Numer turnieju: 378
Data: 17 sierpnia 2010 r.



MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             140 Łęczna              2340  5.0
  2.Justyna Fugiel          136 Sandomierz          2456  4.5
  3.Jan Mrozowski           103 Kraków              2258  4.0
  4.Marcin Ceglarek         102 Kraków              2184  3.5
  5.Tomasz Ciejka           137 Kraków              2435  3.0
  6.Katarzyna Kumorek       100 Kraków              1889  2.5
  7.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2174  2.0
  8.Grzegorz Kwiecień       117 Kraków              1887  2.0
  9.Mariusz Grodek          108 Olsztyn             1434  2.0
 10.Maciej Lelowicz         100 Kraków              1660  1.5
 11.Krzysztof Gibas         100 Kraków              2004  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (139.67)  13967 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         137 (136.79)  13679 / 100
  3  Tomasz Ciejka            Kraków             137 (136.52)  13652 / 100
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  5  Przemysław Herdzina      Kraków             131 (131.26)  13126 / 100
  6  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           131 (131.06)  13106 / 100
  7  Małgorzata Sulejewska    Kraków             130 (130.20)  13020 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         129 (128.56)  12856 / 100
  9  Tomasz Figiel            Zawichost          127 (126.75)   2535 / 20 
 10  Krzysztof Leśniak        Kraków             123 (122.87)   1843 / 15 
 11  Agnieszka Krupka         Krosno             122 (122.33)   6239 / 51 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.94)  12094 / 100
 13  Artur Irzyk              Kraków             120 (119.73)  11973 / 100
 14  Grzegorz Kwiecień        Kraków             119 (118.73)  11873 / 100
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             118 (117.54)   4584 / 39 
 16  Paweł Kowalski           Kutno              117 (116.72)   7587 / 65 
 17  Tomasz Górka             Łęczna             115 (115.19)   1843 / 16 
 18  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (113.53)  11353 / 100
 19  Maciej Lelowicz          Kraków             112 (112.44)   1799 / 16 
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             112 (111.67)  10050 / 90 
 21  Jan Mrozowski            Kraków             111 (110.60)   3318 / 30 
 22  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          108 (107.91)  10791 / 100
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            108 (107.89)   4855 / 45 
 24  Marcin Ceglarek          Kraków             102 (102.26)  10226 / 100
 25  Krzysztof Gibas          Kraków              98 ( 97.50)   1755 / 18 
 26  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 93.05)   4094 / 44 
 27  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 28  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 29  Katarzyna Kumorek        Kraków              82 ( 81.66)   3348 / 41 
 30  Aneta Bugaj              Zawiercie           72 ( 72.40)   1086 / 15 
 31  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 
 32  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              62 ( 62.48)   1437 / 23 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 33  Katarzyna Małek          Mielec             140 (139.69)   1816 / 13 
 34  Maciej Chmielowski       Kraków             117 (117.46)   1527 / 13 
 35  Adam Weremczuk           Łódź               122 (122.42)   1469 / 12 
 36  Krzysztof Wysoczański    Kraków             107 (107.09)   1178 / 11 
 37  Grzegorz Wilk            Kraków             104 (103.64)   1140 / 11 
 38  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 39  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 40  Tomasz Lempart           Kraków             115 (115.12)    921 / 8  
 41  Małgorzata Sikora        Kraków              82 ( 82.12)    657 / 8  
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 43  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Michał Korzeniowski      Kraków              92 ( 92.17)    553 / 6  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Zbigniew Wietecki        Gorzów_Wielkopolski 104 (104.40)    522 / 5  
 48  Katarzyna Klimała        Kraków             101 (101.20)    506 / 5  
 49  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 50  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 51  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 52  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.00)    340 / 5  
 53  Jan Kozłowski            Kraków             115 (115.00)    460 / 4  
 54  Magda Sulejewska         Kraków              56 ( 56.00)    168 / 3  
 55  Marcin Figiel            Zawichost          110 (109.50)    219 / 2  
 56  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 57  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 55  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 56  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 57  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 59  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 61  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 62  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 63  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 64  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 65  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 66  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 67  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 69  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 70  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 71  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 72  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 73  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 74  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 75  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 76  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 77  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 78  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 79  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 81  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 82  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 83  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 84  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 85  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 86  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 87  Mariusz Niemczyk         Kraków                                 / 68 
 88  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 89  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 90  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 91  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 92  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 93  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 94  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 95  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 96  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 97  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 98  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 99  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
100  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
101  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
102  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
103  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
104  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
105  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
106  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
107  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
108  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
109  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
110  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
111  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
112  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
113  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
114  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
115  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
116  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
117  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
118  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
119  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
120  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
121  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
122  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
123  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
124  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
125  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
126  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
127  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
128  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
129  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
130  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
131  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
132  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
133  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
134  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
135  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
136  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
137  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
138  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
139  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
140  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
141  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             140 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Marcin Ceglarek        102   +  438:264   152
   2    2    8  Krzysztof Gibas        100   +  491:360   150
   3    1    4  Jan Mrozowski          103   +  393:292   153
   4    1    2  Tomasz Ciejka          137   +  410:338   187
   5    1    3  Jerzy Matyasik         115   +  380:288   165
   6    1    9  Justyna Fugiel         136   -  228:510    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.83


