Numer turnieju: 52
Data: 11 grudnia 2003

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Sławomir Kucia          128 Kraków              2497  5.0
  2.Justyna Fugiel          135 Sandomierz          2484  5.0
  3.Kamil Górka             137 Łęczna              2523  4.0
  4.Tomasz Lempart          102 Kraków              2220  4.0
  5.Bożena Matysiak         100 Kraków              2139  3.0
  6.Jacek Pietruszka        120 Kraków              1511  3.0
  7.Iwona Baran             110 Kraków              2003  2.5
  8.Andrzej Rakoczy         124 Kraków              2136  2.0
  9.Jerzy Matyasik          114 Kraków              1412  2.0
 10.Grzegorz Wilk           128 Kraków              1318  2.0
 11.Marcin Figiel           130 Zawichost           1856  1.5
 12.Tadeusz Marek           100 Kraków              1765  1.5
 13.Tomasz Ulrych           100 Tychy               1727  1.5
 14.Przemysław Drochomirecki 100 Opole                695  1.0
 15.Arkadiusz Biegun        117 Kraków               627  0.0

Uwaga! Po zakończeniu turnieju został odkryty błąd w liczeniu punktów w partii Kamil Górka - Sławomir Kucia, która w rzeczywistości zakończyła się wynikiem 454:541, a nie 454:551. Zostało postanowione, że do wyników turnieju zostanie zaliczony błędny wynik z uwagi na zbyt późne wykrycie pomyłki. Nie miała ona wpływu na końcowe wyniki turnieju.

 

RANKING

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             137 (136.77)   8206 / 60 
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (134.98)   8099 / 60 
  3  Sławomir Kucia           Kraków             132 (131.63)   7898 / 60 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.17)   1550 / 12 
  5  Marcin Figiel            Zawichost          126 (126.27)   7576 / 60 
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (125.83)   4530 / 36 
  7  Jacek Pietruszka         Kraków             125 (125.33)   3384 / 27 
  8  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           122 (121.85)   1584 / 13 
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.27)   7276 / 60 
 10  Wojciech Więcek          Kraków             118 (118.30)   7098 / 60 
 11  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (115.82)   6949 / 60 
 12  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.41)   6178 / 54 
 13  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (114.30)   3086 / 27 
 14  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.00)   3955 / 35 
 15  Iwona Baran              Kraków             112 (111.63)   6698 / 60 
 16  Tomasz Ciejka            Kraków             108 (108.42)   6505 / 60 
 17  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 18  Artur Irzyk              Kraków             106 (105.73)   2749 / 26 
 19  Tomasz Lempart           Kraków             105 (104.63)   6278 / 60 
 20  Dawid Boczoń             Zakopane           104 (103.77)   5811 / 56 
 21  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      102 (101.59)   2946 / 29 
 22  Magdalena Małecka        Kraków             101 (101.00)   3131 / 31 
 23  Bożena Matysiak          Kraków             101 (100.70)   6042 / 60 
 24  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 25  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.81)   1549 / 16 
 26  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 27  Przemysław Drochomirecki Opole               93 ( 92.56)   3980 / 43 
 28  Małgorzata Sulejewska    Kraków              91 ( 91.25)   1825 / 20 
 29  Tomasz Figiel            Zawichost           91 ( 90.82)    999 / 11 
 30  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 31  Maciej Chmielowski       Kraków              90 ( 89.83)   1078 / 12 
 32  Justyna Woszczyna        Kraków              89 ( 88.70)    887 / 10 
 33  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 34  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          86 ( 86.13)   3273 / 38 
 35  Marta Dobrzańska         Kraków              83 ( 83.18)   4991 / 60 
 36  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 37  Tomasz Ulrych            Tychy               75 ( 74.83)   1796 / 24 
 
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 38  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 39  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 40  Dawid Pikul              Poznań             121 (120.57)    844 / 7  
 41  Karolina Matysiak        Kraków              93 ( 93.14)    652 / 7  
 42  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 43  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 44  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 45  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 46  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 47  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 48  Katarzyna Klimała        Kraków             117 (116.67)    350 / 3  
 49  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 50  Mateusz Żbikowski        Warszawa            59 ( 59.00)    177 / 3  
 51  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 52  Katarzyna Karbowska      Łódź                55 ( 55.00)    110 / 2  
 53  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 54  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 55  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz         150 (150.00)    150 / 1  
 56  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
 57  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Andrzej Rakoczy        124   -  417:510    74
   2    4    6  Iwona Baran            110   +  356:332   160
   3    3    9  Jerzy Matyasik         114   +  297:277   164
   4    2    4  Sławomir Kucia         128   -  454:551    78
   5    3   12  Jacek Pietruszka       120   +  525:365   170
   6    2    7  Bożena Matysiak        100   +  474:293   150


  2  Justyna Fugiel          135 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Iwona Baran            110   +  418:392   160
   2    1    5  Andrzej Rakoczy        124   +  412:403   174
   3    1    4  Sławomir Kucia         128   +  424:374   178
   4    1    7  Bożena Matysiak        100   +  376:275   150
   5    1   10  Tomasz Lempart         102   +  503:367   152
   6    1    4  Sławomir Kucia         128   -  351:368    78


