Numer turnieju: 95
Data: 21 października 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             141 Łęczna              2643  6.0
  2.Tomasz Ciejka           108 Kraków              2367  4.0
  3.Justyna Fugiel          129 Sandomierz          2340  4.0
  4.Małgorzata Sulejewska   112 Kraków              2282  4.0
  5.Krzysztof Leśniak       112 Kraków              1708  4.0
  6.Artur Irzyk             128 Kraków              2251  3.0
  7.Daniel Czernatowicz     109 Kraków              2208  3.0
  8.Arkadiusz Biegun        115 Kraków              2101  3.0
  9.Grzegorz Wilk           114 Kraków              2033  3.0
 10.Łukasz Bobowski         104 Suchedniów          1983  3.0
 11.Katarzyna Klimała       116 Kraków              1999  2.5
 12.Łukasz Bryła            100 Mielec              2229  2.0
 13.Przemysław Herdzina     103 Kraków              2075  2.0
 14.Tomasz Figiel           100 Zawichost           1846  2.0
 15.Mariola Osajda-Matczak  100 Pruszków            1182  2.0
 16.Przemysław Drochomirecki 100 Opole                784  2.0
 17.Bożena Matysiak         103 Kraków              1709  1.0
 18.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1592  1.0
 19.Andrzej Rakoczy         117 Kraków              1061  1.0
 20.Marcin Figiel           124 Zawichost            699  1.0
 21.Tomasz Sulejewski       100 Kraków              1609  0.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             142 (141.64)  14164 / 100
  2  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           136 (136.13)   4084 / 30 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (129.47)  12947 / 100
  6  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             126 (126.06)  12606 / 100
  8  Marcin Figiel            Zawichost          122 (122.44)  12244 / 100
  9  Wojciech Więcek          Kraków             122 (122.16)  12216 / 100
 10  Jacek Pietruszka         Kraków             122 (121.57)  12157 / 100
 11  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             116 (116.19)  11619 / 100
 13  Tomasz Lempart           Kraków             115 (115.41)  11541 / 100
 14  Katarzyna Klimała        Kraków             115 (114.66)   7109 / 62 
 15  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (114.19)  11419 / 100
 16  Grzegorz Wilk            Kraków             114 (114.07)  11407 / 100
 17  Małgorzata Sulejewska    Kraków             113 (113.49)   9533 / 84 
 18  Krzysztof Leśniak        Kraków             113 (112.91)  11291 / 100
 19  Paweł Jędryka            Tarnów             111 (110.71)  11071 / 100
 20  Daniel Czernatowicz      Kraków             109 (109.40)   7877 / 72 
 21  Tomasz Ciejka            Kraków             109 (109.21)  10921 / 100
 22  Dawid Boczoń             Zakopane           107 (107.25)   6435 / 60 
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             106 (106.38)  10638 / 100
 24  Łukasz Bobowski          Suchedniów         106 (105.65)   4226 / 40 
 25  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.62)   3834 / 37 
 26  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.79)  10279 / 100
 27  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.06)   5511 / 54 
 28  Przemysław Herdzina      Kraków             101 (101.27)   4456 / 44 
 29  Tomasz Figiel            Zawichost           99 ( 99.38)   3180 / 32 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole               99 ( 98.62)   9862 / 100
 31  Piotr Adamczyk           Tarnów              98 ( 98.14)   2061 / 21 
 32  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 33  Maciej Chmielowski       Kraków              94 ( 93.82)   6192 / 66 
 34  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 35  Marta Dobrzańska         Kraków              93 ( 92.61)   5927 / 64 
 36  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 37  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 38  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 39  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          85 ( 85.41)   2306 / 27 
 40  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.71)   2965 / 35 
 41  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 42  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 43  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 44  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   1251 / 16 
 45  Kamil Stokłosa           Skawina             62 ( 61.74)   1173 / 19 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 46  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 47  Łukasz Bryła             Mielec             106 (105.58)   1267 / 12 
 48  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 49  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 50  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 51  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 52  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 53  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 54  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 55  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 56  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 57  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 58  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 59  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 60  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 61  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 62  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 63  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 64  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 65  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 66  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 67  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 68  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 69  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 70  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 71  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 72  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 73  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 74  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 75  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 76  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 77  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 78  Agnieszka Błazik         Rzeszów             86 ( 85.67)    257 / 3  
 79  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 80  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 81  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 82  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 83  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 84  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 85  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 86  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
 87  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    9  Małgorzata Sulejewska  112   +  361:315   162
   2    4   17  Tomasz Sulejewski      100   +  610:185   150
   3    1   10  Daniel Czernatowicz    109   +  429:321   159
   4    1   19  Krzysztof Leśniak      112   +  380:228   162
   5    1    8  Grzegorz Wilk          114   +  465:300   164
   6    1    9  Małgorzata Sulejewska  112   +  398:357   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.83


