Numer turnieju: 407
Data: 17 marca 2011 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             142 Łęczna              2460  6.0
  2.Jan Mrozowski           128 Kraków              2354  4.0
  3.Przemysław Herdzina     133 Kraków              2278  4.0
  4.Arkadiusz Biegun        118 Kraków              1805  4.0
  5.Justyna Fugiel          135 Sandomierz          2534  3.0
  6.Jerzy Matyasik          114 Kraków              2407  3.0
  7.Małgorzata Sulejewska   132 Kraków              2253  2.0
  8.Marcin Ceglarek         109 Kraków              2170  2.0
  9.Łukasz Bobowski         129 Suchedniów          1922  2.0
 10.Krzysztof Gibas         115 Kraków              2117  1.5
 11.Sławomir Radzymiński    100 Rzeszów             2016  1.0
 12.Tomasz Figiel           126 Zawichost           1025  1.0
 13.Ewa Staśko              100 Kraków               772  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Dariusz Dzierża          Kraków             143 (143.48)  11765 / 82 
  2  Kamil Górka              Łęczna             142 (142.08)  14208 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (135.26)  10956 / 81 
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             133 (133.06)  13306 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (131.74)  13174 / 100
  6  Jan Mrozowski            Kraków             130 (130.31)  13031 / 100
  7  Małgorzata Sulejewska    Kraków             130 (129.76)  12976 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (128.54)  12854 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         127 (126.81)  12681 / 100
 10  Agnieszka Krupka         Krosno             124 (124.20)  10184 / 82 
 11  Krzysztof Wysoczański    Kraków             124 (123.93)   1859 / 15 
 12  Tomasz Figiel            Zawichost          123 (123.32)   3453 / 28 
 13  Tomasz Górka             Łęczna             121 (121.14)   9207 / 76 
 14  Artur Irzyk              Kraków             121 (121.11)  12111 / 100
 15  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.36)  12036 / 100
 16  Arkadiusz Biegun         Kraków             120 (119.91)   8394 / 70 
 17  Marta Dobrzańska         Kraków             120 (119.54)   3347 / 28 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             120 (119.51)   6573 / 55 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             118 (118.40)  11840 / 100
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             117 (117.04)   5501 / 47 
 21  Michał Musielak          Bydgoszcz          117 (116.66)   4433 / 38 
 22  Krzysztof Gibas          Kraków             117 (116.51)  11651 / 100
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.83)  11483 / 100
 24  Paweł Kowalski           Kutno              112 (112.27)   8420 / 75 
 25  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.90)   6432 / 58 
 26  Marcin Ceglarek          Kraków             109 (109.31)  10931 / 100
 27  Maciej Lelowicz          Kraków             108 (108.33)   7908 / 73 
 28  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz          108 (107.91)  10791 / 100
 29  Michał Korzeniowski      Kraków              92 ( 92.17)   2120 / 23 
 30  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             92 ( 91.88)   3859 / 42 
 31  Ewa Staśko               Kraków              90 ( 90.00)   4950 / 55 
 32  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ           88 ( 88.39)   1591 / 18 
 33  Anna Stambulska          Kraków              86 ( 86.18)   1465 / 17 
 34  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.47)   1605 / 19 
 35  Katarzyna Kumorek        Kraków              82 ( 81.94)   4343 / 53 
 36  Anna Kościńska           Kraków              82 ( 81.65)   1388 / 17 
 37  Adam Orłamowski          Kraków              78 ( 77.50)   1240 / 16 
 38  Elżbieta Kemona          Kraków              72 ( 71.90)   1510 / 21 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           70 ( 70.42)   1338 / 19 
 40  Hanna Kołodziej          Kraków              68 ( 68.43)   1574 / 23 
 41  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              64 ( 64.13)    962 / 15 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Tomasz Lempart           Kraków             109 (108.57)   1520 / 14 
 43  Maciej Chmielowski       Kraków             117 (117.46)   1527 / 13 
 44  Kamil Kister             Puławy             131 (131.33)   1576 / 12 
 45  Grzegorz Wilk            Kraków             100 (100.42)   1205 / 12 
 46  Filip Klar               Mielec             119 (118.64)   1305 / 11 
 47  Damian Krężel            Mielec             115 (115.40)   1154 / 10 
 48  Małgorzata Pochopień     Kraków              65 ( 64.80)    648 / 10 
 49  Małgorzata Sikora        Kraków              81 ( 80.89)    728 / 9  
 50  Bartosz Morawski         Gliwice            141 (141.33)    848 / 6  
 51  Adam Weremczuk           Łódź               118 (117.83)    707 / 6  
 52  Zbigniew Wietecki        Gorzów_Wielkopolski 104 (104.40)    522 / 5  
 53  Tomasz Nasiłowski        Siedlce             76 ( 76.00)    380 / 5  
 54  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 55  Piotr Matyasik           Kraków              68 ( 68.00)    340 / 5  
 56  Jan Kozłowski            Kraków              98 ( 97.50)    390 / 4  
 57  Urszula Banaś            Tarnów              67 ( 67.25)    269 / 4  
 58  Marek Penszko            Szczawnica          69 ( 68.67)    206 / 3  
 59  Marcin Ornat             Zielonki            62 ( 62.33)    187 / 3  
 60  Magda Sulejewska         Kraków              56 ( 56.00)    168 / 3  
 61  Marcin Figiel            Zawichost          110 (109.50)    219 / 2  
 62  Paweł Ciurka             Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
 63  Katarzyna Sobczak        Łódź                64 ( 64.00)     64 / 1  
 64  Magdalena Knapik         Kraków              53 ( 53.00)     53 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  8  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  9  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 15  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 16  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 17  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 18  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 19  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 20  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 21  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 22  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 23  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 24  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 25  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 26  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 27  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 28  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 29  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 30  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 31  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 32  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 33  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 34  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 35  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 36  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 37  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 38  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 39  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 40  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 41  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 42  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 43  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 44  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 45  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 46  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 47  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 48  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 49  Katarzyna Klimała        Kraków                                 / 536