  2  Tomasz Ciejka           137 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Katarzyna Kumorek      100   +  440:302   150
   2    1    7  Maciej Lelowicz        100   +  421:323   150
   3    2    3  Jerzy Matyasik         115   +  412:304   165
   4    1    1  Kamil Górka            140   -  338:410    90
   5    2    9  Justyna Fugiel         136   -  385:422    86
   6    2    4  Jan Mrozowski          103   -  439:486    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.67


  3  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Maciej Lelowicz        100   -  355:376    50
   2    4   10  Grzegorz Kwiecień      117   +  482:315   167
   3    2    2  Tomasz Ciejka          137   -  304:412    87
   4    2    4  Jan Mrozowski          103   +  372:352   153
   5    1    1  Kamil Górka            140   -  288:380    90
   6    3    5  Marcin Ceglarek        102   -  373:384    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.83


  4  Jan Mrozowski           103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Krzysztof Gibas        100   +  433:376   150
   2    3    9  Justyna Fugiel         136   +  334:281   186
   3    1    1  Kamil Górka            140   -  292:393    90
   4    2    3  Jerzy Matyasik         115   -  352:372    65
   5    3   10  Grzegorz Kwiecień      117   +  361:317   167
   6    2    2  Tomasz Ciejka          137   +  486:439   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.83


  5  Marcin Ceglarek         102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            140   -  264:438    90
   2    5    6  Katarzyna Kumorek      100   -  362:363    50
   3            PAUZA
   4    4   11  Mariusz Grodek         108   +  469:259   158
   5    4    8  Krzysztof Gibas        100   +  405:288   150
   6    3    3  Jerzy Matyasik         115   +  384:373   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.60


  6  Katarzyna Kumorek       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          137   -  302:440    87
   2    5    5  Marcin Ceglarek        102   +  363:362   152
   3    4    8  Krzysztof Gibas        100   -  292:392    50
   4            PAUZA
   5    5   11  Mariusz Grodek         108   -  232:445    58
   6    4   11  Mariusz Grodek         108   +  400:311   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.00


  7  Maciej Lelowicz         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Jerzy Matyasik         115   +  376:355   165
   2    1    2  Tomasz Ciejka          137   -  323:421    87
   3    3    9  Justyna Fugiel         136   -  317:551    86
   4    5   10  Grzegorz Kwiecień      117   -  344:475    67
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.25


  8  Krzysztof Gibas         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Jan Mrozowski          103   -  376:433    53
   2    2    1  Kamil Górka            140   -  360:491    90
   3    4    6  Katarzyna Kumorek      100   +  392:292   150
   4    3    9  Justyna Fugiel         136   -  347:392    86
   5    4    5  Marcin Ceglarek        102   -  288:405    52
   6    5   10  Grzegorz Kwiecień      117   -  241:507    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.00


  9  Justyna Fugiel          136 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    4  Jan Mrozowski          103   -  281:334    53
   3    3    7  Maciej Lelowicz        100   +  551:317   150
   4    3    8  Krzysztof Gibas        100   +  392:347   150
   5    2    2  Tomasz Ciejka          137   +  422:385   187
   6    1    1  Kamil Górka            140   +  510:228   190
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.00


 10  Grzegorz Kwiecień       117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    3  Jerzy Matyasik         115   -  315:482    65
   3    5   11  Mariusz Grodek         108   -  273:419    58
   4    5    7  Maciej Lelowicz        100   +  475:344   150
   5    3    4  Jan Mrozowski          103   -  317:361    53
   6    5    8  Krzysztof Gibas        100   +  507:241   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.20


 11  Mariusz Grodek          108 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   10  Grzegorz Kwiecień      117   +  419:273   167
   4    4    5  Marcin Ceglarek        102   -  259:469    52
   5    5    6  Katarzyna Kumorek      100   +  445:232   150
   6    4    6  Katarzyna Kumorek      100   -  311:400    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.75