Numer turnieju: 96
Data: 28 października 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             142 Łęczna              2733  6.0
  2.Łukasz Bobowski         106 Suchedniów          2277  5.0
  3.Andrzej Rakoczy         116 Kraków              2264  4.0
  4.Marcin Figiel           122 Zawichost           2185  4.0
  5.Daniel Czernatowicz     109 Kraków              2326  3.0
  6.Przemysław Herdzina     101 Kraków              2159  3.0
  7.Arkadiusz Biegun        114 Kraków              2028  3.0
  8.Wojciech Więcek         122 Kraków              1802  3.0
  9.Justyna Fugiel          129 Sandomierz          1371  2.5
 10.Grzegorz Wilk           114 Kraków              2145  2.0
 11.Przemysław Drochomirecki 100 Opole               1988  2.0
 12.Artur Irzyk             126 Kraków              1671  2.0
 13.Katarzyna Klimała       115 Kraków              1990  1.5
 14.Tomasz Figiel           100 Zawichost           1429  1.0
 15.Bożena Matysiak         103 Kraków              1724  0.0
 16.Renata Kowalska         104 Bielsko-Biała        350  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             142 (142.16)  14216 / 100
  2  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           136 (136.13)   4084 / 30 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (128.66)  12866 / 100
  6  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             126 (126.28)  12628 / 100
  8  Marcin Figiel            Zawichost          124 (123.91)  12391 / 100
  9  Wojciech Więcek          Kraków             123 (123.22)  12322 / 100
 10  Jacek Pietruszka         Kraków             122 (121.57)  12157 / 100
 11  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             116 (116.07)  11607 / 100
 13  Tomasz Lempart           Kraków             115 (115.41)  11541 / 100
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.71)  11371 / 100
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             113 (113.49)   9533 / 84 
 16  Krzysztof Leśniak        Kraków             113 (112.91)  11291 / 100
 17  Łukasz Bobowski          Suchedniów         112 (111.89)   5147 / 46 
 18  Katarzyna Klimała        Kraków             112 (111.76)   7488 / 67 
 19  Grzegorz Wilk            Kraków             111 (110.98)  11098 / 100
 20  Paweł Jędryka            Tarnów             111 (110.71)  11071 / 100
 21  Daniel Czernatowicz      Kraków             111 (110.58)   8625 / 78 
 22  Tomasz Ciejka            Kraków             109 (109.21)  10921 / 100
 23  Dawid Boczoń             Zakopane           107 (107.25)   6435 / 60 
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             106 (106.38)  10638 / 100
 25  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 26  Przemysław Herdzina      Kraków             102 (102.42)   5121 / 50 
 27  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.06)   5511 / 54 
 28  Bożena Matysiak          Kraków             101 (100.76)  10076 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              100 ( 99.97)   9997 / 100
 30  Tomasz Figiel            Zawichost          100 ( 99.64)   3587 / 36 
 31  Piotr Adamczyk           Tarnów              98 ( 98.14)   2061 / 21 
 32  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 33  Maciej Chmielowski       Kraków              94 ( 93.82)   6192 / 66 
 34  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 35  Marta Dobrzańska         Kraków              93 ( 92.61)   5927 / 64 
 36  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 37  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 38  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 39  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          85 ( 85.41)   2306 / 27 
 40  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.71)   2965 / 35 
 41  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 42  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 43  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 44  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   1251 / 16 
 45  Kamil Stokłosa           Skawina             62 ( 61.74)   1173 / 19 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 46  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 47  Łukasz Bryła             Mielec             106 (105.58)   1267 / 12 
 48  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 49  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 50  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 51  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 52  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 53  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 54  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 55  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 56  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 57  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 58  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 59  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 60  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 61  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 62  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 63  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 64  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 65  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 66  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 67  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 68  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 69  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 70  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 71  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 72  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 73  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 74  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 75  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 76  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 77  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 78  Agnieszka Błazik         Rzeszów             86 ( 85.67)    257 / 3  
 79  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 80  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 81  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 82  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 83  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 84  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 85  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 86  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
 87  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Daniel Czernatowicz    109   +  498:314   159
   2    1   13  Tomasz Figiel          100   +  404:386   150
   3    1    7  Grzegorz Wilk          114   +  503:330   164
   4    1    9  Łukasz Bobowski        106   +  404:373   156
   5    1    3  Marcin Figiel          122   +  456:301   172
   6    1    4  Andrzej Rakoczy        116   +  468:272   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 161.17


  2  Artur Irzyk             126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Łukasz Bobowski        106   -  339:378    56
   2    6    8  Daniel Czernatowicz    109   +  373:360   159
   3    5   15  Wojciech Więcek        122   -  312:379    72
   4    7   11  Bożena Matysiak        103   +  408:392   153
   5    5   16  Justyna Fugiel         129   -  239:380    79
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.80


  3  Marcin Figiel           122 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Renata Kowalska        104   +  419:350   154
   2    2    9  Łukasz Bobowski        106   -  269:368    56
   3    3   13  Tomasz Figiel          100   +  395:283   150
   4    2    7  Grzegorz Wilk          114   +  425:330   164
   5    1    1  Kamil Górka            142   -  301:456    92
   6    3   15  Wojciech Więcek        122   +  376:253   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.33


