Numer turnieju: 382
Data: 16 września 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Przemysław Herdzina     129 Kraków              1973  5.0
  2.Jerzy Matyasik          114 Kraków              2292  3.0
  3.Marcin Ceglarek         106 Kraków              2146  2.5
  4.Jan Mrozowski           115 Kraków              2024  2.5
  5.Paweł Kowalski          117 Kutno               2017  2.5
  6.Małgorzata Sulejewska   133 Kraków              1314  2.0
  7.Krzysztof Gibas         100 Kraków              1995  1.5
  8.Łukasz Bobowski         127 Suchedniów           685  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             139 (139.31)  13931 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         138 (138.15)  13815 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Małgorzata Sulejewska    Kraków             133 (132.95)  13295 / 100
  5  Tomasz Ciejka            Kraków             132 (131.79)  13179 / 100
  6  Przemysław Herdzina      Kraków             131 (131.35)  13135 / 100
  7  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           131 (131.06)  13106 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (127.88)  12788 / 100
  9  Tomasz Figiel            Zawichost          127 (126.75)   2535 / 20 
 10  Agnieszka Krupka         Krosno             126 (125.67)   6912 / 55 
 11  Krzysztof Leśniak        Kraków             123 (122.87)   1843 / 15 
 12  Jacek Pietruszka         Kraków             122 (121.86)   5362 / 44 
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.94)  12094 / 100
 14  Artur Irzyk              Kraków             120 (119.73)  11973 / 100
 15  Grzegorz Kwiecień        Kraków             118 (118.24)  11824 / 100
 16  Paweł Kowalski           Kutno              116 (115.79)   8105 / 70 
 17  Tomasz Górka             Łęczna             115 (115.19)   1843 / 16 
 18  Marta Dobrzańska         Kraków             114 (114.37)   8349 / 73 
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (113.36)  11336 / 100
 20  Jan Mrozowski            Kraków             113 (113.32)   5326 / 47 
 21  Maciej Lelowicz          Kraków             110 (110.31)   2868 / 26 
 22  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          108 (107.91)  10791 / 100
 23  Marcin Ceglarek          Kraków             106 (106.21)  10621 / 100
 24  Mariusz Grodek           Olsztyn            103 (103.47)   4656 / 45 
 25  Krzysztof Gibas          Kraków              99 ( 98.60)   3944 / 40 
 26  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.60)   3704 / 40 
 27  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 28  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 29  Katarzyna Kumorek        Kraków              82 ( 81.94)   4343 / 53 
 30  Aneta Bugaj              Zawiercie           72 ( 72.40)   1086 / 15 
 31  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 
 32  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              62 ( 62.48)   1437 / 23 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 33  Katarzyna Małek          Mielec             140 (139.69)   1816 / 13 
 34  Maciej Chmielowski       Kraków             117 (117.46)   1527 / 13 
 35  Adam Weremczuk           Łódź               122 (122.42)   1469 / 12 
 36  Krzysztof Wysoczański    Kraków             107 (107.09)   1178 / 11 
 37  Grzegorz Wilk            Kraków             104 (103.64)   1140 / 11 
 38  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 39  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 40  Tomasz Lempart           Kraków             115 (115.12)    921 / 8  
 41  Małgorzata Sikora        Kraków              82 ( 82.12)    657 / 8  
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 43  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Michał Korzeniowski      Kraków              92 ( 92.17)    553 / 6  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Zbigniew Wietecki        Gorzów_Wielkopolski 104 (104.40)    522 / 5  
 48  Katarzyna Klimała        Kraków             101 (101.20)    506 / 5  
 49  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 50  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 51  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 52  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.00)    340 / 5  
 53  Jan Kozłowski            Kraków             115 (115.00)    460 / 4  
 54  Magda Sulejewska         Kraków              56 ( 56.00)    168 / 3  
 55  Marcin Figiel            Zawichost          110 (109.50)    219 / 2  
 56  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 57  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 58  Paweł Ciurka             Kraków             150 (150.00)    150 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 559
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 18  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 19  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 22  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 23  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 24  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 30  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 31  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 32  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 33  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 34  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 35  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 36  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 37  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 38  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 39  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 40  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 41  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 42  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 44  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 45  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 46  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 47  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 48  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 49  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 55  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 56  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 57  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 59  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 60  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 61  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 62  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 63  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 64  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 65  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 66  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 67  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 69  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 70  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 71  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 72  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 73  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 74  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 75  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 76  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 77  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 78  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 79  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 81  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 82  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 83  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 84  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 85  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 86  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 87  Mariusz Niemczyk         Kraków                                 / 68 
 88  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 89  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 90  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 91  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 92  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 93  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 94  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 95  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 96  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 97  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 98  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 99  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
100  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
101  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
102  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
103  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
104  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
105  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
106  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
107  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
108  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
109  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
110  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
111  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
112  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
113  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
114  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
115  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
116  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
117  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
118  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
119  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
120  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
121  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
122  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
123  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
124  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
125  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
126  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
127  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
128  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
129  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
130  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
131  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
132  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
133  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
134  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
135  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
136  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
137  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
138  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
139  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
140  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
141  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Łukasz Bobowski         127 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Jerzy Matyasik         114   +  420:365   164
   2    2    7  Przemysław Herdzina    129   -  265:416    79
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.50


