GHOST LIVE

Na transmisję na żywo z turnieju klubowego zapraszamy w każdy wtorek o 17.00

Runda 1
Runda 2
Runda 3
Runda 4
Runda 5
Runda 6
Klasyfikacja
HH
Ranking
                                    toniec - Rozstawienie do 1 rundy

1.                Agnieszka Walas - Przemysław Herdzina           
2.                Łukasz Bobowski - Ewa Dunikowska                
3.                 Tomasz Lempart - Adrian Gerula                 
4.                     Anna Batko - Zdzisław Stańkowski           
5.                 Jerzy Matyasik - Marek Gerula                  
6.                 Justyna Fugiel - Jan Mrozowski                 
                                
                                    toniec - Wyniki 1 rundy

1.          A.Walas - P.Herdzina       478 : 337
2.       Ł.Bobowski - E.Dunikowska     476 : 371
3.        T.Lempart - A.Gerula         399 : 339
4.          A.Batko - Z.Stańkowski     279 : 367
5.       J.Matyasik - M.Gerula         375 : 211
6.         J.Fugiel - J.Mrozowski      245 : 559
                                    
                                    toniec po 1 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Jan Mrozowski           143 Kraków               559  1.0
  2.Agnieszka Walas         128 Kraków               478  1.0
  3.Łukasz Bobowski         137 Suchedniów           476  1.0
  4.Tomasz Lempart          135 Kraków               399  1.0
  5.Jerzy Matyasik          131 Kraków               375  1.0
  6.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska               367  1.0
  7.Ewa Dunikowska          121 Kraków               371  0.0
  8.Adrian Gerula           114 Przemyśl             339  0.0
  9.Przemysław Herdzina     153 Kraków               337  0.0
 10.Anna Batko              100 Wieliczka            279  0.0
 11.Justyna Fugiel          147 Sandomierz           245  0.0
 12.Marek Gerula            100 Przemyśl             211  0.0
                                
                                    toniec - Rozstawienie do 2 rundy

1.                  Jan Mrozowski - Tomasz Lempart                
2.                 Jerzy Matyasik - Agnieszka Walas               
3.            Zdzisław Stańkowski - Łukasz Bobowski               
4.                 Ewa Dunikowska - Anna Batko                    
5.                  Adrian Gerula - Justyna Fugiel                
6.                   Marek Gerula - Przemysław Herdzina           
                                
                                    toniec - Wyniki 2 rundy

1.      J.Mrozowski - T.Lempart        465 : 348
2.       J.Matyasik - A.Walas          355 : 457
3.     Z.Stańkowski - Ł.Bobowski       405 : 421
4.     E.Dunikowska - A.Batko          358 : 258
5.         A.Gerula - J.Fugiel         344 : 452
6.         M.Gerula - P.Herdzina       206 : 602
                                    
                                    toniec po 2 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Jan Mrozowski           143 Kraków              1024  2.0
  2.Agnieszka Walas         128 Kraków               935  2.0
  3.Łukasz Bobowski         137 Suchedniów           897  2.0
  4.Przemysław Herdzina     153 Kraków               939  1.0
  5.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska               772  1.0
  6.Tomasz Lempart          135 Kraków               747  1.0
  7.Jerzy Matyasik          131 Kraków               730  1.0
  8.Ewa Dunikowska          121 Kraków               729  1.0
  9.Justyna Fugiel          147 Sandomierz           697  1.0
 10.Adrian Gerula           114 Przemyśl             683  0.0
 11.Anna Batko              100 Wieliczka            537  0.0
 12.Marek Gerula            100 Przemyśl             417  0.0
                                
                                    toniec - Rozstawienie do 3 rundy

1.            Przemysław Herdzina - Jan Mrozowski                 
2.                Agnieszka Walas - Łukasz Bobowski               
3.            Zdzisław Stańkowski - Jerzy Matyasik                
4.          Krzysztof Wysoczański - Ewa Dunikowska                
5.                 Tomasz Lempart - Justyna Fugiel                
6.                  Adrian Gerula - Anna Batko                    
7.                   Marek Gerula - PAUZA
                                
                                    toniec - Wyniki 3 rundy

1.       P.Herdzina - J.Mrozowski      513 : 328
2.          A.Walas - Ł.Bobowski       451 : 381
3.     Z.Stańkowski - J.Matyasik       320 : 466
4.    K.Wysoczański - E.Dunikowska     283 : 462
5.        T.Lempart - J.Fugiel         313 : 637
6.         A.Gerula - A.Batko          330 : 290
7.         M.Gerula - PAUZA
                                    
