Numer turnieju: 575
Data: 17 lipca 2014 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bobowski         149 Suchedniów          2486  5.0
  2.Przemysław Herdzina     136 Kraków              2533  4.5
  3.Jan Mrozowski           140 Kraków              2406  4.5
  4.Małgorzata Sulejewska   130 Kraków              2135  4.0
  5.Kamil Górka             142 Łęczna              2023  3.5
  6.Mariusz Wrześniewski    148 Warszawa            2230  3.0
  7.Marcin Ceglarek         113 Kraków              2185  3.0
  8.Krzysztof Gibas         124 Kraków              2171  3.0
  9.Tomasz Lempart          123 Kraków              2111  3.0
 10.Tomasz Górka            130 Łęczna              1817  2.5
 11.Agnieszka Walas         103 Kraków              2204  2.0
 12.Agnieszka Dawid         101 Kraków              1830  1.5
 13.Jerzy Matyasik          117 Kraków              1679  1.0
 14.Justyna Fugiel          141 Sandomierz          1071  1.0
 15.Piotr Potoczek          100 Nowy_Sącz           1868  0.5
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Bobowski          Suchedniów         150 (149.65)  14965 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (146.47)  14647 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             143 (143.42)  14342 / 100
  4  Jan Mrozowski            Kraków             142 (141.90)  14190 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         139 (139.27)  13927 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             138 (137.50)  13750 / 100
  7  Przemysław Herdzina      Kraków             135 (135.20)  13520 / 100
  8  Małgorzata Sulejewska    Kraków             130 (130.38)  12647 / 97 
  9  Tomasz Górka             Łęczna             130 (130.35)  11601 / 89 
 10  Grzegorz Kwiecień        Kraków             128 (128.02)   6529 / 51 
 11  Paweł Mazurek            Polanica-Zdrój     127 (127.00)   8382 / 66 
 12  Krzysztof Gibas          Kraków             123 (123.07)  12307 / 100
 13  Agnieszka Krupka         Krosno             122 (122.28)  11372 / 93 
 14  Tomasz Lempart           Kraków             122 (122.13)  12213 / 100
 15  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (116.11)  11611 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (115.62)  11562 / 100
 17  Artur Irzyk              Kraków             115 (114.80)   1722 / 15 
 18  Marcin Ceglarek          Kraków             114 (113.63)  11363 / 100
 19  Dawid Podżerek           Kraków             113 (112.55)   7541 / 67 
 20  Paweł Brylski            Kraków             107 (107.30)  10730 / 100
 21  Agnieszka Walas          Kraków             104 (104.23)   3648 / 35 
 22  Krzysztof Wysoczański    Kraków             100 ( 99.83)   2396 / 24 
 23  Agnieszka Dawid          Kraków              98 ( 98.05)   9805 / 100
 24  Piotr Potoczek           Nowy_Sącz           91 ( 90.89)   9089 / 100
 25  Agnieszka Stefańska      Koźmice_Wielkie     84 ( 84.28)   8428 / 100
 26  Łukasz Pudło             Kraków              83 ( 83.39)   1501 / 18 
 27  Grażyna Gostomska        Kraków              78 ( 78.36)   2194 / 28 
 28  Paweł Węglarz            Kraków              71 ( 71.16)   1779 / 25 
 29  Urszula Borowska         Kraków              60 ( 59.62)    954 / 16 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 30  Jadwiga Żelazny          Kraków              74 ( 73.64)   1031 / 14 
 31  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               151 (151.42)   1817 / 12 
 32  Mariusz Grodek           Olsztyn            128 (128.30)   1283 / 10 
 33  Izabela Zawada           Kraków              68 ( 68.38)    547 / 8  
 34  Krzysztof Mówka          Toruń              178 (177.50)   1065 / 6  
 35  Krzysztof Obremski       Legnica            159 (158.83)    953 / 6  
 36  Adam Weremczuk           Łódź               131 (130.67)    784 / 6  
 37  Barbara Obremska         Wrocław            104 (104.33)    626 / 6  
 38  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             86 ( 85.50)    513 / 6  
 39  Maciej Chmielowski       Kraków              69 ( 68.50)    411 / 6  
 40  Grzegorz Wilk            Kraków             149 (148.60)    743 / 5  
 41  Michał Alabrudziński     Włocławek          142 (141.60)    708 / 5  
 42  Arkadiusz Biegun         Kraków             137 (137.00)    685 / 5  
 43  Marta Dobrzańska         Kraków              89 ( 89.00)    445 / 5  
 44  Katarzyna Hoffman        Koźmice_Wielkie     78 ( 78.00)    390 / 5  
 45  Zofia Górka              Łęczna             103 (102.75)    411 / 4  
 46  Krystian Majer           Przemyśl            58 ( 58.00)    232 / 4  
 47  Katarzyna Małek          Mielec             177 (177.00)    531 / 3  
 48  Agnieszka Piotrowicz     Gdansk              82 ( 82.00)    246 / 3  
 49  Małgorzata Sikora        Kraków             114 (113.50)    227 / 2  
 50  Tomasz Figiel            Zawichost           74 ( 74.00)     74 / 1  
 51  Krzysztof Leśniak        Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
 52  Wojciech Majerski        Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  
 53  Paweł Leśniak            Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Andrzej Rakoczy          Kraków                                 / 1291
  6  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  7  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  8  Marcin Figiel            Zawichost                              / 485
  9  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 10  Dariusz Dzierża          Kraków                                 / 322
 11  Magdalena Boguszewicz    Kraków                                 / 17 
 12  Jan Kozłowski            Kraków                                 / 507
 13  Mariusz Bicz             Myślenice                              / 9  
 14  Renata Andracka          Zwola                                  / 6  
 15  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 12 
 16  Stanisław Szufa          Wieliczka                              / 6  
 17  Dawid Pikul              Poznań                                 / 36 
 18  Michał Musielak          Bydgoszcz                              / 94 
 19  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 104
 20  Agnieszka Nowak-Baran    Kraków                                 / 4  
 21  Krzysztof Paździora      Wadowice                               / 3  
 22  Ola Skotniczna           Kraków                                 / 3  
 23  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 42 
 24  Ela Soszyńska            Dwernik                                / 2  
 25  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
 26  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
 27  Agnieszka Andrzejewska   Kraków                                 / 4  
 28  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 29  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 30  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 31  Urszula Banaś            Tarnów                                 / 4  
 32  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 33  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 34  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 35  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 36  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 37  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 28 
 38  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 39  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 40  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 41  Aneta Bugaj              Zawiercie                              / 93 
 42  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 43  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 44  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 45  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 46  Paweł Ciurka             Krakow                                 / 1  
 47  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 48  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 49  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 50  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 51  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 52  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 53  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 54  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz                              / 222
 55  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 56  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 57  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 58  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 59  Cecylia Gruca-Woch       Krakow                                 / 23 