  2  Paweł Kowalski          117 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Marcin Ceglarek        106   +  432:327   156
   2    1    6  Jan Mrozowski          115   -  335:405    65
   3    2    3  Jerzy Matyasik         114   -  281:377    64
   4    3    8  Małgorzata Sulejewska  133   -  298:492    83
   5            PAUZA
   6    3    5  Krzysztof Gibas        100   +  371:338   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.60


  3  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Łukasz Bobowski        127   -  365:420    77
   2    3    4  Marcin Ceglarek        106   +  442:356   156
   3    2    2  Paweł Kowalski         117   +  377:281   167
   4    2    6  Jan Mrozowski          115   +  403:297   165
   5    1    7  Przemysław Herdzina    129   -  318:362    79
   6    2    4  Marcin Ceglarek        106   -  387:440    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  4  Marcin Ceglarek         106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Paweł Kowalski         117   -  327:432    67
   2    3    3  Jerzy Matyasik         114   -  356:442    64
   3    3    5  Krzysztof Gibas        100   -  322:425    50
   4            PAUZA
   5    3    6  Jan Mrozowski          115   +  401:355   165
   6    2    3  Jerzy Matyasik         114   +  440:387   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.00


  5  Krzysztof Gibas         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jan Mrozowski          115   -  316:395    65
   2            PAUZA
   3    3    4  Marcin Ceglarek        106   +  425:322   156
   4    1    7  Przemysław Herdzina    129   -  289:332    79
   5    2    8  Małgorzata Sulejewska  133   -  327:388    83
   6    3    2  Paweł Kowalski         117   -  338:371    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


  6  Jan Mrozowski           115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    5  Krzysztof Gibas        100   +  395:316   150
   2    1    2  Paweł Kowalski         117   +  405:335   167
   3    1    7  Przemysław Herdzina    129   -  272:380    79
   4    2    3  Jerzy Matyasik         114   -  297:403    64
   5    3    4  Marcin Ceglarek        106   -  355:401    56
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.20


  7  Przemysław Herdzina     129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    1  Łukasz Bobowski        127   +  416:265   177
   3    1    6  Jan Mrozowski          115   +  380:272   165
   4    1    5  Krzysztof Gibas        100   +  332:289   150
   5    1    3  Jerzy Matyasik         114   +  362:318   164
   6    1    8  Małgorzata Sulejewska  133   +  483:434   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 167.80


  8  Małgorzata Sulejewska   133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    3    2  Paweł Kowalski         117   +  492:298   167
   5    2    5  Krzysztof Gibas        100   +  388:327   150
   6    1    7  Przemysław Herdzina    129   -  434:483    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.00