                                    toniec po 3 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Agnieszka Walas         128 Kraków              1386  3.0
  2.Przemysław Herdzina     153 Kraków              1452  2.0
  3.Jan Mrozowski           143 Kraków              1352  2.0
  4.Justyna Fugiel          147 Sandomierz          1334  2.0
  5.Łukasz Bobowski         137 Suchedniów          1278  2.0
  6.Jerzy Matyasik          131 Kraków              1196  2.0
  7.Ewa Dunikowska          121 Kraków              1191  2.0
  8.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska              1092  1.0
  9.Tomasz Lempart          135 Kraków              1060  1.0
 10.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1033  1.0  1.0 (750)
 11.Adrian Gerula           114 Przemyśl            1013  1.0
 12.Marek Gerula            100 Przemyśl             717  0.5
 13.Anna Batko              100 Wieliczka            827  0.0
                                
                                    toniec - Rozstawienie do 4 rundy

1.                  Jan Mrozowski - Agnieszka Walas               
2.                 Justyna Fugiel - Przemysław Herdzina           
3.                Łukasz Bobowski - Jerzy Matyasik                
4.                 Ewa Dunikowska - Zdzisław Stańkowski           
5.                   Marek Gerula - Tomasz Lempart                
6.                  Adrian Gerula - Krzysztof Wysoczański         
7.                     Anna Batko - PAUZA
                                
                                    toniec - Wyniki 4 rundy

1.      J.Mrozowski - A.Walas          361 : 394
2.         J.Fugiel - P.Herdzina       450 : 424
3.       Ł.Bobowski - J.Matyasik       268 : 460
4.     E.Dunikowska - Z.Stańkowski     386 : 296
5.         M.Gerula - T.Lempart        171 : 362
6.         A.Gerula - K.Wysoczański    387 : 381
7.          A.Batko - PAUZA
                                    
                                    toniec po 4 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Agnieszka Walas         128 Kraków              1780  4.0
  2.Justyna Fugiel          147 Sandomierz          1784  3.0
  3.Jerzy Matyasik          131 Kraków              1656  3.0
  4.Ewa Dunikowska          121 Kraków              1577  3.0
  5.Przemysław Herdzina     153 Kraków              1876  2.0
  6.Jan Mrozowski           143 Kraków              1713  2.0
  7.Łukasz Bobowski         137 Suchedniów          1546  2.0
  8.Tomasz Lempart          135 Kraków              1422  2.0
  9.Adrian Gerula           114 Przemyśl            1400  2.0
 10.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1414  1.0  1.0 (750)
 11.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska              1388  1.0
 12.Anna Batko              100 Wieliczka           1127  0.5
 13.Marek Gerula            100 Przemyśl             888  0.5
                                
                                    toniec - Rozstawienie do 5 rundy

1.                 Justyna Fugiel - Agnieszka Walas               
2.                 Jerzy Matyasik - Ewa Dunikowska                
3.            Przemysław Herdzina - Tomasz Lempart                
4.                  Jan Mrozowski - Adrian Gerula                 
5.                Łukasz Bobowski - Krzysztof Wysoczański         
6.                     Anna Batko - Marek Gerula                  
                                
                                    toniec - Wyniki 5 rundy

1.         J.Fugiel - A.Walas          346 : 331
2.       J.Matyasik - E.Dunikowska     337 : 318
3.       P.Herdzina - T.Lempart        578 : 340
4.      J.Mrozowski - A.Gerula         413 : 295
5.       Ł.Bobowski - K.Wysoczański    361 : 328
6.          A.Batko - M.Gerula         336 : 197
                                    
                                    toniec po 5 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          147 Sandomierz          2130  4.0
  2.Agnieszka Walas         128 Kraków              2111  4.0
  3.Jerzy Matyasik          131 Kraków              1993  4.0
  4.Przemysław Herdzina     153 Kraków              2454  3.0
  5.Jan Mrozowski           143 Kraków              2126  3.0
  6.Łukasz Bobowski         137 Suchedniów          1907  3.0
  7.Ewa Dunikowska          121 Kraków              1895  3.0
  8.Tomasz Lempart          135 Kraków              1762  2.0
  9.Adrian Gerula           114 Przemyśl            1695  2.0
 10.Anna Batko              100 Wieliczka           1463  1.5
 11.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1742  1.0  1.0 (750)
 12.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska              1388  1.0
 13.Marek Gerula            100 Przemyśl            1085  0.5
                                
