Numer turnieju: 398
Data: 13 stycznia 2011 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Dariusz Dzierża         136 Kraków              2539  5.0
  2.Justyna Fugiel          133 Sandomierz          2272  4.0
  3.Jan Mrozowski           125 Kraków              1891  4.0
  4.Jerzy Matyasik          114 Kraków              2225  3.0
  5.Maciej Lelowicz         110 Kraków              2179  3.0
  6.Krzysztof Gibas         106 Kraków              2174  3.0
  7.Paweł Kowalski          113 Kutno               1764  3.0
  8.Przemysław Herdzina     127 Kraków              2317  2.0
  9.Mariusz Grodek          109 Olsztyn             1390  2.0
 10.Tomasz Górka            115 Łęczna              1016  2.0
 11.Kamil Górka             136 Łęczna              1007  2.0
 12.Łukasz Bobowski         127 Suchedniów           814  2.0
 13.Sławomir Radzymiński    100 Rzeszów             1812  1.5
 14.Michał Korzeniowski     100 Kraków              1973  1.0
 15.Katarzyna Sobczak       100 Łódź                 482  0.5
 16.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1062  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Dariusz Dzierża          Kraków             138 (138.11)   6353 / 46 
  2  Kamil Górka              Łęczna             136 (136.17)  13617 / 100
  3  Małgorzata Sulejewska    Kraków             133 (132.84)  13284 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (132.75)  13275 / 100
  5  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.24)  13224 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (130.95)  13095 / 100
  7  Jan Mrozowski            Kraków             129 (128.51)  12851 / 100
  8  Arkadiusz Biegun         Kraków             128 (127.94)   3966 / 31 
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         127 (127.31)  12731 / 100
 10  Przemysław Herdzina      Kraków             127 (127.29)  12729 / 100
 11  Agnieszka Krupka         Krosno             125 (124.56)   8968 / 72 
 12  Tomasz Figiel            Zawichost          125 (124.54)   2989 / 24 
 13  Artur Irzyk              Kraków             121 (121.21)  12121 / 100
 14  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.22)  12022 / 100
 15  Grzegorz Kwiecień        Kraków             119 (118.91)  11891 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.63)   6762 / 57 
 17  Katarzyna Małek          Mielec             117 (116.91)   3741 / 32 
 18  Damian Krężel            Mielec             117 (116.69)   1867 / 16 
 19  Michał Musielak          Bydgoszcz          117 (116.66)   4433 / 38 
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (115.91)  11591 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             116 (115.55)   5893 / 51 
 22  Marta Dobrzańska         Kraków             115 (115.39)   3808 / 33 
 23  Paweł Kowalski           Kutno              114 (113.75)   6711 / 59 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków             113 (112.80)   1692 / 15 
 25  Marcin Ceglarek          Kraków             112 (112.45)  11245 / 100
 26  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (109.92)   5386 / 49 
 27  Maciej Lelowicz          Kraków             110 (109.91)   6045 / 55 
 28  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          108 (107.91)  10791 / 100
 29  Krzysztof Gibas          Kraków             108 (107.65)  10765 / 100
 30  Filip Klar               Mielec             107 (106.75)   1708 / 16 
 31  Michał Korzeniowski      Kraków              92 ( 92.17)   2120 / 23 
 32  Ewa Staśko               Kraków              89 ( 89.07)   2672 / 30 
 33  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 34  Anna Stambulska          Kraków              86 ( 86.18)   1465 / 17 
 35  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.47)   1605 / 19 
 36  Katarzyna Kumorek        Kraków              82 ( 81.94)   4343 / 53 
 37  Anna Kościńska           Kraków              82 ( 81.65)   1388 / 17 
 38  Adam Orłamowski          Kraków              78 ( 77.50)   1240 / 16 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           70 ( 70.42)   1338 / 19 
 40  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              63 ( 62.61)   1127 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 41  Elżbieta Kemona          Kraków              68 ( 68.14)    954 / 14 
 42  Maciej Chmielowski       Kraków             117 (117.46)   1527 / 13 
 43  Julia Miodyńska          Kraków              74 ( 74.00)    962 / 13 
 44  Kamil Kister             Puławy             131 (131.33)   1576 / 12 
 45  Grzegorz Wilk            Kraków             100 (100.42)   1205 / 12 
 46  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.55)    820 / 11 
 47  Hanna Kołodziej          Kraków              68 ( 68.36)    752 / 11 
 48  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 49  Tomasz Lempart           Kraków             115 (115.12)    921 / 8  
 50  Małgorzata Sikora        Kraków              82 ( 82.12)    657 / 8  
 51  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               172 (171.67)   1030 / 6  
 52  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 53  Adam Weremczuk           Łódź               118 (117.83)    707 / 6  
 54  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 55  Zbigniew Wietecki        Gorzów_Wielkopolski 104 (104.40)    522 / 5  
 56  Katarzyna Klimała        Kraków             101 (101.20)    506 / 5  
 57  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 58  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.00)    340 / 5  
 59  Jan Kozłowski            Kraków             115 (115.00)    460 / 4  
 60  Marek Penszko            Szczawnica          69 ( 68.67)    206 / 3  
 61  Marcin Ornat             Zielonki            62 ( 62.33)    187 / 3  
 62  Magda Sulejewska         Kraków              56 ( 56.00)    168 / 3  
 63  Marcin Figiel            Zawichost          110 (109.50)    219 / 2  
 64  Paweł Ciurka             Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
 65  Katarzyna Sobczak        Łódź                64 ( 64.00)     64 / 1  
 66  Magdalena Knapik         Kraków              53 ( 53.00)     53 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  2  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  3  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  4  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  5  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
  8  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
  9  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 10  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
