Numer turnieju: 97
Data: 4 listopada 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             142 Łęczna              2480  5.0
  2.Daniel Czernatowicz     111 Kraków              2276  4.0
  3.Tomasz Figiel           100 Zawichost           2234  4.0
  4.Tomasz Lempart          115 Kraków              2165  4.0
  5.Tomasz Ciejka           109 Kraków              2109  4.0
  6.Łukasz Bobowski         112 Suchedniów          2103  3.5
  7.Paweł Jędryka           111 Tarnów              2396  3.0
  8.Justyna Fugiel          129 Sandomierz          1579  2.5
  9.Andrzej Rakoczy         116 Kraków              2233  2.0
 10.Przemysław Herdzina     102 Kraków              2047  2.0
 11.Łukasz Bryła            100 Mielec              1871  2.0
 12.Jerzy Matyasik          106 Kraków              1165  2.0
 13.Małgorzata Sulejewska   113 Kraków              2049  1.5
 14.Katarzyna Klimała       112 Kraków              1846  1.5
 15.Arkadiusz Biegun        114 Kraków              1163  1.0
 16.Przemysław Drochomirecki 100 Opole                930  0.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (142.64)  14264 / 100
  2  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           136 (136.13)   4084 / 30 
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (128.36)  12836 / 100
  6  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             126 (126.28)  12628 / 100
  8  Marcin Figiel            Zawichost          124 (123.91)  12391 / 100
  9  Wojciech Więcek          Kraków             123 (123.22)  12322 / 100
 10  Jacek Pietruszka         Kraków             122 (121.57)  12157 / 100
 11  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             115 (115.10)  11510 / 100
 13  Tomasz Lempart           Kraków             114 (114.19)  11419 / 100
 14  Łukasz Bobowski          Suchedniów         113 (113.33)   5780 / 51 
 15  Krzysztof Le¶niak        Kraków             113 (112.91)  11291 / 100
 16  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.22)  11222 / 100
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             112 (112.14)   9420 / 84 
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             112 (112.03)   9971 / 89 
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             112 (111.80)  11180 / 100
 20  Grzegorz Wilk            Kraków             111 (110.98)  11098 / 100
 21  Tomasz Ciejka            Kraków             109 (109.43)  10943 / 100
 22  Katarzyna Klimała        Kraków             109 (109.39)   7876 / 72 
 23  Dawid Boczoń             Zakopane           107 (107.25)   6435 / 60 
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             107 (107.21)  10721 / 100
 25  Tomasz Figiel            Zawichost          104 (104.26)   4379 / 42 
 26  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 27  Przemysław Herdzina      Kraków             102 (102.34)   5731 / 56 
 28  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.06)   5511 / 54 
 29  Łukasz Bryła             Mielec             101 (101.29)   1722 / 17 
 30  Bożena Matysiak          Kraków             101 (100.76)  10076 / 100
 31  Przemysław Drochomirecki Opole               99 ( 99.06)   9906 / 100
 32  Piotr Adamczyk           Tarnów              98 ( 98.14)   2061 / 21 
 33  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 34  Maciej Chmielowski       Kraków              94 ( 93.82)   6192 / 66 
 35  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 36  Marta Dobrzańska         Kraków              93 ( 92.61)   5927 / 64 
 37  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 38  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 39  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 40  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          85 ( 85.41)   2306 / 27 
 41  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.71)   2965 / 35 
 42  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 43  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 44  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 45  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   1251 / 16 
 46  Kamil Stokłosa           Skawina             62 ( 61.74)   1173 / 19 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 47  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 48  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 49  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 50  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 51  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 52  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 53  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 54  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 55  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 56  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 57  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 58  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 59  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 60  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 61  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 62  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 63  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 64  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 65  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 66  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 67  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 68  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                92 ( 92.00)    460 / 5  
 69  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 70  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 71  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 72  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 73  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 74  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 75  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 76  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 77  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 78  Agnieszka Błazik         Rzeszów             86 ( 85.67)    257 / 3  
 79  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 80  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 81  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 82  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 83  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 84  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 85  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 86  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
 87  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Tomasz Ciejka          109   -  259:430    59
   2    6    4  Małgorzata Sulejewska  113   +  466:368   163
   3    3    9  Tomasz Figiel          100   +  496:309   150
   4    4    8  Przemysław Herdzina    102   +  448:266   152
   5    1   13  Łukasz Bobowski        112   +  448:350   162
   6    1   12  Daniel Czernatowicz    111   +  363:359   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.17


  2  Andrzej Rakoczy         116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Jerzy Matyasik         106   -  397:404    56
   2    4    8  Przemysław Herdzina    102   +  453:383   152
   3    2    6  Tomasz Ciejka          109   +  390:267   159
   4    3   13  Łukasz Bobowski        112   -  324:399    62
   5    4    9  Tomasz Figiel          100   -  304:321    50
   6    5    5  Paweł Jędryka          111   -  365:479    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


