Numer turnieju: 85
Data: 5 sierpnia 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             145 Łęczna              2544  6.0
  2.Artur Irzyk             116 Kraków              2486  5.0
  3.Arkadiusz Biegun        118 Kraków              2602  4.0
  4.Wojciech Usakiewicz     130 Warszawa            2343  4.0
  5.Justyna Fugiel          135 Sandomierz          2349  3.0
  6.Paweł Jędryka           112 Tarnów              2277  3.0
  7.Małgorzata Sulejewska   108 Kraków              2187  3.0
  8.Jerzy Matyasik          105 Kraków              2181  3.0
  9.Jacek Pietruszka        124 Kraków              2012  3.0
 10.Krzysztof Leśniak       107 Kraków              2129  2.0
 11.Przemysław Herdzina     100 Kraków              1942  2.0
 12.Grzegorz Wilk           113 Kraków              1901  2.0
 13.Bożena Matysiak         110 Kraków              1900  1.5
 14.Daniel Czernatowicz     100 Kraków              1985  1.0
 15.Marta Dobrzańska        100 Kraków               972  1.0
 16.Renata Kowalska         102 Bielsko-Biała        407  1.0
 17.Tomasz Lempart          119 Kraków               863  0.0
   

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             147 (146.61)  14661 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (134.29)  13429 / 100
  3  Sławomir Kucia           Kraków             134 (133.90)  13390 / 100
  4  Iwona Baran              Kraków             131 (130.75)  13075 / 100
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (128.62)   3087 / 24 
  6  Marcin Figiel            Zawichost          125 (124.81)  12481 / 100
  7  Jacek Pietruszka         Kraków             124 (123.67)   9399 / 76 
  8  Grzegorz Matysiak        Kraków             122 (122.16)   9895 / 81 
  9  Arkadiusz Biegun         Kraków             121 (120.84)  12084 / 100
 10  Artur Irzyk              Kraków             119 (118.79)   9503 / 80 
 11  Tomasz Lempart           Kraków             118 (117.93)  11793 / 100
 12  Wojciech Więcek          Kraków             118 (117.60)  11290 / 96 
 13  Katarzyna Klimała        Kraków             114 (113.67)   1705 / 15 
 14  Andrzej Rakoczy          Kraków             113 (113.35)  11335 / 100
 15  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (112.51)  10688 / 95 
 16  Grzegorz Wilk            Kraków             112 (111.80)  11180 / 100
 17  Bożena Matysiak          Kraków             109 (109.44)  10944 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             109 (109.33)   5904 / 54 
 19  Tomasz Ciejka            Kraków             108 (107.83)   8734 / 81 
 20  Dawid Boczoń             Zakopane           107 (107.25)   6435 / 60 
 21  Krzysztof Leśniak        Kraków             106 (105.56)   7389 / 70 
 22  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (105.30)   9898 / 94 
 23  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.62)   3834 / 37 
 24  Łukasz Bobowski          Suchedniów         102 (102.36)   2866 / 28 
 25  Magdalena Małecka        Kraków             101 (101.05)   3739 / 37 
 26  Piotr Adamczyk           Tarnów              98 ( 98.14)   2061 / 21 
 27  Przemysław Drochomirecki Opole               96 ( 95.83)   7858 / 82 
 28  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 29  Tomasz Figiel            Zawichost           94 ( 94.24)   1602 / 17 
 30  Marta Dobrzańska         Kraków              93 ( 93.29)   5877 / 63 
 31  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 32  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 33  Maciej Chmielowski       Kraków              89 ( 89.44)   3488 / 39 
 34  Justyna Woszczyna        Kraków              88 ( 88.04)   2201 / 25 
 35  Daniel Czernatowicz      Kraków              87 ( 86.56)   1558 / 18 
 36  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 37  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          86 ( 85.90)   3436 / 40 
 38  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          85 ( 85.41)   2306 / 27 
 39  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 40  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 41  Ewa Latoń                Kraków              74 ( 74.20)   2226 / 30 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           122 (121.85)   1584 / 13 
 43  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 77.83)    934 / 12 
 44  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 45  Przemysław Herdzina      Kraków              95 ( 94.64)   1041 / 11 
 46  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 47  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 48  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 49  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 50  Dawid Pikul              Poznań             121 (120.57)    844 / 7  
 51  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 52  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 53  Mariusz Makuch           Zator              164 (164.00)    820 / 5  
 54  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 55  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 56  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 57  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              82 ( 82.40)    412 / 5  
 58  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 59  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 60  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 61  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 62  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 63  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 64  Mateusz Żbikowski        Warszawa            59 ( 59.00)    177 / 3  
 65  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 66  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 56.33)    169 / 3  
 67  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 68  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 69  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 70  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 71  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
 72  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Kamil Górka             145 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Paweł Jędryka          112   +  324:285   162
   2    4   16  Artur Irzyk            116   +  450:405   166
   3    2    2  Justyna Fugiel         135   +  425:257   185
   4    1    5  Arkadiusz Biegun       118   +  368:361   168
   5    1    3  Jacek Pietruszka       124   +  353:337   174
   6    1    5  Arkadiusz Biegun       118   +  624:387   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 170.50


  2  Justyna Fugiel          135 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Bożena Matysiak        110   +  446:258   160
   2    2   13  Marta Dobrzańska       100   +  442:286   150
   3    2    1  Kamil Górka            145   -  257:425    95
   4    2   16  Artur Irzyk            116   -  365:376    66
   5    5   15  Małgorzata Sulejewska  108   +  461:332   158
   6    2   16  Artur Irzyk            116   -  378:402    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.83