 50  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 51  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 52  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 54  Katarzyna Korzeń         Gołcza                                 / 2  
 55  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 56  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 57  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 58  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 60  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 62  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 63  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 64  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 65  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 66  Krzysztof Leśniak        Kraków                                 / 263
 67  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 69  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 70  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 71  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 72  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 73  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 74  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 75  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 76  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 77  Jacek Mańko              Kraków                                 / 36 
 78  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 79  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 80  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 81  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 82  Paulina Mech             Kraków                                 / 35 
 83  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 84  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 85  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 86  Julia Miodyńska          Kraków                                 / 18 
 87  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 88  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 89  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
 90  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 91  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 92  Mariusz Niemczyk         Kraków                                 / 68 
 93  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 94  Krzysztof Obremski       Legnica                                / 5  
 95  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 96  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 97  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 98  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 99  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
100  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
101  Dawid Pikul              Poznań                                 / 31 
102  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
103  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
104  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
105  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
106  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
107  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
108  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
109  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
110  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
111  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
112  Renata Sagan             Kraków                                 / 2  
113  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
114  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
115  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
116  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
117  Konrad Stawiarz          Kraków                                 / 17 
118  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
119  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
120  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
121  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
122  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
123  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
124  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
125  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
126  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
127  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
128  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
129  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
130  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
131  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
132  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
133  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
134  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
135  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
136  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
137  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
138  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
139  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
140  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
141  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
142  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
143  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
144  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
145  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
146  Karol Wyrębkiewicz       Łódź                                   / 39 
147  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
148  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
149  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Krzysztof Gibas        115   +  409:363   165
   2    3    4  Małgorzata Sulejewska  132   +  438:386   182
   3    2    2  Justyna Fugiel         135   +  382:361   185
   4    1    3  Przemysław Herdzina    133   +  448:309   183
   5    1   12  Arkadiusz Biegun       118   +  391:343   168
   6    1    3  Przemysław Herdzina    133   +  392:314   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 177.67


