Numer turnieju: 98
Data: 11 listopada 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Daniel Czernatowicz     112 Kraków              2550  5.0
  2.Tomasz Ciejka           109 Kraków              2460  5.0
  3.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          2530  4.0
  4.Kamil Górka             143 Łęczna              2451  4.0
  5.Przemysław Herdzina     102 Kraków              2353  4.0
  6.Artur Irzyk             126 Kraków              2225  4.0
  7.Łukasz Bobowski         113 Suchedniów          2034  4.0
  8.Jerzy Matyasik          107 Kraków              2266  3.0
  9.Katarzyna Klimała       109 Kraków              2245  3.0
 10.Andrzej Rakoczy         115 Kraków              2150  3.0
 11.Michał Korzeniowski     100 Kraków              2012  3.0
 12.Przemysław Drochomirecki 100 Opole               1891  2.5
 13.Arkadiusz Biegun        112 Kraków              2174  2.0
 14.Maciej Lelowicz         100 Kraków              2019  2.0
 15.Krzysztof Leśniak       113 Kraków              2009  2.0
 16.Bożena Matysiak         101 Kraków              1993  2.0
 17.Maciej Matysiak         100 Kraków              1232  2.0
 18.Piotr Adamczyk          100 Tarnów              1276  1.0
 19.Kaja Wacowska           100 Kraków               276  1.0
 20.Kamil Stokłosa          100 Skawina             1356  0.5
 21.Ewa Gawlik              100 Kraków               480  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (141.20)  14120 / 100
  2  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           136 (136.13)   4084 / 30 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  5  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (127.16)  12716 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             126 (125.90)  12590 / 100
  8  Marcin Figiel            Zawichost          124 (123.91)  12391 / 100
  9  Wojciech Więcek          Kraków             123 (123.22)  12322 / 100
 10  Jacek Pietruszka         Kraków             122 (121.57)  12157 / 100
 11  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             116 (115.89)  11589 / 100
 13  Łukasz Bobowski          Suchedniów         115 (114.81)   6544 / 57 
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (114.71)  10324 / 90 
 15  Tomasz Lempart           Kraków             114 (114.19)  11419 / 100
 16  Krzysztof Leśniak        Kraków             113 (113.30)  11330 / 100
 17  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.22)  11222 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             112 (112.03)   9971 / 89 
 19  Tomasz Ciejka            Kraków             112 (111.92)  11192 / 100
 20  Grzegorz Wilk            Kraków             111 (110.98)  11098 / 100
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             110 (109.61)  10961 / 100
 22  Katarzyna Klimała        Kraków             109 (109.42)   8535 / 78 
 23  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.16)  10916 / 100
 24  Dawid Boczoń             Zakopane           107 (107.25)   6435 / 60 
 25  Przemysław Herdzina      Kraków             105 (105.00)   6510 / 62 
 26  Tomasz Figiel            Zawichost          104 (104.26)   4379 / 42 
 27  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 28  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.06)   5511 / 54 
 29  Łukasz Bryła             Mielec             101 (101.29)   1722 / 17 
 30  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 99.01)   9901 / 100
 31  Przemysław Drochomirecki Opole               98 ( 97.84)   9784 / 100
 32  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 33  Piotr Adamczyk           Tarnów              95 ( 95.00)   2375 / 25 
 34  Maciej Chmielowski       Kraków              94 ( 93.82)   6192 / 66 
 35  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 36  Marta Dobrzańska         Kraków              93 ( 92.61)   5927 / 64 
 37  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 38  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 39  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 40  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          85 ( 85.41)   2306 / 27 
 41  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.71)   2965 / 35 
 42  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 43  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 44  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 45  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   1251 / 16 
 46  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 61.29)   1471 / 24 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 47  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 48  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 49  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 50  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 51  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 52  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 53  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 54  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 55  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 56  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 57  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 58  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 59  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 60  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 61  Michał Korzeniowski      Kraków             108 (108.17)    649 / 6  
 62  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 63  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 64  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 65  Maciej Lelowicz          Kraków              91 ( 90.67)    544 / 6  
 66  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 67  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 68  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 69  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 70  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 71  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 72  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 73  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 74  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 75  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 76  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 77  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 78  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 79  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 80  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 81  Agnieszka Błazik         Rzeszów             86 ( 85.67)    257 / 3  
 82  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 83  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 84  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 85  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 86  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 87  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 88  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 89  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 90  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
 91  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
 92  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   10  Katarzyna Klimała      109   +  494:392   159
   2    1    4  Andrzej Rakoczy        115   +  481:348   165
   3    1    2  Justyna Fugiel         128   +  422:355   178
   4    1    7  Daniel Czernatowicz    112   +  419:365   162
   5    1    9  Tomasz Ciejka          109   -  278:438    59
   6    2    9  Tomasz Ciejka          109   -  357:363    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.33


