Numer turnieju: 99
Data: 18 listopada 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Lempart          114 Kraków              2212  5.0
  2.Łukasz Bobowski         115 Suchedniów          2299  4.5
  3.Kamil Górka             141 Łęczna              2351  4.0
  4.Arkadiusz Biegun        109 Kraków              2243  4.0
  5.Daniel Czernatowicz     115 Kraków              2331  3.0
  6.Łukasz Bryła            101 Mielec              2274  3.0
  7.Krzysztof Leśniak       113 Kraków              2193  3.0
  8.Przemysław Herdzina     105 Kraków              2133  3.0
  9.Grzegorz Bryła          100 Mielec              1994  3.0
 10.Przemysław Drochomirecki 100 Opole               1730  3.0
 11.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          1277  3.0
 12.Andrzej Rakoczy         116 Kraków              2006  2.5
 13.Katarzyna Klimała       109 Kraków              1917  2.0
 14.Piotr Adamczyk          100 Tarnów              1562  2.0
 15.Tomasz Figiel           104 Zawichost           1219  2.0
 16.Agnieszka Błazik        100 Rzeszów             1003  2.0
 17.Paweł Jędryka           112 Tarnów              2072  1.0
 18.Justyna Woszczyna       100 Kraków              1434  1.0
 19.Jolanta Tomaszewska     100 Kraków              1035  1.0
 20.Artur Irzyk             126 Kraków               742  1.0
 21.Jerzy Matyasik          110 Kraków               397  1.0
 22.Andrzej Bryła           100 Mielec              1890  0.5
 23.Maciej Chmielowski      100 Kraków               999  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (140.21)  14021 / 100
  2  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           136 (136.13)   4084 / 30 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  5  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (127.30)  12730 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             126 (125.61)  12561 / 100
  8  Marcin Figiel            Zawichost          124 (123.91)  12391 / 100
  9  Wojciech Więcek          Kraków             123 (123.22)  12322 / 100
 10  Jacek Pietruszka         Kraków             122 (121.57)  12157 / 100
 11  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         117 (116.85)   7245 / 62 
 13  Tomasz Lempart           Kraków             117 (116.62)  11662 / 100
 14  Andrzej Rakoczy          Kraków             116 (116.44)  11644 / 100
 15  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.51)  11551 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (114.64)  11005 / 96 
 17  Małgorzata Sulejewska    Kraków             112 (112.03)   9971 / 89 
 18  Tomasz Ciejka            Kraków             112 (111.92)  11192 / 100
 19  Grzegorz Wilk            Kraków             111 (110.98)  11098 / 100
 20  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.90)  11090 / 100
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (110.56)  11056 / 100
 22  Paweł Jędryka            Tarnów             110 (109.82)  10982 / 100
 23  Katarzyna Klimała        Kraków             108 (108.05)   9076 / 84 
 24  Dawid Boczoń             Zakopane           107 (107.25)   6435 / 60 
 25  Tomasz Figiel            Zawichost          106 (105.64)   4754 / 45 
 26  Przemysław Herdzina      Kraków             105 (105.31)   7161 / 68 
 27  Łukasz Bryła             Mielec             103 (103.17)   2373 / 23 
 28  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 29  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.06)   5511 / 54 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              100 ( 99.67)   9967 / 100
 31  Bożena Matysiak          Kraków              99 ( 99.01)   9901 / 100
 32  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.93)   2811 / 29 
 33  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 34  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 35  Marta Dobrzańska         Kraków              93 ( 92.61)   5927 / 64 
 36  Maciej Chmielowski       Kraków              92 ( 92.36)   6373 / 69 
 37  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 38  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 39  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 40  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          85 ( 85.41)   2306 / 27 
 41  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.95)   3313 / 39 
 42  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 43  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 44  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 45  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   1251 / 16 
 46  Kamil Stokłosa           Skawina             61 ( 61.29)   1471 / 24 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 47  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 48  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 49  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 50  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 51  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 52  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 53  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 54  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 55  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 56  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 57  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 58  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 59  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 60  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 61  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 62  Michał Korzeniowski      Kraków             108 (108.17)    649 / 6  
 63  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 64  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 65  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 66  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 67  Maciej Lelowicz          Kraków              91 ( 90.67)    544 / 6  
 68  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 69  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 70  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 71  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 72  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 73  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 74  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 75  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 76  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 77  Andrzej Bryła            Mielec              56 ( 56.20)    281 / 5  
 78  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 79  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 80  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 81  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 82  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 83  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 84  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 85  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 86  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 87  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 88  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 89  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 90  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 91  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 92  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 93  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
 94  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
 95  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    9  Przemysław Herdzina    105   +  495:354   155
   2    1    5  Krzysztof Leśniak      113   -  396:435    63
   3    3    6  Paweł Jędryka          112   +  382:272   162
   4    2    8  Arkadiusz Biegun       109   -  285:432    59
   5    4    7  Katarzyna Klimała      109   +  386:279   159
   6    2    3  Daniel Czernatowicz    115   +  407:396   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.17


