Numer turnieju: 93
Data: 7 października 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             143 Łęczna              2830  6.0
  2.Artur Irzyk             123 Kraków              2435  4.0
  3.Katarzyna Klimała       112 Kraków              2244  4.0
  4.Przemysław Drochomirecki 100 Opole               2167  4.0
  5.Justyna Fugiel          133 Sandomierz          2363  3.0
  6.Łukasz Bobowski         102 Suchedniów          2214  3.0
  7.Paweł Jędryka           112 Tarnów              2191  3.0
  8.Andrzej Rakoczy         116 Kraków              2168  3.0
  9.Daniel Czernatowicz     107 Kraków              2133  3.0
 10.Wojciech Więcek         118 Kraków              1457  3.0
 11.Tomasz Ciejka           107 Kraków              2244  2.0
 12.Arkadiusz Biegun        118 Kraków              2039  1.5
 13.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1785  1.0
 14.Tomasz Figiel           103 Zawichost           1524  1.0
 15.Agnieszka Błazik        100 Rzeszów             1136  1.0
 16.Bożena Matysiak         105 Kraków               954  0.5
 17.Anna Kania              100 Sandomierz           201  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             142 (141.66)  14166 / 100
  2  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           136 (136.13)   4084 / 30 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (130.51)  13051 / 100
  6  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             125 (124.64)  12464 / 100
  8  Marcin Figiel            Zawichost          124 (123.79)  12379 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             122 (121.74)  11931 / 98 
 10  Wojciech Więcek          Kraków             120 (120.06)  12006 / 100
 11  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             116 (116.17)  11617 / 100
 13  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (116.06)  11606 / 100
 14  Tomasz Lempart           Kraków             115 (115.41)  11541 / 100
 15  Grzegorz Wilk            Kraków             115 (114.74)  11474 / 100
 16  Krzysztof Leśniak        Kraków             114 (113.98)  11398 / 100
 17  Katarzyna Klimała        Kraków             114 (113.94)   5811 / 51 
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             112 (111.68)   8711 / 78 
 19  Paweł Jędryka            Tarnów             111 (110.71)  11071 / 100
 20  Daniel Czernatowicz      Kraków             109 (108.52)   6511 / 60 
 21  Dawid Boczoń             Zakopane           107 (107.25)   6435 / 60 
 22  Tomasz Ciejka            Kraków             107 (106.75)   9501 / 89 
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             106 (106.05)  10605 / 100
 24  Łukasz Bobowski          Suchedniów         104 (104.41)   3550 / 34 
 25  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.62)   3834 / 37 
 26  Bożena Matysiak          Kraków             104 (103.51)  10351 / 100
 27  Magdalena Małecka        Kraków             103 (102.74)   5445 / 53 
 28  Przemysław Herdzina      Kraków             102 (102.03)   3265 / 32 
 29  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.30)   2681 / 27 
 30  Piotr Adamczyk           Tarnów              98 ( 98.14)   2061 / 21 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole               97 ( 97.43)   9743 / 100
 32  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 33  Maciej Chmielowski       Kraków              95 ( 94.93)   5791 / 61 
 34  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 35  Marta Dobrzańska         Kraków              93 ( 92.61)   5927 / 64 
 36  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 37  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 38  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 39  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          85 ( 85.41)   2306 / 27 
 40  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.71)   2965 / 35 
 41  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 42  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 43  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 44  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   1251 / 16 
 45  Kamil Stokłosa           Skawina             62 ( 61.74)   1173 / 19 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 46  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 47  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 48  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 49  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 50  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 51  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 52  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 53  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 54  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 55  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 56  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 57  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 58  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 59  Łukasz Bryła             Mielec             116 (115.50)    693 / 6  
 60  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 61  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 62  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 63  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 64  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 65  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 66  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 67  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 68  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 69  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 70  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 71  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 72  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 73  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 74  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 75  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 76  Agnieszka Błazik         Rzeszów             86 ( 85.67)    257 / 3  
 77  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 78  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 79  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 80  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 81  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 82  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 83  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 84  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
 85  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Tomasz Ciejka          107   +  378:326   157
   2    3   13  Arkadiusz Biegun       118   +  478:279   168
   3    1    8  Daniel Czernatowicz    107   +  469:305   157
   4    1    3  Artur Irzyk            123   +  508:396   173
   5    1    6  Katarzyna Klimała      112   +  513:279   162
   6    1   11  Przemysław Drochomirecki 100   +  484:282   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 161.17


  2  Justyna Fugiel          133 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Daniel Czernatowicz    107   -  388:393    57
   2    5    7  Tomasz Ciejka          107   +  409:354   157
   3    2    3  Artur Irzyk            123   -  389:466    73
   4    4   15  Wojciech Więcek        118   -  354:360    68
   5    6   14  Maciej Chmielowski     100   +  422:312   150
   6    4    8  Daniel Czernatowicz    107   +  401:372   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.33


  3  Artur Irzyk             123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   12  Bożena Matysiak        105   +  453:404   155
   2    1   10  Łukasz Bobowski        102   +  342:305   152
   3    2    2  Justyna Fugiel         133   +  466:389   183
   4    1    1  Kamil Górka            143   -  396:508    93
   5    2   11  Przemysław Drochomirecki 100   -  293:392    50
   6    2    4  Andrzej Rakoczy        116   +  485:264   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.17