  2  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   11  Jerzy Matyasik         107   +  391:317   157
   2    2    9  Tomasz Ciejka          109   +  426:412   159
   3    1    1  Kamil Górka            143   -  355:422    93
   4    4    5  Łukasz Bobowski        113   +  534:267   163
   5    3   12  Przemysław Herdzina    102   +  409:401   152
   6    1    7  Daniel Czernatowicz    112   -  415:432    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.00


  3  Artur Irzyk             126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   12  Przemysław Herdzina    102   -  320:403    52
   2    8   16  Kamil Stokłosa         100   +  325:227   150
   3    5    8  Arkadiusz Biegun       112   +  425:375   162
   4    3   11  Jerzy Matyasik         107   -  340:382    57
   5    6    6  Krzysztof Leśniak      113   +  464:269   163
   6    4    4  Andrzej Rakoczy        115   +  351:311   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.83


  4  Andrzej Rakoczy         115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   13  Bożena Matysiak        101   +  401:334   151
   2    1    1  Kamil Górka            143   -  348:481    93
   3    6    5  Łukasz Bobowski        113   -  356:405    63
   4    7   17  Maciej Lelowicz        100   +  353:345   150
   5    5   18  Michał Korzeniowski    100   +  381:299   150
   6    4    3  Artur Irzyk            126   -  311:351    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.83


  5  Łukasz Bobowski         113 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   14  Przemysław Drochomirecki 100   +  323:255   150
   2    4    7  Daniel Czernatowicz    112   -  306:496    62
   3    6    4  Andrzej Rakoczy        115   +  405:356   165
   4    4    2  Justyna Fugiel         128   -  267:534    78
   5    4   10  Katarzyna Klimała      109   +  392:373   159
   6    5   14  Przemysław Drochomirecki 100   +  341:313   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.33


  6  Krzysztof Leśniak       113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   15  Piotr Adamczyk         100   +  365:346   150
   2    3    8  Arkadiusz Biegun       112   +  372:371   162
   3    2    7  Daniel Czernatowicz    112   -  342:446    62
   4    2    9  Tomasz Ciejka          109   -  305:415    59
   5    6    3  Artur Irzyk            126   -  269:464    76
   6    7   18  Michał Korzeniowski    100   -  356:421    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.17


  7  Daniel Czernatowicz     112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   16  Kamil Stokłosa         100   +  417:277   150
   2    4    5  Łukasz Bobowski        113   +  496:306   163
   3    2    6  Krzysztof Leśniak      113   +  446:342   163
   4    1    1  Kamil Górka            143   -  365:419    93
   5    2   11  Jerzy Matyasik         107   +  394:318   157
   6    1    2  Justyna Fugiel         128   +  432:415   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.67


  8  Arkadiusz Biegun        112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   17  Maciej Lelowicz        100   +  419:284   150
   2    3    6  Krzysztof Leśniak      113   -  371:372    63
   3    5    3  Artur Irzyk            126   -  375:425    76
   4    6   18  Michał Korzeniowski    100   -  297:329    50
   5    7   14  Przemysław Drochomirecki 100   -  303:332    50
   6    8   19  Maciej Matysiak        100   +  409:170   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.83


  9  Tomasz Ciejka           109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   18  Michał Korzeniowski    100   +  435:315   150
   2    2    2  Justyna Fugiel         128   -  412:426    78
   3    3   12  Przemysław Herdzina    102   +  397:312   152
   4    2    6  Krzysztof Leśniak      113   +  415:305   163
   5    1    1  Kamil Górka            143   +  438:278   193
   6    2    1  Kamil Górka            143   +  363:357   193
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.83