 60  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 61  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 62  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 63  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 64  Izabela Jałowiecka       Kraków                                 / 5  
 65  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 66  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 67  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 68  Lucjan Kacik             Kraków                                 / 5  
 69  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 71  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 72  Elżbieta Kemona          Kraków                                 / 21 
 73  Kamil Kister             Puławy                                 / 12 
 74  Filip Klar               Mielec                                 / 53 
 75  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 76  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 77  Katarzyna Klimała        Kraków                                 / 536
 78  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 79  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 80  Magdalena Knapik         Kraków                                 / 1  
 81  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 82  Hanna Kołodziej          Kraków                                 / 77 
 83  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 84  Katarzyna Korzeń         Gołcza                                 / 2  
 85  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 86  Anna Kościńska           Kraków                                 / 17 
 87  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 88  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 89  Paweł Kowalski           Kutno                                  / 442
 90  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 91  Damian Krężel            Mielec                                 / 85 
 92  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 93  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 94  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 95  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 96  Anna Kubis               Kraków                                 / 2  
 97  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 98  Katarzyna Kumorek        Kraków                                 / 53 
 99  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
100  Dariusz Lechowski        Kraków                                 / 5  
101  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
102  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
103  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
104  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
105  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
106  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
107  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
108  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
109  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
110  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
111  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
112  Jacek Mańko              Kraków                                 / 36 
113  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
114  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
115  Piotr Matyasik           Kraków                                 / 8  
116  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
117  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
118  Paulina Mech             Kraków                                 / 35 
119  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
120  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 143
121  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
122  Julia Miodyńska          Kraków                                 / 18 
123  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
124  Bartosz Morawski         Gliwice                                / 12 
125  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
126  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
127  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
128  Tomasz Nasiłowski        Siedlce                                / 5  
129  Mariusz Niemczyk         Kraków                                 / 68 
130  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
131  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
132  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
133  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
134  Adam Orłamowski          Kraków                                 / 16 
135  Marcin Ornat             Zielonki                               / 3  
136  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
137  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
138  Marek Penszko            Szczawnica                             / 3  
139  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
140  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
141  Małgorzata Pochopień     Kraków                                 / 10 
142  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
143  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
144  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
145  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
146  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
147  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
148  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
149  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
150  Renata Sagan             Kraków                                 / 2  
151  Michał Seweryn           Kraków                                 / 4  
152  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
153  Katarzyna Sobczak        Łódź                                   / 1  
154  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
155  Anna Stambulska          Kraków                                 / 55 
156  Agnieszka Staniewska     Krakow                                 / 5  
157  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
158  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
159  Ewa Staśko               Kraków                                 / 114
160  Konrad Stawiarz          Kraków                                 / 17 
161  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
162  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
163  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
164  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
165  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
166  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
167  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
168  Magda Sulejewska         Kraków                                 / 11 
169  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
170  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
171  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
172  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
173  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
174  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
175  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
176  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
177  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
178  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 29 
179  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
180  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
181  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
182  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
183  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
184  Zbigniew Wietecki        Gorzów_Wielkopolski                     / 5  
185  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
186  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
187  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
188  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
189  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
190  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
191  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
192  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
193  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
194  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Łukasz Bobowski         149 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Krzysztof Gibas        124   +  375:246   174
   2    1    5  Przemysław Herdzina    136   +  412:337   186
   3    1    4  Jan Mrozowski          140   +  435:369   190
   4    1    2  Mariusz Wrześniewski   148   +  574:312   198
   5    1    7  Małgorzata Sulejewska  130   +  404:300   180
   6    1    5  Przemysław Herdzina    136   -  286:425    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 169.00


