Numer turnieju: 391
Data: 25 listopada 2010 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2343  5.0
  2.Tomasz Ciejka           134 Kraków              2418  4.0
  3.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2344  4.0
  4.Arkadiusz Biegun        100 Kraków              1926  3.5
  5.Kamil Górka             139 Łęczna              2382  3.0
  6.Jan Mrozowski           115 Kraków              2254  3.0
  7.Filip Klar              100 Mielec              2224  3.0
  8.Przemysław Herdzina     128 Kraków              2106  3.0
  9.Łukasz Bobowski         129 Suchedniów          1516  3.0
 10.Jacek Pietruszka        118 Kraków              1424  3.0
 11.Krzysztof Gibas         100 Kraków              2117  2.0
 12.Damian Krężel           100 Mielec              1791  2.0
 13.Paweł Kowalski          118 Kutno               1504  2.0
 14.Tomasz Górka            121 Łęczna              1346  2.0
 15.Marta Dobrzańska        113 Kraków              1125  2.0
 16.Marcin Ceglarek         110 Kraków              1991  1.5
 17.Ewa Staśko              100 Kraków              1159  1.0
 18.Hanna Kołodziej         100 Kraków               831  0.5
 19.Anna Kościńska          100 Kraków               899  0.0
 20.Agnieszka Krupka        126 Krosno               361  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (137.80)  13780 / 100
  2  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  3  Małgorzata Sulejewska    Kraków             133 (133.24)  13324 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.24)  13224 / 100
  5  Tomasz Ciejka            Kraków             132 (132.15)  13215 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (130.78)  13078 / 100
  7  Przemysław Herdzina      Kraków             128 (128.11)  12811 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (128.04)  12804 / 100
  9  Agnieszka Krupka         Krosno             125 (124.72)   8107 / 65 
 10  Tomasz Figiel            Zawichost          125 (124.54)   2989 / 24 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.39)  12039 / 100
 12  Tomasz Górka             Łęczna             119 (118.87)   2734 / 23 
 13  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.56)   6995 / 59 
 14  Artur Irzyk              Kraków             118 (118.43)  11843 / 100
 15  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (117.65)  11765 / 100
 16  Damian Krężel            Mielec             117 (116.69)   1867 / 16 
 17  Michał Musielak          Bydgoszcz          117 (116.66)   4433 / 38 
 18  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (115.89)  11589 / 100
 19  Jan Mrozowski            Kraków             116 (115.87)   9849 / 85 
 20  Paweł Kowalski           Kutno              116 (115.60)   7514 / 65 
 21  Marta Dobrzańska         Kraków             114 (113.79)   5462 / 48 
 22  Krzysztof Wysoczański    Kraków             113 (112.80)   1692 / 15 
 23  Maciej Lelowicz          Kraków             109 (109.35)   4046 / 37 
 24  Marcin Ceglarek          Kraków             108 (108.32)  10832 / 100
 25  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          108 (107.91)  10791 / 100
 26  Mariusz Grodek           Olsztyn            107 (107.09)   4926 / 46 
 27  Filip Klar               Mielec             107 (106.75)   1708 / 16 
 28  Krzysztof Gibas          Kraków              98 ( 98.28)   8649 / 88 
 29  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 30  Anna Stambulska          Kraków              86 ( 86.18)   1465 / 17 
 31  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.47)   1605 / 19 
 32  Jacek Mańko              Kraków              84 ( 84.20)   1263 / 15 
 33  Katarzyna Kumorek        Kraków              82 ( 81.94)   4343 / 53 
 34  Adam Orłamowski          Kraków              78 ( 77.50)   1240 / 16 
 35  Aneta Bugaj              Zawiercie           72 ( 72.40)   1086 / 15 
 36  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 
 37  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              62 ( 62.00)   1240 / 20 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 38  Katarzyna Małek          Mielec             135 (135.21)   1893 / 14 
 39  Maciej Chmielowski       Kraków             117 (117.46)   1527 / 13 
 40  Kamil Kister             Puławy             131 (131.33)   1576 / 12 
 41  Grzegorz Wilk            Kraków             104 (103.64)   1140 / 11 
 42  Ewa Staśko               Kraków              83 ( 83.00)    913 / 11 
 43  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 44  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 45  Arkadiusz Biegun         Kraków             137 (137.00)   1233 / 9  
 46  Tomasz Lempart           Kraków             115 (115.12)    921 / 8  
 47  Małgorzata Sikora        Kraków              82 ( 82.12)    657 / 8  
 48  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 49  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 50  Adam Weremczuk           Łódź               118 (117.83)    707 / 6  
 51  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (107.83)    647 / 6  
 52  Michał Korzeniowski      Kraków              92 ( 92.17)    553 / 6  
 53  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 54  Zbigniew Wietecki        Gorzów_Wielkopolski 104 (104.40)    522 / 5  
 55  Katarzyna Klimała        Kraków             101 (101.20)    506 / 5  
 56  Konrad Stawiarz          Kraków              90 ( 89.60)    448 / 5  
 57  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 58  Hanna Kołodziej          Kraków              71 ( 71.20)    356 / 5  
 59  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.00)    340 / 5  
 60  Jan Kozłowski            Kraków             115 (115.00)    460 / 4  
 61  Marek Penszko            Szczawnica          69 ( 68.67)    206 / 3  
 62  Marcin Ornat             Zielonki            62 ( 62.33)    187 / 3  
 63  Anna Kościńska           Kraków              59 ( 59.33)    178 / 3  
 64  Magda Sulejewska         Kraków              56 ( 56.00)    168 / 3  
 65  Marcin Figiel            Zawichost          110 (109.50)    219 / 2  
 66  Paweł Ciurka             Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
 67  Magdalena Knapik         Kraków              53 ( 53.00)     53 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  2  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  3  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  4  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  5  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
  8  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
  9  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 10  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
 11  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 12  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 13  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 14  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 15  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 16  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 17  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 18  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 19  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 20  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 21  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 22  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 23  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 24  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 25  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 26  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 27  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 28  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 29  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 30  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 31  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 32  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 33  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 34  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 35  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 36  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 37  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 38  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 39  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 40  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 41  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 42  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 43  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 44  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 45  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 46  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 47  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 48  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 49  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 50  Katarzyna Korzeń         Gołcza                                 / 2  
 51  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 52  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 53  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 54  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 55  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 56  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 58  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 59  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 60  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
 61  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 62  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 63  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 64  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 65  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 66  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 67  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 68  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 69  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 70  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 71  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 72  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 73  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 74  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 75  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 76  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 77  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 78  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 79  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 81  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 82  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 83  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 84  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 85  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 86  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 87  Mariusz Niemczyk         Kraków                                 / 68 
 88  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 89  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 90  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 91  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 92  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 93  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 94  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 95  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 96  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 97  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 98  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 99  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
100  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
101  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
102  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
103  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
104  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
105  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
106  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
107  Renata Sagan             Kraków                                 / 2  
108  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
109  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
110  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
111  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
112  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
113  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
114  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
115  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
116  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
117  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
118  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
119  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
120  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
121  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
122  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
123  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
124  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
125  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
126  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
127  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
128  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
129  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
130  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
131  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
132  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
133  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
134  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
135  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
136  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
137  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
138  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
139  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
140  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
141  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
142  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Jerzy Matyasik         115   -  376:391    65
   2    6   12  Damian Krężel          100   +  392:373   150
   3    3    5  Przemysław Herdzina    128   -  390:442    78
   4    3    7  Jan Mrozowski          115   +  367:267   165
   5    1   15  Arkadiusz Biegun       100   +  570:206   150
   6    2    3  Justyna Fugiel         132   -  287:375    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