 11  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 12  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 13  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 14  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 15  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 16  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 17  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 18  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 19  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 20  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 21  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 22  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 23  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 24  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 25  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 26  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 27  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 28  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 29  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 30  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 31  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 32  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 33  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 34  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 35  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 36  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 37  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 38  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 39  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 40  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 41  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 42  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 43  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 44  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 45  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 46  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 47  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 48  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 49  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 50  Katarzyna Korzeń         Gołcza                                 / 2  
 51  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 52  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 53  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 54  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 55  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 56  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 58  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 59  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 60  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
 61  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 62  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 63  Krzysztof Leśniak        Kraków                                 / 263
 64  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 65  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 66  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 67  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 68  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 69  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 70  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 71  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 72  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 73  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 74  Jacek Mańko              Kraków                                 / 36 
 75  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 76  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 77  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 78  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 79  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 80  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 81  Paulina Mech             Kraków                                 / 35 
 82  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 84  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 85  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 86  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 87  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 88  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 89  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 90  Mariusz Niemczyk         Kraków                                 / 68 
 91  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 92  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 93  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 94  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 95  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 96  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 97  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 98  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
 99  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
100  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
101  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
102  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
103  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
104  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
105  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
106  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
107  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
108  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
109  Renata Sagan             Kraków                                 / 2  
110  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
111  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
112  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
113  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
114  Konrad Stawiarz          Kraków                                 / 17 
115  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
116  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
117  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
118  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
119  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
120  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
121  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
122  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
123  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
124  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
125  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
126  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
127  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
128  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
129  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
130  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
131  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
132  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
133  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
134  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
135  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
136  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
137  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
138  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
139  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
140  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
141  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
142  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
143  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
144  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
145  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Dariusz Dzierża         136 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Maciej Lelowicz        110   +  429:304   160
   2    2    7  Krzysztof Gibas        106   +  461:330   156
   3    1   15  Jan Mrozowski          125   -  299:426    75
   4    2    5  Jerzy Matyasik         114   +  459:338   164
   5    2   16  Kamil Górka            136   +  430:291   186
   6    1    2  Justyna Fugiel         133   +  461:333   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.00