  2  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   10  Daniel Czernatowicz    109   -  303:366    59
   2    9    4  Marcin Figiel          124   -  344:431    74
   3    8    6  Katarzyna Klimała      116   +  393:351   166
   4    8   18  Bożena Matysiak        103   +  344:320   153
   5    4   16  Łukasz Bryła           100   +  417:345   150
   6    3   12  Łukasz Bobowski        104   +  539:261   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.00


  3  Artur Irzyk             128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   11  Tomasz Ciejka          108   -  295:416    58
   2    7    6  Katarzyna Klimała      116   +  472:313   166
   3    2   19  Krzysztof Leśniak      112   -  336:358    62
   4    4   16  Łukasz Bryła           100   +  450:386   150
   5    3    7  Arkadiusz Biegun       115   +  366:347   165
   6    2   11  Tomasz Ciejka          108   -  332:473    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.83


  4  Marcin Figiel           124 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   12  Łukasz Bobowski        104   -  268:355    54
   2    9    2  Justyna Fugiel         129   +  431:344   179
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.50


  5  Andrzej Rakoczy         117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   13  Przemysław Herdzina    103   -  257:352    53
   2   10   20  Maciej Chmielowski     100   +  425:344   150
   3    4    9  Małgorzata Sulejewska  112   -  379:394    62
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.33


  6  Katarzyna Klimała       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   14  Tomasz Figiel          100   -  319:347    50
   2    7    3  Artur Irzyk            128   -  313:472    78
   3    8    2  Justyna Fugiel         129   -  351:393    79
   4    9   20  Maciej Chmielowski     100   +  342:282   150
   5    8   17  Tomasz Sulejewski      100   +  374:308   150
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.40


  7  Arkadiusz Biegun        115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   15  Przemysław Drochomirecki 100   -  273:432    50
   2    8    9  Małgorzata Sulejewska  112   -  285:425    62
   3    9   20  Maciej Chmielowski     100   +  450:227   150
   4    6   21  Mariola Osajda-Matczak 100   +  381:325   150
   5    3    3  Artur Irzyk            128   -  347:366    78
   6    7   18  Bożena Matysiak        103   +  365:324   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.17


  8  Grzegorz Wilk           114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Łukasz Bryła           100   +  353:326   150
   2    1   15  Przemysław Drochomirecki 100   -  273:352    50
   3    6   13  Przemysław Herdzina    103   +  370:352   153
   4    5   10  Daniel Czernatowicz    109   +  398:302   159
   5    1    1  Kamil Górka            141   -  300:465    91
   6    4   19  Krzysztof Leśniak      112   -  339:364    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.83


  9  Małgorzata Sulejewska   112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  315:361    91
   2    8    7  Arkadiusz Biegun       115   +  425:285   165
   3    4    5  Andrzej Rakoczy        117   +  394:379   167
   4    2   14  Tomasz Figiel          100   +  371:365   150
   5    2   11  Tomasz Ciejka          108   +  420:377   158
   6    1    1  Kamil Górka            141   -  357:398    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.00


 10  Daniel Czernatowicz     109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         129   +  366:303   179
   2    3   14  Tomasz Figiel          100   +  452:396   150
   3    1    1  Kamil Górka            141   -  321:429    91
   4    5    8  Grzegorz Wilk          114   -  302:398    64
   5    7   21  Mariola Osajda-Matczak 100   -  371:406    50
   6    6   13  Przemysław Herdzina    103   +  396:284   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.50