  4  Andrzej Rakoczy         116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Bożena Matysiak        103   +  413:382   153
   2    3    5  Katarzyna Klimała      115   +  453:322   165
   3    2    9  Łukasz Bobowski        106   -  290:420    56
   4    3   15  Wojciech Więcek        122   +  399:375   172
   5    2   12  Przemysław Herdzina    101   +  437:329   151
   6    1    1  Kamil Górka            142   -  272:468    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.50


  5  Katarzyna Klimała       115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Przemysław Herdzina    101   -  392:406    51
   2    3    4  Andrzej Rakoczy        116   -  322:453    66
   3    7    8  Daniel Czernatowicz    109   -  288:378    59
   4            PAUZA
   5    7   11  Bożena Matysiak        103   +  375:329   153
   6    6   14  Przemysław Drochomirecki 100   -  313:324    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.80


  6  Arkadiusz Biegun        114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Tomasz Figiel          100   -  335:393    50
   2    5   11  Bożena Matysiak        103   +  407:275   153
   3    4   12  Przemysław Herdzina    101   -  277:447    51
   4    6    8  Daniel Czernatowicz    109   -  286:436    59
   5    6   14  Przemysław Drochomirecki 100   +  382:237   150
   6    5    7  Grzegorz Wilk          114   +  341:293   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.50


  7  Grzegorz Wilk           114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Przemysław Drochomirecki 100   +  347:308   150
   2    4   12  Przemysław Herdzina    101   +  500:264   151
   3    1    1  Kamil Górka            142   -  330:503    92
   4    2    3  Marcin Figiel          122   -  330:425    72
   5    3    9  Łukasz Bobowski        106   -  345:385    56
   6    5    6  Arkadiusz Biegun       114   -  293:341    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.50


  8  Daniel Czernatowicz     109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            142   -  314:498    92
   2    6    2  Artur Irzyk            126   -  360:373    76
   3    7    5  Katarzyna Klimała      115   +  378:288   165
   4    6    6  Arkadiusz Biegun       114   +  436:286   164
   5    4   15  Wojciech Więcek        122   -  369:407    72
   6    4   16  Justyna Fugiel         129   +  469:258   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.67


  9  Łukasz Bobowski         106 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            126   +  378:339   176
   2    2    3  Marcin Figiel          122   +  368:269   172
   3    2    4  Andrzej Rakoczy        116   +  420:290   166
   4    1    1  Kamil Górka            142   -  373:404    92
   5    3    7  Grzegorz Wilk          114   +  385:345   164
   6    2   12  Przemysław Herdzina    101   +  353:338   151
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.50


 10  Renata Kowalska         104 Bielsko-Biała     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Figiel          122   -  350:419    72
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.00


 11  Bożena Matysiak         103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        116   -  382:413    66
   2    5    6  Arkadiusz Biegun       114   -  275:407    64
   3    6   14  Przemysław Drochomirecki 100   -  346:449    50
   4    7    2  Artur Irzyk            126   -  392:408    76
   5    7    5  Katarzyna Klimała      115   -  329:375    65
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.20


 12  Przemysław Herdzina     101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Katarzyna Klimała      115   +  406:392   165
   2    4    7  Grzegorz Wilk          114   -  264:500    64
   3    4    6  Arkadiusz Biegun       114   +  447:277   164
   4    4   14  Przemysław Drochomirecki 100   +  375:345   150
   5    2    4  Andrzej Rakoczy        116   -  329:437    66
   6    2    9  Łukasz Bobowski        106   -  338:353    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.83


 13  Tomasz Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Arkadiusz Biegun       114   +  393:335   164
   2    1    1  Kamil Górka            142   -  386:404    92
   3    3    3  Marcin Figiel          122   -  283:395    72
   4    5   16  Justyna Fugiel         129   -  367:433    79
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.75


 14  Przemysław Drochomirecki 100 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Grzegorz Wilk          114   -  308:347    64
   2    7   15  Wojciech Więcek        122   -  325:388    72
   3    6   11  Bożena Matysiak        103   +  449:346   153
   4    4   12  Przemysław Herdzina    101   -  345:375    51
   5    6    6  Arkadiusz Biegun       114   -  237:382    64
   6    6    5  Katarzyna Klimała      115   +  324:313   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.83


 15  Wojciech Więcek         122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   14  Przemysław Drochomirecki 100   +  388:325   150
   3    5    2  Artur Irzyk            126   +  379:312   176
   4    3    4  Andrzej Rakoczy        116   -  375:399    66
   5    4    8  Daniel Czernatowicz    109   +  407:369   159
   6    3    3  Marcin Figiel          122   -  253:376    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.60


 16  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5   13  Tomasz Figiel          100   +  433:367   150
   5    5    2  Artur Irzyk            126   +  380:239   176
   6    4    8  Daniel Czernatowicz    109   -  258:469    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.33