 10  Katarzyna Klimała       109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            143   -  392:494    93
   2    5   12  Przemysław Herdzina    102   -  340:444    52
   3    8   13  Bożena Matysiak        101   +  364:345   151
   4    8   16  Kamil Stokłosa         100   +  398:198   150
   5    4    5  Łukasz Bobowski        113   -  373:392    63
   6    6   17  Maciej Lelowicz        100   +  378:365   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.83


 11  Jerzy Matyasik          107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         128   -  317:391    78
   2    9   19  Maciej Matysiak        100   +  476:201   150
   3    4   17  Maciej Lelowicz        100   +  433:267   150
   4    3    3  Artur Irzyk            126   +  382:340   176
   5    2    7  Daniel Czernatowicz    112   -  318:394    62
   6    3   12  Przemysław Herdzina    102   -  340:411    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.33


 12  Przemysław Herdzina     102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            126   +  403:320   176
   2    5   10  Katarzyna Klimała      109   +  444:340   159
   3    3    9  Tomasz Ciejka          109   -  312:397    59
   4    5   14  Przemysław Drochomirecki 100   +  382:317   150
   5    3    2  Justyna Fugiel         128   -  401:409    78
   6    3   11  Jerzy Matyasik         107   +  411:340   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.83


 13  Bożena Matysiak         101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        115   -  334:401    65
   2    7   17  Maciej Lelowicz        100   -  343:369    50
   3    8   10  Katarzyna Klimała      109   -  345:364    59
   4    9   15  Piotr Adamczyk         100   +  340:299   150
   5    8   19  Maciej Matysiak        100   -  293:333    50
   6    9   16  Kamil Stokłosa         100   +  338:175   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.33


 14  Przemysław Drochomirecki 100 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Łukasz Bobowski        113   -  255:323    63
   2            PAUZA
   3    7   18  Michał Korzeniowski    100   +  374:267   150
   4    5   12  Przemysław Herdzina    102   -  317:382    52
   5    7    8  Arkadiusz Biegun       112   +  332:303   162
   6    5    5  Łukasz Bobowski        113   -  313:341    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.00


 15  Piotr Adamczyk          100 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Krzysztof Leśniak      113   -  346:365    63
   2    6   18  Michał Korzeniowski    100   -  344:381    50
   3    9   19  Maciej Matysiak        100   +  287:228   150
   4    9   13  Bożena Matysiak        101   -  299:340    51
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.50


 16  Kamil Stokłosa          100 Skawina           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Daniel Czernatowicz    112   -  277:417    62
   2    8    3  Artur Irzyk            126   -  227:325    76
   3            PAUZA
   4    8   10  Katarzyna Klimała      109   -  198:398    59
   5    9   17  Maciej Lelowicz        100   -  179:389    50
   6    9   13  Bożena Matysiak        101   -  175:338    51
                                                 --------------
                                                 RANKING: 59.60


 17  Maciej Lelowicz         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Arkadiusz Biegun       112   -  284:419    62
   2    7   13  Bożena Matysiak        101   +  369:343   151
   3    4   11  Jerzy Matyasik         107   -  267:433    57
   4    7    4  Andrzej Rakoczy        115   -  345:353    65
   5    9   16  Kamil Stokłosa         100   +  389:179   150
   6    6   10  Katarzyna Klimała      109   -  365:378    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.67


 18  Michał Korzeniowski     100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Tomasz Ciejka          109   -  315:435    59
   2    6   15  Piotr Adamczyk         100   +  381:344   150
   3    7   14  Przemysław Drochomirecki 100   -  267:374    50
   4    6    8  Arkadiusz Biegun       112   +  329:297   162
   5    5    4  Andrzej Rakoczy        115   -  299:381    65
   6    7    6  Krzysztof Leśniak      113   +  421:356   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.17


 19  Maciej Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9   11  Jerzy Matyasik         107   -  201:476    57
   3    9   15  Piotr Adamczyk         100   -  228:287    50
   4   10   20  Ewa Gawlik             100   +  300:239   150
   5    8   13  Bożena Matysiak        101   +  333:293   151
   6    8    8  Arkadiusz Biegun       112   -  170:409    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.00


 20  Ewa Gawlik              100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   10   19  Maciej Matysiak        100   -  239:300    50
   5   10   21  Kaja Wacowska          100   -  241:276    50
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 21  Kaja Wacowska           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   10   20  Ewa Gawlik             100   +  276:241   150
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00