  2  Mariusz Wrześniewski    148 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Tomasz Lempart         123   +  395:303   173
   2    4   12  Agnieszka Walas        103   +  389:352   153
   3    2    6  Tomasz Górka           130   +  450:328   180
   4    1    1  Łukasz Bobowski        149   -  312:574    99
   5    2    5  Przemysław Herdzina    136   -  329:456    86
   6    2    4  Jan Mrozowski          140   -  355:374    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.17


  3  Justyna Fugiel          141 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Jerzy Matyasik         117   -  318:355    67
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    6   13  Agnieszka Dawid        101   +  459:260   151
   6    5   11  Marcin Ceglarek        113   -  294:388    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.67


  4  Jan Mrozowski           140 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Marcin Ceglarek        113   +  401:337   163
   2    3    7  Małgorzata Sulejewska  130   +  444:277   180
   3    1    1  Łukasz Bobowski        149   -  369:435    99
   4    3   15  Kamil Górka            142   =  398:398   142
   5    3    6  Tomasz Górka           130   +  420:319   180
   6    2    2  Mariusz Wrześniewski   148   +  374:355   198
                                                 --------------
                                                 RANKING: 160.33


  5  Przemysław Herdzina     136 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Agnieszka Walas        103   +  479:395   153
   2    1    1  Łukasz Bobowski        149   -  337:412    99
   3    3   10  Jerzy Matyasik         117   +  469:300   167
   4    2    6  Tomasz Górka           130   =  367:367   130
   5    2    2  Mariusz Wrześniewski   148   +  456:329   198
   6    1    1  Łukasz Bobowski        149   +  425:286   199
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.67