  2  Andrzej Rakoczy         116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   10  Tomasz Figiel          104   -  226:457    54
   2            PAUZA
   3    8   16  Jolanta Tomaszewska    100   +  359:293   150
   4    4   12  Piotr Adamczyk         100   +  378:362   150
   5    3   22  Justyna Fugiel         127   -  398:447    77
   6    5   11  Łukasz Bryła           101   -  345:365    51
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.40


  3  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   11  Łukasz Bryła           101   -  376:386    51
   2    5    6  Paweł Jędryka          112   +  397:342   162
   3    5   15  Grzegorz Bryła         100   +  437:244   150
   4    3    5  Krzysztof Leśniak      113   +  371:306   163
   5    2    4  Tomasz Lempart         114   -  354:364    64
   6    2    1  Kamil Górka            141   -  396:407    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.50


  4  Tomasz Lempart          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   12  Piotr Adamczyk         100   +  349:343   150
   2    3   15  Grzegorz Bryła         100   +  462:295   150
   3    1    8  Arkadiusz Biegun       109   +  352:306   159
   4    1   17  Łukasz Bobowski        115   -  259:399    65
   5    2    3  Daniel Czernatowicz    115   +  364:354   165
   6    1   17  Łukasz Bobowski        115   +  426:388   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.33


  5  Krzysztof Leśniak       113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   13  Justyna Woszczyna      100   +  367:363   150
   2    1    1  Kamil Górka            141   +  435:396   191
   3    2   17  Łukasz Bobowski        115   -  374:388    65
   4    3    3  Daniel Czernatowicz    115   -  306:371    65
   5    6    6  Paweł Jędryka          112   +  387:386   162
   6    3   22  Justyna Fugiel         127   -  324:472    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.33


  6  Paweł Jędryka           112 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   14  Andrzej Bryła          100   +  380:276   150
   2    5    3  Daniel Czernatowicz    115   -  342:397    65
   3    3    1  Kamil Górka            141   -  272:382    91
   4    5   22  Justyna Fugiel         127   -  350:358    77
   5    6    5  Krzysztof Leśniak      113   -  386:387    63
   6    7   20  Przemysław Drochomirecki 100   -  342:448    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 82.67


  7  Katarzyna Klimała       109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   15  Grzegorz Bryła         100   -  353:401    50
   2    8   20  Przemysław Drochomirecki 100   -  297:338    50
   3   10   14  Andrzej Bryła          100   +  344:320   150
   4    6   13  Justyna Woszczyna      100   +  354:335   150
   5    4    1  Kamil Górka            141   -  279:386    91
   6    6   15  Grzegorz Bryła         100   -  290:372    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.17


  8  Arkadiusz Biegun        109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Jolanta Tomaszewska    100   +  360:344   150
   2    2   10  Tomasz Figiel          104   +  400:308   154
   3    1    4  Tomasz Lempart         114   -  306:352    64
   4    2    1  Kamil Górka            141   +  432:285   191
   5    1   17  Łukasz Bobowski        115   -  287:427    65
   6    4    9  Przemysław Herdzina    105   +  458:347   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.83


  9  Przemysław Herdzina     105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  354:495    91
   2    7   12  Piotr Adamczyk         100   -  329:447    50
   3    9   21  Maciej Chmielowski     100   +  378:313   150
   4    7   15  Grzegorz Bryła         100   +  352:295   150
   5    5   11  Łukasz Bryła           101   +  373:355   151
   6    4    8  Arkadiusz Biegun       109   -  347:458    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.50