  2  Tomasz Ciejka           134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Marta Dobrzańska       113   -  331:374    63
   2    5   11  Krzysztof Gibas        100   +  381:327   150
   3    6   14  Hanna Kołodziej        100   +  442:295   150
   4    2    3  Justyna Fugiel         132   +  432:326   182
   5    2    8  Jerzy Matyasik         115   -  339:425    65
   6    3   13  Filip Klar             100   +  493:334   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.67


  3  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Marcin Ceglarek        110   +  540:289   160
   2    1    8  Jerzy Matyasik         115   +  382:363   165
   3    2   15  Arkadiusz Biegun       100   -  334:350    50
   4    2    2  Tomasz Ciejka          134   -  326:432    84
   5    3    7  Jan Mrozowski          115   +  387:331   165
   6    2    1  Kamil Górka            139   +  375:287   189
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.50


  4  Łukasz Bobowski         129 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Krzysztof Gibas        100   +  423:387   150
   2    3    5  Przemysław Herdzina    128   +  378:333   178
   3    1    7  Jan Mrozowski          115   +  414:302   165
   4    1   15  Arkadiusz Biegun       100   -  301:336    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.75


  5  Przemysław Herdzina     128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Damian Krężel          100   +  367:305   150
   2    3    4  Łukasz Bobowski        129   -  333:378    79
   3    3    1  Kamil Górka            139   +  442:390   189
   4    4    8  Jerzy Matyasik         115   -  217:408    65
   5    4   11  Krzysztof Gibas        100   +  386:305   150
   6    4    7  Jan Mrozowski          115   -  361:429    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.33