  6  Tomasz Górka            130 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Agnieszka Dawid        101   +  443:194   151
   2    2   10  Jerzy Matyasik         117   +  360:328   167
   3    2    2  Mariusz Wrześniewski   148   -  328:450    98
   4    2    5  Przemysław Herdzina    136   =  367:367   136
   5    3    4  Jan Mrozowski          140   -  319:420    90
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.40


  7  Małgorzata Sulejewska   130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Piotr Potoczek         100   +  323:319   150
   2    3    4  Jan Mrozowski          140   -  277:444    90
   3    4    9  Tomasz Lempart         123   +  439:255   173
   4    4   11  Marcin Ceglarek        113   +  415:320   163
   5    1    1  Łukasz Bobowski        149   -  300:404    99
   6    3    9  Tomasz Lempart         123   +  381:310   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.33


  8  Krzysztof Gibas         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Łukasz Bobowski        149   -  246:375    99
   2    6   11  Marcin Ceglarek        113   -  366:414    63
   3    6   15  Kamil Górka            142   -  350:357    92
   4    7   14  Piotr Potoczek         100   +  391:346   150
   5    7   10  Jerzy Matyasik         117   +  421:346   167
   6    6   14  Piotr Potoczek         100   +  397:301   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.17


  9  Tomasz Lempart          123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   148   -  303:395    98
   2    5   15  Kamil Górka            142   +  469:442   192
   3    4    7  Małgorzata Sulejewska  130   -  255:439    80
   4    6   13  Agnieszka Dawid        101   +  377:324   151
   5    4   12  Agnieszka Walas        103   +  397:337   153
   6    3    7  Małgorzata Sulejewska  130   -  310:381    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.67


 10  Jerzy Matyasik          117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         141   +  355:318   191
   2    2    6  Tomasz Górka           130   -  328:360    80
   3    3    5  Przemysław Herdzina    136   -  300:469    86
   4    5   12  Agnieszka Walas        103   -  350:440    53
   5    7    8  Krzysztof Gibas        124   -  346:421    74
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.80


 11  Marcin Ceglarek         113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Jan Mrozowski          140   -  337:401    90
   2    6    8  Krzysztof Gibas        124   +  414:366   174
   3    5   13  Agnieszka Dawid        101   +  397:370   151
   4    4    7  Małgorzata Sulejewska  130   -  320:415    80
   5    5   15  Kamil Górka            142   -  329:391    92
   6    5    3  Justyna Fugiel         141   +  388:294   191
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.67


 12  Agnieszka Walas         103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Przemysław Herdzina    136   -  395:479    86
   2    4    2  Mariusz Wrześniewski   148   -  352:389    98
   3    7   14  Piotr Potoczek         100   +  390:314   150
   4    5   10  Jerzy Matyasik         117   +  440:350   167
   5    4    9  Tomasz Lempart         123   -  337:397    73
   6    4   15  Kamil Górka            142   -  290:435    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.00


 13  Agnieszka Dawid         101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Tomasz Górka           130   -  194:443    80
   2    7   14  Piotr Potoczek         100   +  382:288   150
   3    5   11  Marcin Ceglarek        113   -  370:397    63
   4    6    9  Tomasz Lempart         123   -  324:377    73
   5    6    3  Justyna Fugiel         141   -  260:459    91
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.40


 14  Piotr Potoczek          100 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Małgorzata Sulejewska  130   -  319:323    80
   2    7   13  Agnieszka Dawid        101   -  288:382    51
   3    7   12  Agnieszka Walas        103   -  314:390    53
   4    7    8  Krzysztof Gibas        124   -  346:391    74
   5            PAUZA
   6    6    8  Krzysztof Gibas        124   -  301:397    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 66.40


 15  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    9  Tomasz Lempart         123   -  442:469    73
   3    6    8  Krzysztof Gibas        124   +  357:350   174
   4    3    4  Jan Mrozowski          140   =  398:398   140
   5    5   11  Marcin Ceglarek        113   +  391:329   163
   6    4   12  Agnieszka Walas        103   +  435:290   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.60