                                    toniec - Rozstawienie do 6 rundy

1.                Agnieszka Walas - Justyna Fugiel                
2.            Przemysław Herdzina - Jerzy Matyasik                
3.                Łukasz Bobowski - Jan Mrozowski                 
4.                 Ewa Dunikowska - Tomasz Lempart                
5.                     Anna Batko - Adrian Gerula                 
6.          Krzysztof Wysoczański - Marek Gerula                  
                                
                                    toniec - Wyniki 6 rundy

1.          A.Walas - J.Fugiel         358 : 466
2.       P.Herdzina - J.Matyasik       478 : 305
3.       Ł.Bobowski - J.Mrozowski      387 : 487
4.     E.Dunikowska - T.Lempart        318 : 435
5.          A.Batko - A.Gerula         275 : 289
6.    K.Wysoczański - M.Gerula         388 : 186
                                    
                                    toniec po 6 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          147 Sandomierz          2596  5.0
  2.Przemysław Herdzina     153 Kraków              2932  4.0
  3.Jan Mrozowski           143 Kraków              2613  4.0
  4.Agnieszka Walas         128 Kraków              2469  4.0
  5.Jerzy Matyasik          131 Kraków              2298  4.0
  6.Łukasz Bobowski         137 Suchedniów          2294  3.0
  7.Ewa Dunikowska          121 Kraków              2213  3.0
  8.Tomasz Lempart          135 Kraków              2197  3.0
  9.Adrian Gerula           114 Przemyśl            1984  3.0
 10.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              2130  2.0  1.0 (750)
 11.Anna Batko              100 Wieliczka           1738  1.5
 12.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska              1388  1.0
 13.Marek Gerula            100 Przemyśl            1271  0.5
                                
                                                                    
                                                                        
                                                                    
                                                                    
                                                                        
                                                                    
                                                                    
                                                                        
                                                                    
                                                                    
                                                                        
                                                                    
                                                                    
                                                                        
                                                                    
                                                                    
                                                                        
                                                                    
                                                                    
                                                                        
                                                                    
                                                                    
                                                                        
                                                                    
                                                                    
                                                                        
