarzyna Kumorek        Kraków              79 ( 78.97)   2843 / 36 
 28  Aneta Bugaj              Zawiercie           72 ( 72.40)   1086 / 15 
 29  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 
 30  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              62 ( 62.48)   1437 / 23 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Adam Weremczuk           Łódź               122 (122.42)   1469 / 12 
 32  Maciej Chmielowski       Kraków             121 (120.64)   1327 / 11 
 33  Krzysztof Wysoczański    Kraków             107 (107.09)   1178 / 11 
 34  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 35  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 36  Grzegorz Wilk            Kraków             112 (111.78)   1006 / 9  
 37  Tomasz Lempart           Kraków             115 (115.12)    921 / 8  
 38  Małgorzata Sikora        Kraków              82 ( 82.12)    657 / 8  
 39  Katarzyna Małek          Mielec             134 (133.71)    936 / 7  
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 41  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 42  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 43  Maciej Lelowicz          Kraków             110 (109.67)    658 / 6  
 44  Krzysztof Gibas          Kraków             106 (105.50)    633 / 6  
 45  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 46  Zbigniew Wietecki        Gorzów_Wielkopolski 104 (104.40)    522 / 5  
 47  Katarzyna Klimała        Kraków             101 (101.20)    506 / 5  
 48  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 49  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 50  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 51  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.00)    340 / 5  
 52  Mariusz Niemczyk         Kraków              64 ( 63.80)    319 / 5  
 53  Jan Kozłowski            Kraków             115 (115.00)    460 / 4  
 54  Magda Sulejewska         Kraków              56 ( 56.00)    168 / 3  
 55  Marcin Figiel            Zawichost          110 (109.50)    219 / 2  
 56  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 57  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 58  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 60  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 62  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 63  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 64  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 65  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 66  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 67  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 68  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 69  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 70  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 71  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 72  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 73  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 74  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 75  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 76  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 77  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 78  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 79  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 80  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 81  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 82  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 83  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 84  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 85  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 86  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 87  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 88  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 89  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 90  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 91  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 92  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 93  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 94  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 95  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 96  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 97  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 98  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 99  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
100  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
101  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
102  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
103  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
104  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
105  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
106  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
107  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
108  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
109  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
110  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
111  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
112  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
113  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
114  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
115  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
116  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
117  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
118  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
119  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
120  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
121  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
122  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
123  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
124  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
125  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
126  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
127  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
128  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
129  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
130  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
131  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
132  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
133  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
134  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
135  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
136  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
137  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
138  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
139  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
140  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
141  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             140 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Przemysław Herdzina    131   -  369:383    81
   2    4    7  Jerzy Matyasik         117   -  329:482    67
   3    5   10  Grzegorz Kwiecień      116   +  428:258   166
   4    5   11  Artur Irzyk            121   +  472:347   171
   5    2    6  Paweł Kowalski         118   +  502:265   168
   6    2    2  Tomasz Ciejka          136   +  448:380   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.83


  2  Tomasz Ciejka           136 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Paweł Kowalski         118   +  389:388   168
   2    3    9  Marcin Ceglarek        103   +  498:305   153
   3    1    3  Justyna Fugiel         136   -  366:418    86
   4    2    4  Mariusz Wrześniewski   135   -  307:450    85
   5    3    8  Maciej Lelowicz        100   +  520:251   150
   6    2    1  Kamil Górka            140   -  380:448    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.00


  3  Justyna Fugiel          136 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Jerzy Matyasik         117   +  428:342   167
   2    1    5  Przemysław Herdzina    131   +  379:359   181
   3    1    2  Tomasz Ciejka          136   +  418:366   186
   4    1    8  Maciej Lelowicz        100   +  439:355   150
   5    1    4  Mariusz Wrześniewski   135   -  352:400    85
   6    1    4  Mariusz Wrześniewski   135   -  382:452    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.33


  4  Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Maciej Lelowicz        100   -  326:424    50
   2            PAUZA
   3    3    6  Paweł Kowalski         118   +  437:389   168
   4    2    2  Tomasz Ciejka          136   +  450:307   186
   5    1    3  Justyna Fugiel         136   +  400:352   186
   6    1    3  Justyna Fugiel         136   +  452:382   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.20


  5  Przemysław Herdzina     131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            140   +  383:369   190
   2    1    3  Justyna Fugiel         136   -  359:379    86
   3    4    9  Marcin Ceglarek        103   -  282:411    53
   4            PAUZA
   5    4   11  Artur Irzyk            121   +  410:361   171
   6    3    6  Paweł Kowalski         118   +  406:262   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.60


  6  Paweł Kowalski          118 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          136   -  388:389    86
   2    2    8  Maciej Lelowicz        100   +  398:309   150
   3    3    4  Mariusz Wrześniewski   135   -  389:437    85
   4    3    9  Marcin Ceglarek        103   +  405:293   153
   5    2    1  Kamil Górka            140   -  265:502    90
   6    3    5  Przemysław Herdzina    131   -  262:406    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.50


  7  Jerzy Matyasik          117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         136   -  342:428    86
   2    4    1  Kamil Górka            140   +  482:329   190
   3    2    8  Maciej Lelowicz        100   -  316:368    50
   4    4   10  Grzegorz Kwiecień      116   -  317:459    66
   5            PAUZA
   6    5    9  Marcin Ceglarek        103   +  419:340   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.00


  8  Maciej Lelowicz         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mariusz Wrześniewski   135   +  424:326   185
   2    2    6  Paweł Kowalski         118   -  309:398    68
   3    2    7  Jerzy Matyasik         117   +  368:316   167
   4    1    3  Justyna Fugiel         136   -  355:439    86
   5    3    2  Tomasz Ciejka          136   -  251:520    86
   6    4   10  Grzegorz Kwiecień      116   -  286:369    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.67


  9  Marcin Ceglarek         103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    2  Tomasz Ciejka          136   -  305:498    86
   3    4    5  Przemysław Herdzina    131   +  411:282   181
   4    3    6  Paweł Kowalski         118   -  293:405    68
   5    5   10  Grzegorz Kwiecień      116   -  318:420    66
   6    5    7  Jerzy Matyasik         117   -  340:419    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.60


 10  Grzegorz Kwiecień       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    1  Kamil Górka            140   -  258:428    90
   4    4    7  Jerzy Matyasik         117   +  459:317   167
   5    5    9  Marcin Ceglarek        103   +  420:318   153
   6    4    8  Maciej Lelowicz        100   +  369:286   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.00


 11  Artur Irzyk             121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    1  Kamil Górka            140   -  347:472    90
   5    4    5  Przemysław Herdzina    131   -  361:410    81
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.50