  3  Jacek Pietruszka        124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Krzysztof Leśniak      107   +  481:313   157
   2    1   12  Przemysław Herdzina    100   +  420:339   150
   3    1    5  Arkadiusz Biegun       118   -  329:554    68
   4    4   15  Małgorzata Sulejewska  108   +  445:374   158
   5    1    1  Kamil Górka            145   -  337:353    95
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.60


  4  Tomasz Lempart          119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Jerzy Matyasik         105   -  291:366    55
   2    7   15  Małgorzata Sulejewska  108   -  240:362    58
   3    8   14  Wojciech Usakiewicz    130   -  332:521    80
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.33


  5  Arkadiusz Biegun        118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Daniel Czernatowicz    100   +  444:305   150
   2    3   10  Jerzy Matyasik         105   +  409:317   155
   3    1    3  Jacek Pietruszka       124   +  554:329   174
   4    1    1  Kamil Górka            145   -  361:368    95
   5    2    7  Paweł Jędryka          112   +  447:369   162
   6    1    1  Kamil Górka            145   -  387:624    95
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.50


  6  Grzegorz Wilk           113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Przemysław Herdzina    100   -  386:435    50
   2    5   11  Daniel Czernatowicz    100   +  428:305   150
   3    4   10  Jerzy Matyasik         105   +  458:401   155
   4    3    7  Paweł Jędryka          112   -  271:445    62
   5    3   16  Artur Irzyk            116   -  358:409    66
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.60


  7  Paweł Jędryka           112 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            145   -  285:324    95
   2    8    9  Krzysztof Leśniak      107   +  430:391   157
   3    6    8  Bożena Matysiak        110   +  402:311   160
   4    3    6  Grzegorz Wilk          113   +  445:271   163
   5    2    5  Arkadiusz Biegun       118   -  369:447    68
   6    3   14  Wojciech Usakiewicz    130   -  346:376    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.50


  8  Bożena Matysiak         110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         135   -  258:446    85
   2            PAUZA
   3    6    7  Paweł Jędryka          112   -  311:402    62
   4    6    9  Krzysztof Leśniak      107   +  327:274   157
   5    4   14  Wojciech Usakiewicz    130   -  332:425    80
   6    5   15  Małgorzata Sulejewska  108   -  372:418    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.40


  9  Krzysztof Leśniak       107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Jacek Pietruszka       124   -  313:481    74
   2    8    7  Paweł Jędryka          112   -  391:430    62
   3    7   11  Daniel Czernatowicz    100   +  441:300   150
   4    6    8  Bożena Matysiak        110   -  274:327    60
   5    6   12  Przemysław Herdzina    100   +  368:291   150
   6    4   10  Jerzy Matyasik         105   -  342:385    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.83


 10  Jerzy Matyasik          105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Lempart         119   +  366:291   169
   2    3    5  Arkadiusz Biegun       118   -  317:409    68
   3    4    6  Grzegorz Wilk          113   -  401:458    63
   4    5   14  Wojciech Usakiewicz    130   -  298:378    80
   5    7   11  Daniel Czernatowicz    100   +  414:363   150
   6    4    9  Krzysztof Leśniak      107   +  385:342   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.50


 11  Daniel Czernatowicz     100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Arkadiusz Biegun       118   -  305:444    68
   2    5    6  Grzegorz Wilk          113   -  305:428    63
   3    7    9  Krzysztof Leśniak      107   -  300:441    57
   4    7   12  Przemysław Herdzina    100   +  432:213   150
   5    7   10  Jerzy Matyasik         105   -  363:414    55
   6    6   12  Przemysław Herdzina    100   -  280:327    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 73.83


 12  Przemysław Herdzina     100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Grzegorz Wilk          113   +  435:386   163
   2    1    3  Jacek Pietruszka       124   -  339:420    74
   3    5   15  Małgorzata Sulejewska  108   -  337:387    58
   4    7   11  Daniel Czernatowicz    100   -  213:432    50
   5    6    9  Krzysztof Leśniak      107   -  291:368    57
   6    6   11  Daniel Czernatowicz    100   +  327:280   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.00


 13  Marta Dobrzańska        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Wojciech Usakiewicz    130   +  418:292   180
   2    2    2  Justyna Fugiel         135   -  286:442    85
   3    3   16  Artur Irzyk            116   -  268:459    66
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.33


 14  Wojciech Usakiewicz     130 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Marta Dobrzańska       100   -  292:418    50
   2    6   17  Renata Kowalska        102   -  351:407    52
   3    8    4  Tomasz Lempart         119   +  521:332   169
   4    5   10  Jerzy Matyasik         105   +  378:298   155
   5    4    8  Bożena Matysiak        110   +  425:332   160
   6    3    7  Paweł Jędryka          112   +  376:346   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.67


 15  Małgorzata Sulejewska   108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Artur Irzyk            116   -  314:435    66
   2    7    4  Tomasz Lempart         119   +  362:240   169
   3    5   12  Przemysław Herdzina    100   +  387:337   150
   4    4    3  Jacek Pietruszka       124   -  374:445    74
   5    5    2  Justyna Fugiel         135   -  332:461    85
   6    5    8  Bożena Matysiak        110   +  418:372   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.33


 16  Artur Irzyk             116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   15  Małgorzata Sulejewska  108   +  435:314   158
   2    4    1  Kamil Górka            145   -  405:450    95
   3    3   13  Marta Dobrzańska       100   +  459:268   150
   4    2    2  Justyna Fugiel         135   +  376:365   185
   5    3    6  Grzegorz Wilk          113   +  409:358   163
   6    2    2  Justyna Fugiel         135   +  402:378   185
                                                 --------------
                                                 RANKING: 156.00


 17  Renata Kowalska         102 Bielsko-Biała     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   14  Wojciech Usakiewicz    130   +  407:351   180
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 180.00