Numer turnieju: 405
Data: 3 marca 2011 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2543  5.0
  2.Przemysław Herdzina     128 Kraków              2300  5.0
  3.Kamil Górka             142 Łęczna              2424  4.0
  4.Małgorzata Sulejewska   133 Kraków              2309  3.0
  5.Arkadiusz Biegun        121 Kraków              2213  3.0
  6.Jan Mrozowski           128 Kraków              2119  3.0
  7.Artur Irzyk             120 Kraków              1717  3.0
  8.Mariusz Grodek          110 Olsztyn             1733  2.5
  9.Krzysztof Gibas         113 Kraków              2131  2.0
 10.Sławomir Radzymiński    100 Rzeszów             1872  2.0
 11.Marcin Ceglarek         111 Kraków              2284  1.5
 12.Jerzy Matyasik          115 Kraków              1097  1.0
 13.Tomasz Figiel           125 Zawichost            484  1.0
 14.Elżbieta Kemona         100 Kraków              1050  0.0
 15.Agnieszka Krupka        125 Krosno               321  0.0
 16.Małgorzata Sikora       100 Kraków               318  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Dariusz Dzierża          Kraków             143 (143.48)  11765 / 82 
  2  Kamil Górka              Łęczna             142 (141.69)  14169 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (135.26)  10956 / 81 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (134.53)  13453 / 100
  5  Małgorzata Sulejewska    Kraków             132 (131.52)  13152 / 100
  6  Przemysław Herdzina      Kraków             131 (131.01)  13101 / 100
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         129 (129.05)  12905 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (128.54)  12854 / 100
  9  Jan Mrozowski            Kraków             128 (127.77)  12777 / 100
 10  Tomasz Figiel            Zawichost          126 (125.56)   3139 / 25 
 11  Agnieszka Krupka         Krosno             124 (124.20)  10184 / 82 
 12  Krzysztof Wysoczański    Kraków             124 (123.93)   1859 / 15 
 13  Tomasz Górka             Łęczna             121 (121.14)   9207 / 76 
 14  Artur Irzyk              Kraków             121 (121.11)  12111 / 100
 15  Arkadiusz Biegun         Kraków             121 (120.73)   7244 / 60 
 16  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.36)  12036 / 100
 17  Katarzyna Małek          Mielec             120 (120.04)   5882 / 49 
 18  Marta Dobrzańska         Kraków             120 (119.54)   3347 / 28 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             118 (118.40)  11840 / 100
 20  Michał Musielak          Bydgoszcz          117 (116.66)   4433 / 38 
 21  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (116.64)   5832 / 50 
 22  Krzysztof Gibas          Kraków             115 (114.68)  11468 / 100
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.19)  11419 / 100
 24  Paweł Kowalski           Kutno              112 (112.27)   8420 / 75 
 25  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.90)   6432 / 58 
 26  Maciej Lelowicz          Kraków             108 (108.33)   7908 / 73 
 27  Marcin Ceglarek          Kraków             108 (108.25)  10825 / 100
 28  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          108 (107.91)  10791 / 100
 29  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             93 ( 92.62)   2964 / 32 
 30  Michał Korzeniowski      Kraków              92 ( 92.17)   2120 / 23 
 31  Ewa Staśko               Kraków              89 ( 89.12)   4545 / 51 
 32  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 33  Anna Stambulska          Kraków              86 ( 86.18)   1465 / 17 
 34  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.47)   1605 / 19 
 35  Katarzyna Kumorek        Kraków              82 ( 81.94)   4343 / 53 
 36  Anna Kościńska           Kraków              82 ( 81.65)   1388 / 17 
 37  Adam Orłamowski          Kraków              78 ( 77.50)   1240 / 16 
 38  Elżbieta Kemona          Kraków              72 ( 71.90)   1510 / 21 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           70 ( 70.42)   1338 / 19 
 40  Hanna Kołodziej          Kraków              65 ( 64.76)   1360 / 21 
 41  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              64 ( 64.13)    962 / 15 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Tomasz Lempart           Kraków             109 (108.57)   1520 / 14 
 43  Maciej Chmielowski       Kraków             117 (117.46)   1527 / 13 
 44  Kamil Kister             Puławy             131 (131.33)   1576 / 12 
 45  Grzegorz Wilk            Kraków             100 (100.42)   1205 / 12 
 46  Filip Klar               Mielec             119 (118.64)   1305 / 11 
 47  Damian Krężel            Mielec             115 (115.40)   1154 / 10 
 48  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 49  Małgorzata Sikora        Kraków              81 ( 80.89)    728 / 9  
 50  Bartosz Morawski         Gliwice            141 (141.33)    848 / 6  
 51  Adam Weremczuk           Łódź               118 (117.83)    707 / 6  
 52  Jan Kozłowski            Kraków             108 (108.00)    540 / 5  
 53  Zbigniew Wietecki        Gorzów_Wielkopolski 104 (104.40)    522 / 5  
 54  Tomasz Nasiłowski        Siedlce             76 ( 76.00)    380 / 5  
 55  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 56  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.00)    340 / 5  
 57  Julia Miodyńska          Kraków              65 ( 64.80)    324 / 5  
 58  Marek Penszko            Szczawnica          69 ( 68.67)    206 / 3  
 59  Marcin Ornat             Zielonki            62 ( 62.33)    187 / 3  
 60  Magda Sulejewska         Kraków              56 ( 56.00)    168 / 3  
 61  Marcin Figiel            Zawichost          110 (109.50)    219 / 2  
 62  Paweł Ciurka             Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
 63  Katarzyna Sobczak        Łódź                64 ( 64.00)     64 / 1  