                                                                    
                        toniec                    
                        RANKING (z dnia 11 czerwca 2024 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             154 (153.61)  15361 / 100
  2  Przemysław Herdzina      Kraków             152 (151.74)  15174 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         150 (150.18)  15018 / 100
  4  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               148 (148.48)  14848 / 100
  5  Jan Mrozowski            Kraków             143 (142.90)  14290 / 100
  6  Krzysztof Gibas          Kraków             142 (142.09)  14209 / 100
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         136 (136.37)  11728 / 86 
  8  Marcin Ceglarek          Kraków             136 (136.03)   4081 / 30 
  9  Artur Irzyk              Kraków             136 (135.98)  13326 / 98 
 10  Tomasz Lempart           Kraków             134 (134.22)  13422 / 100
 11  Jerzy Matyasik           Kraków             132 (131.96)  13196 / 100
 12  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           131 (130.86)   5627 / 43 
 13  Zdzisław Stańkowski      Rząska             131 (130.70)  13070 / 100
 14  Tomasz Górka             Łęczna             131 (130.62)   2743 / 21 
 15  Agnieszka Walas          Kraków             130 (129.59)  12959 / 100
 16  Ewa Dunikowska           Kraków             121 (121.43)  12143 / 100
 17  Małgorzata Pochopień     Kraków             119 (118.78)   5939 / 50 
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.87)   5259 / 45 
 19  Piotr Potoczek           Nowy_Sącz          115 (115.41)   1962 / 17 
 20  Adrian Gerula            Przemyśl           115 (114.89)   8732 / 76 
 21  Jakub Kowalski           Kalwaria_Zebrzydowska 114 (114.26)  11426 / 100
 22  Marta Świątkowska        Wrocław            112 (111.67)   1675 / 15 
 23  Maria Uryga              Kraków             111 (111.30)  11130 / 100
 24  Tadeusz Marek            Kraków             108 (108.00)   1728 / 16 
 25  Zofia Górka              Łęczna             108 (107.74)   2478 / 23 
 26  Adam Janicki             Wrocław             98 ( 98.33)   1475 / 15 
 27  Bernadetta Walasek       Kraków              96 ( 95.54)   4968 / 52 
 28  Waldemar Wypchał         Kraków              94 ( 94.48)   1984 / 21 
 29  Anna Batko               Wieliczka           82 ( 82.22)   8222 / 100
 30  Marek Gerula             Przemyśl            71 ( 70.94)   1135 / 16 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Krzysztof Wysoczański    Kraków              98 ( 97.92)   1175 / 12 
 32  Katarzyna Czarnecka      Kraków              77 ( 76.70)    767 / 10 
 33  Grzegorz Wilk            Kraków             117 (117.38)    939 / 8  
 34  Konrad Sowula            Kraków             155 (154.83)    929 / 6  
 35  Michał Szymkowski        Wrocław            126 (126.33)    758 / 6  
 36  Agnieszka Dawid          Kraków             123 (122.83)    737 / 6  
 37  Natalia Woźniak          Dziwnówek          118 (117.60)    588 / 5  
 38  Hubert Czajka            Gdańsk              83 ( 83.20)    416 / 5  
 39  Dorota Morsztyn          Kraków              61 ( 61.00)    305 / 5  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 72 
  2  Michał Alabrudziński     Włocławek                              / 44 
  3  Renata Andracka          Zwola                                  / 6  
  4  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  5  Agnieszka Andrzejewska   Kraków                                 / 4  
  6  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  7  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  8  Piotr Babiarz            Sonina                                 / 5  
  9  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 10  Urszula Banaś            Tarnów                                 / 4  
 11  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
 12  Bartosz Bartczak         Poznań                                 / 6  
 13  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 14  Ewa Bębenek              Węgrzce_Wielkie                        / 4  
 15  Mariusz Bicz             Myślenice                              / 9  
 16  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 748
 17  Aleksandra Bienas        Kraków                                 / 1  
 18  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 19  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 20  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
 21  Magdalena Boguszewicz    Kraków                                 / 17 
 22  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 23  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 24  Urszula Borowska         Kraków                                 / 16 
 25  Jacek Bruzda             Kraków                                 / 3  
 26  Paweł Brylski            Kraków                                 / 231
 27  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 28 
 28  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 29  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 30  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 31  Klaudia Budzyn           Brzesko                                / 5  
 32  Aneta Bugaj              Zawiercie                              / 93 
 33  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 34  Przemysław Chlebicz      Gdańsk                                 / 2  
 35  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 36  Maciej Chmielowski       Kraków                                 / 255
 37  Radosław Chomentowski    Krosno                                 / 23 
 38  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 39  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 40  Tomasz Ciejka            Kraków                                 / 1822
 41  Mikołaj Cieplik          Wrocław                                / 13 
 42  Paweł Ciurka             Krakow                                 / 1  
 43  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 44  Michał Czerniga          Kraków                                 / 9  
 45  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 46  Maciej Dąbrowski         Warszawa                               / 6  
 47  Szymon Dąbrowski         Warszawa                               / 6  
 48  Marta Dobrzańska         Kraków                                 / 558
 49  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 50  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 51  Robert Duczemiński       Gorzów_Wielkopolski                     / 6  
 52  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 53  Dariusz Dzierża          Kraków                                 / 362
 54  Marcin Figiel            Zawichost                              / 486
 55  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 56  Tomasz Figiel            Zawichost                              / 207
 57  Karolina Fitton          Kraków                                 / 3  
 58  Julia Fornal             Kraków                                 / 5  
 59  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 60  Magda Frankowska         Kraków                                 / 1  
 61  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 62  Michał Furman            Kraków                                 / 3  
 63  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz                              / 226
 64  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 65  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 66  Grażyna Gostomska        Kraków                                 / 28 
 67  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 68  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 69  Mariusz Grodek           Olsztyn                                / 378
 70  Cecylia Gruca-Woch       Krakow                                 / 23 
 71  Barbara Grzymała         Kraków                                 / 296
 72  Katarzyna Grzywa         Łańcut                                 / 2  
 73  Eulalia Halek            Kraków                                 / 31 
 74  Kacper Halek             Kraków                                 / 9  
 75  Nikodem Halek            Kraków                                 / 23 
 76  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 77  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 78  Katarzyna Hoffman        Koźmice_Wielkie                        / 5  
 79  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 16 
 80  Katarzyna Hoffmann       Kraków                                 / 2  
 81  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 82  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 83  Izabela Jałowiecka       Kraków                                 / 5  
 84  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 85  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 286
 86  Joanna Juszczak          Warszawa                               / 6  
 87  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 88  Igor Kabalewski          Podkowa_Leśna                          / 24 