  2  Justyna Fugiel          135 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Jerzy Matyasik         114   -  324:458    64
   2    6    6  Krzysztof Gibas        115   +  486:334   165
   3    2    1  Kamil Górka            142   -  361:382    92
   4    2    5  Jan Mrozowski          128   +  452:339   178
   5    3   13  Tomasz Figiel          126   +  470:329   176
   6    2    5  Jan Mrozowski          128   -  441:445    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.50


  3  Przemysław Herdzina     133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Marcin Ceglarek        109   +  395:365   159
   2    1    7  Jerzy Matyasik         114   +  432:307   164
   3    1    5  Jan Mrozowski          128   +  389:322   178
   4    1    1  Kamil Górka            142   -  309:448    92
   5    2   11  Łukasz Bobowski        129   +  439:303   179
   6    1    1  Kamil Górka            142   -  314:392    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.00


  4  Małgorzata Sulejewska   132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Sławomir Radzymiński   100   -  374:394    50
   2    3    1  Kamil Górka            142   -  386:438    92
   3    3    7  Jerzy Matyasik         114   -  288:399    64
   4    6    8  Marcin Ceglarek        109   +  508:336   159
   5    5    6  Krzysztof Gibas        115   -  287:388    65
   6    5    6  Krzysztof Gibas        115   +  410:379   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.17


  5  Jan Mrozowski           128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Ewa Staśko             100   +  421:372   150
   2    2    9  Sławomir Radzymiński   100   +  454:323   150
   3    1    3  Przemysław Herdzina    133   -  322:389    83
   4    2    2  Justyna Fugiel         135   -  339:452    85
   5    4    7  Jerzy Matyasik         114   +  373:347   164
   6    2    2  Justyna Fugiel         135   +  445:441   185
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.17


  6  Krzysztof Gibas         115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            142   -  363:409    92
   2    6    2  Justyna Fugiel         135   -  334:486    85
   3            PAUZA
   4    5   13  Tomasz Figiel          126   -  353:391    76
   5    5    4  Małgorzata Sulejewska  132   +  388:287   182
   6    5    4  Małgorzata Sulejewska  132   -  379:410    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.40


  7  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         135   +  458:324   185
   2    1    3  Przemysław Herdzina    133   -  307:432    83
   3    3    4  Małgorzata Sulejewska  132   +  399:288   182
   4    3   12  Arkadiusz Biegun       118   -  308:315    68
   5    4    5  Jan Mrozowski          128   -  347:373    78
   6    4   13  Tomasz Figiel          126   +  588:305   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.67


  8  Marcin Ceglarek         109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    133   -  365:395    83
   2    5   12  Arkadiusz Biegun       118   -  350:360    68
   3    5   11  Łukasz Bobowski        129   -  355:406    79
   4    6    4  Małgorzata Sulejewska  132   -  336:508    82
   5    6    9  Sławomir Radzymiński   100   +  400:270   150
   6    6    9  Sławomir Radzymiński   100   +  364:346   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.00


  9  Sławomir Radzymiński    100 Rzeszów           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Małgorzata Sulejewska  132   +  394:374   182
   2    2    5  Jan Mrozowski          128   -  323:454    78
   3    4   12  Arkadiusz Biegun       118   -  269:404    68
   4    4   11  Łukasz Bobowski        129   -  414:492    79
   5    6    8  Marcin Ceglarek        109   -  270:400    59
   6    6    8  Marcin Ceglarek        109   -  346:364    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.50


 10  Ewa Staśko              100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Jan Mrozowski          128   -  372:421    78
   2    4   11  Łukasz Bobowski        129   +  400:387   179
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.50


 11  Łukasz Bobowski         129 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   10  Ewa Staśko             100   -  387:400    50
   3    5    8  Marcin Ceglarek        109   +  406:355   159
   4    4    9  Sławomir Radzymiński   100   +  492:414   150
   5    2    3  Przemysław Herdzina    133   -  303:439    83
   6    3   12  Arkadiusz Biegun       118   -  334:383    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.00


 12  Arkadiusz Biegun        118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    8  Marcin Ceglarek        109   +  360:350   159
   3    4    9  Sławomir Radzymiński   100   +  404:269   150
   4    3    7  Jerzy Matyasik         114   +  315:308   164
   5    1    1  Kamil Górka            142   -  343:391    92
   6    3   11  Łukasz Bobowski        129   +  383:334   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.80


 13  Tomasz Figiel           126 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    6  Krzysztof Gibas        115   +  391:353   165
   5    3    2  Justyna Fugiel         135   -  329:470    85
   6    4    7  Jerzy Matyasik         114   -  305:588    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.67