 64  Magdalena Knapik         Kraków              53 ( 53.00)     53 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 15  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 16  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 17  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 18  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 19  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 20  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 21  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 22  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 23  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 24  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 25  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 26  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 27  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 28  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 29  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 30  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 31  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 32  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 33  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 34  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 35  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 36  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 37  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 38  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 39  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 40  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 41  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 42  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 43  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 44  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 45  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 46  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 47  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 48  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 49  Katarzyna Klimała        Kraków                                 / 536
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Katarzyna Korzeń         Gołcza                                 / 2  
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 58  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 60  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 62  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 63  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 64  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 65  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 66  Krzysztof Leśniak        Kraków                                 / 263
 67  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 69  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 71  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 72  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 73  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 74  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 75  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 76  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 77  Jacek Mańko              Kraków                                 / 36 
 78  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 79  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Paulina Mech             Kraków                                 / 35 
 83  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 84  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 85  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 86  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 87  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 88  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 89  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 90  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 91  Mariusz Niemczyk         Kraków                                 / 68 
 92  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 93  Krzysztof Obremski       Legnica                                / 5  
 94  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 95  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 96  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 97  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 98  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 99  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
100  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
101  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
102  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
103  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
104  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
105  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
106  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
107  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
108  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
109  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
110  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
111  Renata Sagan             Kraków                                 / 2  
112  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
113  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
114  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
115  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
116  Konrad Stawiarz          Kraków                                 / 17 
117  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
118  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
119  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
120  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
121  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
122  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
123  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
124  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
125  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
126  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
127  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
128  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
129  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
130  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
131  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
132  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
133  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
134  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
135  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
136  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
137  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
138  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
139  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
140  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
141  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
142  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
143  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
144  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
145  Karol Wyrębkiewicz       Łódź                                   / 39 
146  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
147  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
148  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Jerzy Matyasik         115   +  401:359   165
   2    2    4  Jan Mrozowski          128   -  301:404    78
   3    5    7  Marcin Ceglarek        111   -  435:480    61
   4    5    8  Sławomir Radzymiński   100   +  407:375   150
   5    3    6  Krzysztof Gibas        113   +  465:371   163
   6    2    2  Małgorzata Sulejewska  133   +  415:398   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.33


