XXV Mistrzostwa Krakowa w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta

Sponsorzy i nagrody



Honorowy Patronat - Prezydent Miasta Krakowa
Jacek Majchrowski



turniej pod patronatem Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta



Teekanne
http://teekanne.pl



Społeczny instytut wydawniczy "Znak"
http://www.znak.com.pl



Wydawnictwo Literackie
http://www.wydawnictwoliterackie.pl



AMS Bike
https://amsbike.pl

W organizacji turnieju pomogli również sponsorzy prywatni - klubowicze GHOST Kraków.

Miejsce rozgrywek



Nowohuckie Centrum Kultury, aleja Jana Pawła II 232, Kraków

http://www.nck.kraków.pl

Harmonogram

24 lipca 2021 (sobota)

11.00 - Rozpoczęcie zapisów do turnieju
11.45 - Zamknięcie listy startowej
12.00 - Oficjalne rozpoczęcie turnieju
14.00 - 15.15 - Przerwa obiadowa
20.15 - Zakończenie pierwszego dnia rozgrywek

25 lipca 2021 (niedziela)

9.30 - Rozpoczęcie rozgrywek drugiego dnia
15.30 - Zakończenie turnieju, uroczyste wręczenie nagród

Informacje

W otwartych turniejach Scrabble organizowanych przez PFS może wziąć udział każdy po uprzednim zapisaniu się do zawodów. Można zagrać kilka, a nawet tylko jedną partię. Debiutanci startują za darmo, dla pozostałych osób udział jest odpłatny. Członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami - 15 złotych za dzień, młodzież szkolna (do liceum włącznie) - 10 złotych za dzień, pozostali - 25 złotych za dzień.

Sędzią turnieju był pan Adam Janicki.

Wyniki

Końcowe wyniki turnieju:

Wyniki turnieju XXV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              134.11     10.0     5097     2037     1129
  2 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             153.23     10.0     4831     2103      532
  3 Kamil           Górka                Kraków                 147.99      9.0     5178     1952      767
  4 Tomasz          Górka                Kraków                 140.03      9.0     4813     1893      557
  5 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       133.42      9.0     4779     1939      568
  6 Krzysztof       Obremski             Legnica                151.19      8.0     5049     1875      500
  7 Franciszek      Łysek                Warszawa               141.52      8.0     4908     1824      552
  8 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                144.55      8.0     4812     1833      211
  9 Przemysław      Herdzina             Kraków                 146.46      8.0     4800     1836      303
 10 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.52      8.0     4674     1700      659
 11 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 130.09      8.0     4661     1700      318
 12 Jerzy           Matyasik             Kraków                 131.00      8.0     4637     1765      273
 13 Ewa             Madejczyk            Katowice               117.10      8.0     4628     1714      288
 14 Iwona           Kucia                Krosno                 121.27      8.0     4348     1811      114
 15 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 147.22      7.0     4906     1658      350
 16 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            126.23      7.0     4768     1627      248
 17 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               153.57      7.0     4726     1705      306
 18 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         148.94      7.0     4719     1706      289
 19 Joanna          Juszczak             Warszawa               147.12      7.0     4646     1739      111
 20 Sławomir        Kucia                Krosno                 134.38      7.0     4567     1701      357
 21 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               137.29      7.0     4495     1630       36
 22 Adam            Grzelec              Poznań                 137.47      7.0     4492     1648      157
 23 Maciej          Nawrocki             Wrocław                137.81      7.0     4485     1689      -87
 24 Natalia         Ogierman             Katowice               135.83      7.0     4433     1705     -222
 25 Marta           Szcześniak           Krzyków                124.61      7.0     4417     1612       78
 26 Konrad          Mikusek              Milanówek              127.99      7.0     4404     1637      -61
 27 Bartosz         Bartczak             Poznań                 126.24      7.0     4375     1624      -65
 28 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             143.68      6.0     4896     1558      298
 29 Konrad          Sowula               Kraków                 147.22      6.0     4731     1492      571
 30 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              134.14      6.0     4595     1441      129
 31 Paweł           Maciejczuk           Białystok              129.58      6.0     4576     1563       -8
 32 Tomasz          Lempart              Kraków                 135.10      6.0     4489     1580      -23
 33 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                136.11      6.0     4475     1393      148
 34 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 131.13      6.0     4400     1574      -87
 35 Agnieszka       Matus                Milanówek              129.05      6.0     4341     1598       20
 36 Marta           Świątkowska          Wrocław                111.10      6.0     4302     1480      183
 37 Zdzisław        Stańkowski           Rząska                 122.26      6.0     4261     1576     -216
 38 Dariusz         Sowula               Kraków                 118.06      6.0     4245     1494      -82
 39 Marcin          Ceglarek             Kraków                 133.90      6.0     4214     1503     -386
 40 Szymon          Stępień              Bytom                  125.93      6.0     4169     1432      100
 41 Zofia           Górka                Łęczna                 115.65      6.0     4150     1458      133
 42 Teresa          Radziewicz           Juchnowiec Górny       103.77      5.5     4037     1205      306
 43 Piotr           Broda                Sandomierz             132.62      5.0     4684     1451      179
 44 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               138.92      5.0     4466     1330      168
 45 Zbigniew        Rybak                Warszawa               126.98      5.0     4465     1380      -73
 46 Iwona           Duźniak              Dębica                 110.70      5.0     4363     1357     -107
 47 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               131.94      5.0     4330     1290      157
 48 Małgorzata      Pochopień            Kraków                 110.46      5.0     4201     1394     -464
 49 Joanna          Ostrowska            Warszawa               126.14      5.0     4181     1317      -67
 50 Marta           Majewska             Wadowice               103.86      5.0     4173     1419     -363
 51 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               122.83      5.0     4109     1312       34
 52 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      5.0     4053     1310     -303
 53 Michał          Dąbrowski            Warszawa               110.03      5.0     4011     1426     -453
 54 Robert          Wagner               Wrocław                100.00      5.0     3988     1316     -369
 55 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              112.17      5.0     3919     1319     -198
 56 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               102.89      4.5     3863     1091       12
 57 Leszek          Kilian               Jaworzno               112.98      4.5     3782     1277     -343
 58 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            138.20      4.0     4627     1376     -249
 59 Agnieszka       Dawid                Kraków                 112.88      4.0     4112     1181     -215
 60 Waldemar        Wypchał              Kraków                 114.07      4.0     4003     1276     -349
 61 Igor            Kabalewski           Podkowa Leśna          111.64      4.0     2475      901       92
 62 Nikodem         Halek                Kraków                 100.00      3.5     3872     1058     -311
 63 Eulalia         Halek                Konary                 100.00      3.5     3870      990       55
 64 Jakub           Tyczyński            Kraków                 100.00      3.5     3698     1007     -193
 65 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     3570      976     -581
 66 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      3.5     3425     1030     -575
 67 Jan             Mrozowski            Kraków                 145.34      3.0     2478      836     -126
 68 Agnieszka       Walas                Kraków                 132.56      3.0     1850      719      165
 69 Marek           Popczyk              Tychy                  100.00      2.5     3547      924     -265
 70 Wiktor          Górnicki             Warszawa               100.00      2.0     2787      828    -1088
 71 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              137.88      2.0     2458      673     -236
 72 Krzysztof       Gibas                Kraków                 135.13      2.0     1922      572      180
 73 Julia           Orłowska             Warszawa               100.00      2.0     1511      454     -204
 74 Agnieszka       Antos                Racibórz               111.31      1.0     2034      461     -113
 75 Tomasz          Kłosowski            Kraków                 100.00      0.0     1428      262     -300
 76 Aleksandra      Lembas               Kraków                 100.00      0.0      226       82     -151
 

Kontakt do organizatorów

Kamil Górka - 0602 443800, kgorka8@gazeta.pl
Justyna Górka - 0606 288378, satynuj@wp.pl
Mariusz Wrześniewski - 0502 493904, maaw@o2.pl
Jerzy Matyasik - 0606 707148, grogik1@gazeta.pl

Powrót