  3  Tomasz Lempart          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Przemysław Herdzina    102   -  326:425    52
   2    5   10  Łukasz Bryła           100   +  424:260   150
   3    6    4  Małgorzata Sulejewska  113   +  319:283   163
   4    1   12  Daniel Czernatowicz    111   +  429:280   161
   5    3    5  Paweł Jędryka          111   +  353:328   161
   6    2    9  Tomasz Figiel          100   -  314:373    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.83


  4  Małgorzata Sulejewska   113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Tomasz Figiel          100   -  348:476    50
   2    6    1  Kamil Górka            142   -  368:466    92
   3    6    3  Tomasz Lempart         115   -  283:319    65
   4    7   14  Justyna Fugiel         129   -  359:485    79
   5            PAUZA
   6    6    8  Przemysław Herdzina    102   +  391:297   152
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.60


  5  Paweł Jędryka           111 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Łukasz Bryła           100   +  376:350   150
   2    2   12  Daniel Czernatowicz    111   -  407:427    61
   3    5   11  Katarzyna Klimała      112   +  486:268   162
   4    2    6  Tomasz Ciejka          109   -  320:365    59
   5    3    3  Tomasz Lempart         115   -  328:353    65
   6    5    2  Andrzej Rakoczy        116   +  479:365   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.50


  6  Tomasz Ciejka           109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            142   +  430:259   192
   2    3   13  Łukasz Bobowski        112   +  371:296   162
   3    2    2  Andrzej Rakoczy        116   -  267:390    66
   4    2    5  Paweł Jędryka          111   +  365:320   161
   5    2   12  Daniel Czernatowicz    111   -  322:324    61
   6    3   14  Justyna Fugiel         129   +  354:342   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.83


  7  Jerzy Matyasik          106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Andrzej Rakoczy        116   +  404:397   166
   2    1    9  Tomasz Figiel          100   +  393:342   150
   3    1   12  Daniel Czernatowicz    111   -  368:442    61
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.67


  8  Przemysław Herdzina     102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Lempart         115   +  425:326   165
   2    4    2  Andrzej Rakoczy        116   -  383:453    66
   3    4   13  Łukasz Bobowski        112   -  328:389    62
   4    4    1  Kamil Górka            142   -  266:448    92
   5    6   11  Katarzyna Klimała      112   +  348:321   162
   6    6    4  Małgorzata Sulejewska  113   -  297:391    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.67


  9  Tomasz Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Małgorzata Sulejewska  113   +  476:348   163
   2    1    7  Jerzy Matyasik         106   -  342:393    56
   3    3    1  Kamil Górka            142   -  309:496    92
   4    5   10  Łukasz Bryła           100   +  413:272   150
   5    4    2  Andrzej Rakoczy        116   +  321:304   166
   6    2    3  Tomasz Lempart         115   +  373:314   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.00


 10  Łukasz Bryła            100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Paweł Jędryka          111   -  350:376    61
   2    5    3  Tomasz Lempart         115   -  260:424    65
   3    7   14  Justyna Fugiel         129   =  351:351   129
   4    5    9  Tomasz Figiel          100   -  272:413    50
   5    7   16  Przemysław Drochomirecki 100   +  338:297   150
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.00


 11  Katarzyna Klimała       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Daniel Czernatowicz    111   -  253:444    61
   2            PAUZA
   3    5    5  Paweł Jędryka          111   -  268:486    61
   4    6   15  Arkadiusz Biegun       114   -  302:457    64
   5    6    8  Przemysław Herdzina    102   -  321:348    52
   6    7   16  Przemysław Drochomirecki 100   +  402:333   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.60


 12  Daniel Czernatowicz     111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Katarzyna Klimała      112   +  444:253   162
   2    2    5  Paweł Jędryka          111   +  427:407   161
   3    1    7  Jerzy Matyasik         106   +  442:368   156
   4    1    3  Tomasz Lempart         115   -  280:429    65
   5    2    6  Tomasz Ciejka          109   +  324:322   159
   6    1    1  Kamil Górka            142   -  359:363    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.50


 13  Łukasz Bobowski         112 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    6  Tomasz Ciejka          109   -  296:371    59
   3    4    8  Przemysław Herdzina    102   +  389:328   152
   4    3    2  Andrzej Rakoczy        116   +  399:324   166
   5    1    1  Kamil Górka            142   -  350:448    92
   6    4   15  Arkadiusz Biegun       114   +  369:314   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.60


 14  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   10  Łukasz Bryła           100   =  351:351   100
   4    7    4  Małgorzata Sulejewska  113   +  485:359   163
   5    5   15  Arkadiusz Biegun       114   +  401:392   164
   6    3    6  Tomasz Ciejka          109   -  342:354    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.50


 15  Arkadiusz Biegun        114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   11  Katarzyna Klimała      112   +  457:302   162
   5    5   14  Justyna Fugiel         129   -  392:401    79
   6    4   13  Łukasz Bobowski        112   -  314:369    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.00


 16  Przemysław Drochomirecki 100 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    7   10  Łukasz Bryła           100   -  297:338    50
   6    7   11  Katarzyna Klimała      112   -  333:402    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 56.00