  3  Marcin Figiel           130 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Bożena Matysiak        100   -  329:356    50
   2    5   10  Tomasz Lempart         102   -  278:355    52
   3    6   12  Jacek Pietruszka       120   -  334:387    70
   4    7   13  Arkadiusz Biegun       117   +  395:356   167
   5            PAUZA
   6    4   12  Jacek Pietruszka       120   -  320:392    70


  4  Sławomir Kucia          128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Tomasz Ulrych          100   +  372:263   150
   2    2    9  Jerzy Matyasik         114   +  398:355   164
   3    1    2  Justyna Fugiel         135   -  374:424    85
   4    2    1  Kamil Górka            137   +  551:454   187
   5    2    7  Bożena Matysiak        100   +  434:398   150
   6    1    2  Justyna Fugiel         135   +  368:351   185


  5  Andrzej Rakoczy         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            137   +  510:417   187
   2    1    2  Justyna Fugiel         135   -  403:412    85
   3    2    7  Bożena Matysiak        100   -  362:429    50
   4    3   10  Tomasz Lempart         102   -  258:385    52
   5    4   11  Tadeusz Marek          100   +  298:296   150
   6    3   10  Tomasz Lempart         102   -  305:474    52


  6  Iwona Baran             110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         135   -  392:418    85
   2    4    1  Kamil Górka            137   -  332:356    87
   3    5    8  Tomasz Ulrych          100   +  404:271   150
   4    4    9  Jerzy Matyasik         114   -  304:378    64
   5    5   14  Grzegorz Wilk          128   +  371:312   178
   6            PAUZA


  7  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Figiel          130   +  356:329   180
   2    3   11  Tadeusz Marek          100   +  388:328   150
   3    2    5  Andrzej Rakoczy        124   +  429:362   174
   4    1    2  Justyna Fugiel         135   -  275:376    85
   5    2    4  Sławomir Kucia         128   -  398:434    78
   6    2    1  Kamil Górka            137   -  293:474    87


  8  Tomasz Ulrych           100 Tychy             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Sławomir Kucia         128   -  263:372    78
   2            PAUZA
   3    5    6  Iwona Baran            110   -  271:404    60
   4    6   11  Tadeusz Marek          100   -  323:324    50
   5    6   15  Przemysław Drochomirecki 100   -  337:369    50
   6    6   15  Przemysław Drochomirecki 100   +  333:326   150


  9  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Tomasz Lempart         102   +  402:263   152
   2    2    4  Sławomir Kucia         128   -  355:398    78
   3    3    1  Kamil Górka            137   -  277:297    87
   4    4    6  Iwona Baran            110   +  378:304   160
   5            PAUZA
   6            PAUZA


 10  Tomasz Lempart          102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Jerzy Matyasik         114   -  263:402    64
   2    5    3  Marcin Figiel          130   +  355:278   180
   3    4   11  Tadeusz Marek          100   +  376:280   150
   4    3    5  Andrzej Rakoczy        124   +  385:258   174
   5    1    2  Justyna Fugiel         135   -  367:503    85
   6    3    5  Andrzej Rakoczy        124   +  474:305   174


 11  Tadeusz Marek           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    7  Bożena Matysiak        100   -  328:388    50
   3    4   10  Tomasz Lempart         102   -  280:376    52
   4    6    8  Tomasz Ulrych          100   +  324:323   150
   5    4    5  Andrzej Rakoczy        124   -  296:298    74
   6    5   14  Grzegorz Wilk          128   -  337:347    78


 12  Jacek Pietruszka        120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    3  Marcin Figiel          130   +  387:334   180
   4    5   14  Grzegorz Wilk          128   +  367:366   178
   5    3    1  Kamil Górka            137   -  365:525    87
   6    4    3  Marcin Figiel          130   +  392:320   180


 13  Arkadiusz Biegun        117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   14  Grzegorz Wilk          128   -  271:293    78
   4    7    3  Marcin Figiel          130   -  356:395    80
   5            PAUZA
   6            PAUZA


 14  Grzegorz Wilk           128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   13  Arkadiusz Biegun       117   +  293:271   167
   4    5   12  Jacek Pietruszka       120   -  366:367    70
   5    5    6  Iwona Baran            110   -  312:371    60
   6    5   11  Tadeusz Marek          100   +  347:337   150


 15  Przemysław Drochomirecki 100 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    6    8  Tomasz Ulrych          100   +  369:337   150
   6    6    8  Tomasz Ulrych          100   -  326:333    50


Uwaga! Po zakończeniu turnieju został odkryty błąd w liczeniu punktów w partii Kamil Górka - Sławomir Kucia, która w rzeczywistości zakończyła się wynikiem 454:541, a nie 454:551. Zostało postanowione, że do wyników turnieju zostanie zaliczony błędny wynik z uwagi na zbyt późne wykrycie pomyłki. Nie miała ona wpływu na końcowe wyniki turnieju.