 11  Tomasz Ciejka           108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            128   +  416:295   178
   2    2   13  Przemysław Herdzina    103   +  437:371   153
   3    3   14  Tomasz Figiel          100   -  301:424    50
   4    3   12  Łukasz Bobowski        104   +  363:332   154
   5    2    9  Małgorzata Sulejewska  112   -  377:420    62
   6    2    3  Artur Irzyk            128   +  473:332   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.17


 12  Łukasz Bobowski         104 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Marcin Figiel          124   +  355:268   174
   2    5   19  Krzysztof Leśniak      112   -  349:353    62
   3    7   18  Bożena Matysiak        103   +  325:305   153
   4    3   11  Tomasz Ciejka          108   -  332:363    58
   5    5   14  Tomasz Figiel          100   +  361:314   150
   6    3    2  Justyna Fugiel         129   -  261:539    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.67


 13  Przemysław Herdzina     103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Andrzej Rakoczy        117   +  352:257   167
   2    2   11  Tomasz Ciejka          108   -  371:437    58
   3    6    8  Grzegorz Wilk          114   -  352:370    64
   4    7   17  Tomasz Sulejewski      100   +  428:286   150
   5    6   19  Krzysztof Leśniak      112   -  288:405    62
   6    6   10  Daniel Czernatowicz    109   -  284:396    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.33


 14  Tomasz Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Katarzyna Klimała      116   +  347:319   166
   2    3   10  Daniel Czernatowicz    109   -  396:452    59
   3    3   11  Tomasz Ciejka          108   +  424:301   158
   4    2    9  Małgorzata Sulejewska  112   -  365:371    62
   5    5   12  Łukasz Bobowski        104   -  314:361    54
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.80


 15  Przemysław Drochomirecki 100 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Arkadiusz Biegun       115   +  432:273   165
   2    1    8  Grzegorz Wilk          114   +  352:273   164
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 164.50


 16  Łukasz Bryła            100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Grzegorz Wilk          114   -  326:353    64
   2    6   18  Bożena Matysiak        103   +  406:380   153
   3    5   17  Tomasz Sulejewski      100   +  420:287   150
   4    4    3  Artur Irzyk            128   -  386:450    78
   5    4    2  Justyna Fugiel         129   -  345:417    79
   6    5   21  Mariola Osajda-Matczak 100   -  346:451    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.67


 17  Tomasz Sulejewski       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    1  Kamil Górka            141   -  185:610    91
   3    5   16  Łukasz Bryła           100   -  287:420    50
   4    7   13  Przemysław Herdzina    103   -  286:428    53
   5    8    6  Katarzyna Klimała      116   -  308:374    66
   6    8   20  Maciej Chmielowski     100   -  243:361    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 62.00


 18  Bożena Matysiak         103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   16  Łukasz Bryła           100   -  380:406    50
   3    7   12  Łukasz Bobowski        104   -  305:325    54
   4    8    2  Justyna Fugiel         129   -  320:344    79
   5    9   20  Maciej Chmielowski     100   +  380:378   150
   6    7    7  Arkadiusz Biegun       115   -  324:365    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.60


 19  Krzysztof Leśniak       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   12  Łukasz Bobowski        104   +  353:349   154
   3    2    3  Artur Irzyk            128   +  358:336   178
   4    1    1  Kamil Górka            141   -  228:380    91
   5    6   13  Przemysław Herdzina    103   +  405:288   153
   6    4    8  Grzegorz Wilk          114   +  364:339   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.00


 20  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   10    5  Andrzej Rakoczy        117   -  344:425    67
   3    9    7  Arkadiusz Biegun       115   -  227:450    65
   4    9    6  Katarzyna Klimała      116   -  282:342    66
   5    9   18  Bożena Matysiak        103   -  378:380    53
   6    8   17  Tomasz Sulejewski      100   +  361:243   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.20


 21  Mariola Osajda-Matczak  100 Pruszków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6    7  Arkadiusz Biegun       115   -  325:381    65
   5    7   10  Daniel Czernatowicz    109   +  406:371   159
   6    5   16  Łukasz Bryła           100   +  451:346   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.67