 10  Tomasz Figiel           104 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Andrzej Rakoczy        116   +  457:226   166
   2    2    8  Arkadiusz Biegun       109   -  308:400    59
   3    6   20  Przemysław Drochomirecki 100   +  454:182   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 11  Łukasz Bryła            101 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Daniel Czernatowicz    115   +  386:376   165
   2    4   17  Łukasz Bobowski        115   -  311:397    65
   3    4   12  Piotr Adamczyk         100   -  331:410    50
   4    8   20  Przemysław Drochomirecki 100   +  526:291   150
   5    5    9  Przemysław Herdzina    105   -  355:373    55
   6    5    2  Andrzej Rakoczy        116   +  365:345   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.50


 12  Piotr Adamczyk          100 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Lempart         114   -  343:349    64
   2    7    9  Przemysław Herdzina    105   +  447:329   155
   3    4   11  Łukasz Bryła           101   +  410:331   151
   4    4    2  Andrzej Rakoczy        116   -  362:378    66
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.00


 13  Justyna Woszczyna       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Krzysztof Leśniak      113   -  363:367    63
   2    6   16  Jolanta Tomaszewska    100   -  324:398    50
   3    7   18  Artur Irzyk            126   +  412:329   176
   4    6    7  Katarzyna Klimała      109   -  335:354    59
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.00


 14  Andrzej Bryła           100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Paweł Jędryka          112   -  276:380    62
   2   10   19  Jerzy Matyasik         110   -  323:397    60
   3   10    7  Katarzyna Klimała      109   -  320:344    59
   4            PAUZA
   5    8   15  Grzegorz Bryła         100   -  345:387    50
   6    8   23  Agnieszka Błazik       100   -  326:330    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 56.20


 15  Grzegorz Bryła          100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Katarzyna Klimała      109   +  401:353   159
   2    3    4  Tomasz Lempart         114   -  295:462    64
   3    5    3  Daniel Czernatowicz    115   -  244:437    65
   4    7    9  Przemysław Herdzina    105   -  295:352    55
   5    8   14  Andrzej Bryła          100   +  387:345   150
   6    6    7  Katarzyna Klimała      109   +  372:290   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.67


 16  Jolanta Tomaszewska     100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Arkadiusz Biegun       109   -  344:360    59
   2    6   13  Justyna Woszczyna      100   +  398:324   150
   3    8    2  Andrzej Rakoczy        116   -  293:359    66
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.67


 17  Łukasz Bobowski         115 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   11  Łukasz Bryła           101   +  397:311   151
   3    2    5  Krzysztof Leśniak      113   +  388:374   163
   4    1    4  Tomasz Lempart         114   +  399:259   164
   5    1    8  Arkadiusz Biegun       109   +  427:287   159
   6    1    4  Tomasz Lempart         114   -  388:426    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.20


 18  Artur Irzyk             126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9   21  Maciej Chmielowski     100   +  413:326   150
   3    7   13  Justyna Woszczyna      100   -  329:412    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 19  Jerzy Matyasik          110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   10   14  Andrzej Bryła          100   +  397:323   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 20  Przemysław Drochomirecki 100 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8    7  Katarzyna Klimała      109   +  338:297   159
   3    6   10  Tomasz Figiel          104   -  182:454    54
   4    8   11  Łukasz Bryła           101   -  291:526    51
   5    7   23  Agnieszka Błazik       100   +  471:308   150
   6    7    6  Paweł Jędryka          112   +  448:342   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.20


 21  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9   18  Artur Irzyk            126   -  326:413    76
   3    9    9  Przemysław Herdzina    105   -  313:378    55
   4    9   23  Agnieszka Błazik       100   -  360:365    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 60.33


 22  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    6  Paweł Jędryka          112   +  358:350   162
   5    3    2  Andrzej Rakoczy        116   +  447:398   166
   6    3    5  Krzysztof Leśniak      113   +  472:324   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 163.67


 23  Agnieszka Błazik        100 Rzeszów           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    9   21  Maciej Chmielowski     100   +  365:360   150
   5    7   20  Przemysław Drochomirecki 100   -  308:471    50
   6    8   14  Andrzej Bryła          100   +  330:326   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67