  4  Andrzej Rakoczy         116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Tomasz Figiel          103   +  365:361   153
   2    2    8  Daniel Czernatowicz    107   -  374:380    57
   3    6   15  Wojciech Więcek        118   -  326:361    68
   4    7   14  Maciej Chmielowski     100   +  462:365   150
   5    4   10  Łukasz Bobowski        102   +  377:375   152
   6    2    3  Artur Irzyk            123   -  264:485    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.83


  5  Paweł Jędryka           112 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Łukasz Bobowski        102   -  317:367    52
   2    7   11  Przemysław Drochomirecki 100   +  432:311   150
   3    5   13  Arkadiusz Biegun       118   +  429:350   168
   4    2    6  Katarzyna Klimała      112   -  359:375    62
   5    3    8  Daniel Czernatowicz    107   -  301:408    57
   6    5    7  Tomasz Ciejka          107   +  353:290   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.67


  6  Katarzyna Klimała       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Przemysław Drochomirecki 100   -  387:397    50
   2    6   14  Maciej Chmielowski     100   +  375:343   150
   3    4   10  Łukasz Bobowski        102   +  385:257   152
   4    2    5  Paweł Jędryka          112   +  375:359   162
   5    1    1  Kamil Górka            143   -  279:513    93
   6    3   15  Wojciech Więcek        118   +  443:289   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.17


  7  Tomasz Ciejka           107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            143   -  326:378    93
   2    5    2  Justyna Fugiel         133   -  354:409    83
   3    7   14  Maciej Chmielowski     100   +  491:322   150
   4    6   13  Arkadiusz Biegun       118   -  302:388    68
   5    7   16  Agnieszka Błazik       100   +  481:328   150
   6    5    5  Paweł Jędryka          112   -  290:353    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.00


  8  Daniel Czernatowicz     107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         133   +  393:388   183
   2    2    4  Andrzej Rakoczy        116   +  380:374   166
   3    1    1  Kamil Górka            143   -  305:469    93
   4    3   11  Przemysław Drochomirecki 100   -  275:371    50
   5    3    5  Paweł Jędryka          112   +  408:301   162
   6    4    2  Justyna Fugiel         133   -  372:401    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.83


  9  Tomasz Figiel           103 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        116   -  361:365    66
   2    4   12  Bożena Matysiak        105   +  409:250   155
   3    3   11  Przemysław Drochomirecki 100   -  409:414    50
   4    5   10  Łukasz Bobowski        102   -  345:413    52
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.75


 10  Łukasz Bobowski         102 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Paweł Jędryka          112   +  367:317   162
   2    1    3  Artur Irzyk            123   -  305:342    73
   3    4    6  Katarzyna Klimała      112   -  257:385    62
   4    5    9  Tomasz Figiel          103   +  413:345   153
   5    4    4  Andrzej Rakoczy        116   -  375:377    66
   6    6   13  Arkadiusz Biegun       118   +  497:358   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.00


 11  Przemysław Drochomirecki 100 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Katarzyna Klimała      112   +  397:387   162
   2    7    5  Paweł Jędryka          112   -  311:432    62
   3    3    9  Tomasz Figiel          103   +  414:409   153
   4    3    8  Daniel Czernatowicz    107   +  371:275   157
   5    2    3  Artur Irzyk            123   +  392:293   173
   6    1    1  Kamil Górka            143   -  282:484    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.33


 12  Bożena Matysiak         105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            123   -  404:453    73
   2    4    9  Tomasz Figiel          103   -  250:409    53
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.00


 13  Arkadiusz Biegun        118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    1  Kamil Górka            143   -  279:478    93
   3    5    5  Paweł Jędryka          112   -  350:429    62
   4    6    7  Tomasz Ciejka          107   +  388:302   157
   5    5   15  Wojciech Więcek        118   -  364:447    68
   6    6   10  Łukasz Bobowski        102   -  358:497    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.40


 14  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    6  Katarzyna Klimała      112   -  343:375    62
   3    7    7  Tomasz Ciejka          107   -  322:491    57
   4    7    4  Andrzej Rakoczy        116   -  365:462    66
   5    6    2  Justyna Fugiel         133   -  312:422    83
   6    7   16  Agnieszka Błazik       100   +  443:303   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.60


 15  Wojciech Więcek         118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    4  Andrzej Rakoczy        116   +  361:326   166
   4    4    2  Justyna Fugiel         133   +  360:354   183
   5    5   13  Arkadiusz Biegun       118   +  447:364   168
   6    3    6  Katarzyna Klimała      112   -  289:443    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.75


 16  Agnieszka Błazik        100 Rzeszów           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    8   17  Anna Kania             100   +  505:201   150
   5    7    7  Tomasz Ciejka          107   -  328:481    57
   6    7   14  Maciej Chmielowski     100   -  303:443    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.67


 17  Anna Kania              100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    8   16  Agnieszka Błazik       100   -  201:505    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00