  6  Tomasz Górka            121 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Filip Klar             100   -  340:412    50
   2    7   10  Marcin Ceglarek        110   +  388:305   160
   3    5    9  Marta Dobrzańska       113   -  287:434    63
   4    5   16  Paweł Kowalski         118   +  331:320   168
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.25


  7  Jan Mrozowski           115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Hanna Kołodziej        100   +  476:236   150
   2    2    9  Marta Dobrzańska       113   +  449:317   163
   3    1    4  Łukasz Bobowski        129   -  302:414    79
   4    3    1  Kamil Górka            139   -  267:367    89
   5    3    3  Justyna Fugiel         132   -  331:387    82
   6    4    5  Przemysław Herdzina    128   +  429:361   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.50


  8  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            139   +  391:376   189
   2    1    3  Justyna Fugiel         132   -  363:382    82
   3    4   13  Filip Klar             100   +  417:272   150
   4    4    5  Przemysław Herdzina    128   +  408:217   178
   5    2    2  Tomasz Ciejka          134   +  425:339   184
   6    1   15  Arkadiusz Biegun       100   +  339:308   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.50


  9  Marta Dobrzańska        113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          134   +  374:331   184
   2    2    7  Jan Mrozowski          115   -  317:449    65
   3    5    6  Tomasz Górka           121   +  434:287   171
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.00


 10  Marcin Ceglarek         110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         132   -  289:540    82
   2    7    6  Tomasz Górka           121   -  305:388    71
   3    9   18  Ewa Staśko             100   -  330:375    50
   4    8   12  Damian Krężel          100   -  316:340    50
   5            PAUZA
   6    7   19  Anna Kościńska         100   +  451:241   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.60


 11  Krzysztof Gibas         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        129   -  387:423    79
   2    5    2  Tomasz Ciejka          134   -  327:381    84
   3    7   17  Jacek Pietruszka       118   +  362:323   168
   4    7   18  Ewa Staśko             100   +  400:266   150
   5    4    5  Przemysław Herdzina    128   -  305:386    78
   6    5   17  Jacek Pietruszka       118   -  336:411    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.50


 12  Damian Krężel           100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Przemysław Herdzina    128   -  305:367    78
   2    6    1  Kamil Górka            139   -  373:392    89
   3    8   16  Paweł Kowalski         118   -  402:434    68
   4    8   10  Marcin Ceglarek        110   +  340:316   160
   5    6   19  Anna Kościńska         100   +  371:333   150
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.00


 13  Filip Klar              100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Tomasz Górka           121   +  412:340   171
   2    4   15  Arkadiusz Biegun       100   -  286:426    50
   3    4    8  Jerzy Matyasik         115   -  272:417    65
   4    6   20  Agnieszka Krupka       126   +  401:361   176
   5    5   16  Paweł Kowalski         118   +  519:346   168
   6    3    2  Tomasz Ciejka          134   -  334:493    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.00


 14  Hanna Kołodziej         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Jan Mrozowski          115   -  236:476    65
   2            PAUZA
   3    6    2  Tomasz Ciejka          134   -  295:442    84
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 74.50


 15  Arkadiusz Biegun        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   13  Filip Klar             100   +  426:286   150
   3    2    3  Justyna Fugiel         132   +  350:334   182
   4    1    4  Łukasz Bobowski        129   +  336:301   179
   5    1    1  Kamil Górka            139   -  206:570    89
   6    1    8  Jerzy Matyasik         115   -  308:339    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.00


 16  Paweł Kowalski          118 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   12  Damian Krężel          100   +  434:402   150
   4    5    6  Tomasz Górka           121   -  320:331    71
   5    5   13  Filip Klar             100   -  346:519    50
   6    6   18  Ewa Staśko             100   +  404:262   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.25


 17  Jacek Pietruszka        118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   11  Krzysztof Gibas        100   -  323:362    50
   4    9   19  Anna Kościńska         100   +  344:325   150
   5    7   18  Ewa Staśko             100   +  346:256   150
   6    5   11  Krzysztof Gibas        100   +  411:336   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 18  Ewa Staśko              100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    9   10  Marcin Ceglarek        110   +  375:330   160
   4    7   11  Krzysztof Gibas        100   -  266:400    50
   5    7   17  Jacek Pietruszka       118   -  256:346    68
   6    6   16  Paweł Kowalski         118   -  262:404    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.50


 19  Anna Kościńska          100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    9   17  Jacek Pietruszka       118   -  325:344    68
   5    6   12  Damian Krężel          100   -  333:371    50
   6    7   10  Marcin Ceglarek        110   -  241:451    60
                                                 --------------
                                                 RANKING: 59.33


 20  Agnieszka Krupka        126 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   13  Filip Klar             100   -  361:401    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00