  2  Małgorzata Sulejewska   133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Krzysztof Gibas        113   +  381:349   163
   2    3   11  Mariusz Grodek         110   +  461:284   160
   3    1    3  Justyna Fugiel         132   -  334:465    82
   4    1   10  Przemysław Herdzina    128   -  300:417    78
   5    4    7  Marcin Ceglarek        111   +  435:417   161
   6    2    1  Kamil Górka            142   -  398:415    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.67


  3  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marcin Ceglarek        111   +  436:352   161
   2    1   10  Przemysław Herdzina    128   -  364:381    78
   3    1    2  Małgorzata Sulejewska  133   +  465:334   183
   4    2    6  Krzysztof Gibas        113   +  498:303   163
   5    2   15  Artur Irzyk            120   +  429:363   170
   6    1   10  Przemysław Herdzina    128   +  351:313   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.50


  4  Jan Mrozowski           128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Sławomir Radzymiński   100   +  341:340   150
   2    2    1  Kamil Górka            142   +  404:301   192
   3    2   10  Przemysław Herdzina    128   -  344:458    78
   4    3   11  Mariusz Grodek         110   -  329:412    60
   5    5    9  Arkadiusz Biegun       121   -  297:384    71
   6    4    6  Krzysztof Gibas        113   +  404:345   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.00


  5  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            142   -  359:401    92
   2    4    9  Arkadiusz Biegun       121   +  377:357   171
   3    3    6  Krzysztof Gibas        113   -  361:439    63
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.67


  6  Krzysztof Gibas         113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Małgorzata Sulejewska  133   -  349:381    83
   2    6   12  Elżbieta Kemona        100   +  324:261   150
   3    3    5  Jerzy Matyasik         115   +  439:361   165
   4    2    3  Justyna Fugiel         132   -  303:498    82
   5    3    1  Kamil Górka            142   -  371:465    92
   6    4    4  Jan Mrozowski          128   -  345:404    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.33


  7  Marcin Ceglarek         111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         132   -  352:436    82
   2    5    8  Sławomir Radzymiński   100   -  363:381    50
   3    5    1  Kamil Górka            142   +  480:435   192
   4    4    9  Arkadiusz Biegun       121   -  372:381    71
   5    4    2  Małgorzata Sulejewska  133   -  417:435    83
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.60


  8  Sławomir Radzymiński    100 Rzeszów           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Jan Mrozowski          128   -  340:341    78
   2    5    7  Marcin Ceglarek        111   +  381:363   161
   3    4   11  Mariusz Grodek         110   -  316:433    60
   4    5    1  Kamil Górka            142   -  375:407    92
   5    6   12  Elżbieta Kemona        100   +  460:302   150
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.20


  9  Arkadiusz Biegun        121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Przemysław Herdzina    128   -  346:364    78
   2    4    5  Jerzy Matyasik         115   -  357:377    65
   3    6   13  Małgorzata Sikora      100   +  392:318   150
   4    4    7  Marcin Ceglarek        111   +  381:372   161
   5    5    4  Jan Mrozowski          128   +  384:297   178
   6    3   15  Artur Irzyk            120   -  353:456    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00


 10  Przemysław Herdzina     128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Arkadiusz Biegun       121   +  364:346   171
   2    1    3  Justyna Fugiel         132   +  381:364   182
   3    2    4  Jan Mrozowski          128   +  458:344   178
   4    1    2  Małgorzata Sulejewska  133   +  417:300   183
   5    1   11  Mariusz Grodek         110   +  367:304   160
   6    1    3  Justyna Fugiel         132   -  313:351    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.33


 11  Mariusz Grodek          110 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    2  Małgorzata Sulejewska  133   -  284:461    83
   3    4    8  Sławomir Radzymiński   100   +  433:316   150
   4    3    4  Jan Mrozowski          128   +  412:329   178
   5    1   10  Przemysław Herdzina    128   -  304:367    78
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.25


 12  Elżbieta Kemona         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    6  Krzysztof Gibas        113   -  261:324    63
   3    7   14  Tomasz Figiel          125   -  226:484    75
   4    6   15  Artur Irzyk            120   -  261:498    70
   5    6    8  Sławomir Radzymiński   100   -  302:460    50
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.50


 13  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    9  Arkadiusz Biegun       121   -  318:392    71
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.00


 14  Tomasz Figiel           125 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   12  Elżbieta Kemona        100   +  484:226   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 15  Artur Irzyk             120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   16  Agnieszka Krupka       125   +  400:321   175
   4    6   12  Elżbieta Kemona        100   +  498:261   150
   5    2    3  Justyna Fugiel         132   -  363:429    82
   6    3    9  Arkadiusz Biegun       121   +  456:353   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.50


 16  Agnieszka Krupka        125 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   15  Artur Irzyk            120   -  321:400    70
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.00