  2  Justyna Fugiel          133 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Krzysztof Gibas        106   -  323:364    56
   2    7   12  Aneta Bugaj            100   +  371:258   150
   3    5    8  Michał Korzeniowski    100   +  442:275   150
   4    3   11  Mariusz Grodek         109   +  352:280   159
   5    1   15  Jan Mrozowski          125   +  451:275   175
   6    1    1  Dariusz Dzierża        136   -  333:461    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.33


  3  Przemysław Herdzina     127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Michał Korzeniowski    100   -  384:397    50
   2    3    4  Łukasz Bobowski        127   -  380:417    77
   3    6    9  Sławomir Radzymiński   100   +  460:253   150
   4    4   16  Kamil Górka            136   -  326:352    86
   5    4    5  Jerzy Matyasik         114   -  348:389    64
   6    5    8  Michał Korzeniowski    100   +  419:384   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.17


  4  Łukasz Bobowski         127 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Sławomir Radzymiński   100   +  397:285   150
   2    3    3  Przemysław Herdzina    127   +  417:380   177
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 163.50


  5  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Katarzyna Sobczak      100   +  475:182   150
   2    1   15  Jan Mrozowski          125   -  321:353    75
   3    3   13  Tomasz Górka           115   +  366:339   165
   4    2    1  Dariusz Dzierża        136   -  338:459    86
   5    4    3  Przemysław Herdzina    127   +  389:348   177
   6    2   15  Jan Mrozowski          125   -  336:443    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.33


  6  Maciej Lelowicz         110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Dariusz Dzierża        136   -  304:429    86
   2    5   13  Tomasz Górka           115   -  337:347    65
   3    7   12  Aneta Bugaj            100   +  407:307   150
   4    5    7  Krzysztof Gibas        106   -  346:418    56
   5    5    8  Michał Korzeniowski    100   +  395:346   150
   6    4    9  Sławomir Radzymiński   100   +  390:319   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.50


  7  Krzysztof Gibas         106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         133   +  364:323   183
   2    2    1  Dariusz Dzierża        136   -  330:461    86
   3    4   16  Kamil Górka            136   -  314:364    86
   4    5    6  Maciej Lelowicz        110   +  418:346   160
   5    3   14  Paweł Kowalski         113   +  436:288   163
   6    3   14  Paweł Kowalski         113   -  312:324    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.50


  8  Michał Korzeniowski     100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    127   +  397:384   177
   2    4   11  Mariusz Grodek         109   -  332:406    59
   3    5    2  Justyna Fugiel         133   -  275:442    83
   4    6   13  Tomasz Górka           115   -  239:330    65
   5    5    6  Maciej Lelowicz        110   -  346:395    60
   6    5    3  Przemysław Herdzina    127   -  384:419    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.83


  9  Sławomir Radzymiński    100 Rzeszów           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        127   -  285:397    77
   2    6   14  Paweł Kowalski         113   -  331:456    63
   3    6    3  Przemysław Herdzina    127   -  253:460    77
   4    7   12  Aneta Bugaj            100   +  324:215   150
   5            PAUZA
   6    4    6  Maciej Lelowicz        110   -  319:390    60
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.40


 10  Katarzyna Sobczak       100 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Jerzy Matyasik         114   -  182:475    64
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.00


 11  Mariusz Grodek          109 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Aneta Bugaj            100   +  348:282   150
   2    4    8  Michał Korzeniowski    100   +  406:332   150
   3    2   14  Paweł Kowalski         113   -  356:366    63
   4    3    2  Justyna Fugiel         133   -  280:352    83
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.50


 12  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Mariusz Grodek         109   -  282:348    59
   2    7    2  Justyna Fugiel         133   -  258:371    83
   3    7    6  Maciej Lelowicz        110   -  307:407    60
   4    7    9  Sławomir Radzymiński   100   -  215:324    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.00


 13  Tomasz Górka            115 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    6  Maciej Lelowicz        110   +  347:337   160
   3    3    5  Jerzy Matyasik         114   -  339:366    64
   4    6    8  Michał Korzeniowski    100   +  330:239   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.67


 14  Paweł Kowalski          113 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    9  Sławomir Radzymiński   100   +  456:331   150
   3    2   11  Mariusz Grodek         109   +  366:356   159
   4    1   15  Jan Mrozowski          125   -  330:394    75
   5    3    7  Krzysztof Gibas        106   -  288:436    56
   6    3    7  Krzysztof Gibas        106   +  324:312   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.20


 15  Jan Mrozowski           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    1    5  Jerzy Matyasik         114   +  353:321   164
   3    1    1  Dariusz Dzierża        136   +  426:299   186
   4    1   14  Paweł Kowalski         113   +  394:330   163
   5    1    2  Justyna Fugiel         133   -  275:451    83
   6    2    5  Jerzy Matyasik         114   +  443:336   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.00


 16  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    7  Krzysztof Gibas        106   +  364:314   156
   4    4    3  Przemysław Herdzina    127   +  352:326   177
   5    2    1  Dariusz Dzierża        136   -  291:430    86
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.67