 89  Lucjan Kacik             Kraków                                 / 5  
 90  Robert Kaciński          Kraków                                 / 6  
 91  Beata Kaczmarek          Łódź                                   / 2  
 92  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 93  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 94  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 95  Elżbieta Kemona          Kraków                                 / 21 
 96  Kamil Kister             Puławy                                 / 12 
 97  Maria Kistowska          Poznań                                 / 6  
 98  Filip Klar               Mielec                                 / 53 
 99  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
100  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
101  Katarzyna Klimała        Kraków                                 / 536
102  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
103  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
104  Tomasz Kłosowski         Kraków                                 / 7  
105  Magdalena Knapik         Kraków                                 / 1  
106  Zbigniew Kniotek         Kraków                                 / 49 
107  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
108  Maria Kolber-Korpal      Kraków                                 / 2  
109  Hanna Kołodziej          Kraków                                 / 77 
110  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
111  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 42 
112  Katarzyna Korzeń         Gołcza                                 / 2  
113  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
114  Anna Kościńska           Kraków                                 / 17 
115  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
116  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
117  Paweł Kowalski           Kutno                                  / 442
118  Jan Kozłowski            Kraków                                 / 507
119  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
120  Damian Krężel            Mielec                                 / 85 
121  Agnieszka Krupka         Krosno                                 / 788
122  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
123  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
124  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
125  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
126  Anna Kubis               Kraków                                 / 2  
127  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
128  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
129  Katarzyna Kumorek        Kraków                                 / 53 
130  Paweł Kustroń            Kraków                                 / 72 
131  Grzegorz Kwiecień        Kraków                                 / 593
132  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
133  Dariusz Lechowski        Kraków                                 / 5  
134  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 104
135  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
136  Krzysztof Leśniak        Kraków                                 / 264
137  Paweł Leśniak            Kraków                                 / 1  
138  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
139  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
140  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
141  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
142  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
143  Konrad Łukaszewicz       Wrocław                                / 6  
144  Franciszek Łysek         Warszawa                               / 6  
145  Krystian Majer           Przemyśl                               / 4  
146  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
147  Wojciech Majerski        Kraków                                 / 1  
148  Marta Majewska           Wadowice                               / 9  
149  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
150  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
151  Dorota Malina            Kraków                                 / 1  
152  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
153  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
154  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 189
155  Jacek Mańko              Kraków                                 / 160
156  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
157  Artur Mateja             Radzionków                             / 1  
158  Sebastian Matuszewski    Kraków                                 / 3  
159  Piotr Matyasik           Kraków                                 / 8  
160  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
161  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 429
162  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
163  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
164  Paweł Mazurek            Polanica-Zdrój                         / 332
165  Paulina Mech             Kraków                                 / 35 
166  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
167  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 12 
168  Kornelia Michalska       Kraków                                 / 30 
169  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 143
170  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
171  Julia Miodyńska          Kraków                                 / 18 
172  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
173  Karolina Momot           Kraków                                 / 3  
174  Bartosz Morawski         Gliwice                                / 12 
175  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 12 
176  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
177  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
178  Michał Musielak          Bydgoszcz                              / 94 
179  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
180  Tomasz Nasiłowski        Siedlce                                / 7  
181  Maciej Nawrocki          Babimost                               / 13 
182  Łukasz Necio             Kraków                                 / 2  
183  Mariusz Niemczyk         Kraków                                 / 68 
184  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
185  Agnieszka Nowak-Baran    Kraków                                 / 4  
186  Barbara Obremska         Wrocław                                / 24 
187  Krzysztof Obremski       Legnica                                / 29 
188  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
189  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
190  Natalia Ogierman         Katowice                               / 9  
191  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
192  Adam Orłamowski          Kraków                                 / 16 
193  Marcin Ornat             Zielonki                               / 3  
194  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
195  Marek Ostojski           Kraków                                 / 10 
196  Ewa Ozga                 Kraków                                 / 11 
197  Bronisław Parada         Polanica_Zdrój                         / 6  
198  Beata Pasternak          Kraków                                 / 15 
199  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
200  Krzysztof Paździora      Wadowice                               / 3  
201  Marek Penszko            Szczawnica                             / 3  
202  Izabela Piechota         Kraków                                 / 6  
203  Jacek Pietruszka         Kraków                                 / 601
204  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
205  Dawid Pikul              Poznań                                 / 48 
206  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
207  Agnieszka Piotrowicz     Gdansk                                 / 14 
208  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 176
209  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
210  Łukasz Pudło             Kraków                                 / 18 
211  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 119
212  Andrzej Rakoczy          Kraków                                 / 1420
213  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
214  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
215  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
216  Michał Rogalewicz        Poznań                                 / 10 
217  Adrianna Roszkowska      Kraków                                 / 1  
218  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
219  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
220  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
221  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
222  Renata Sagan             Kraków                                 / 2  
223  Michał Seweryn           Kraków                                 / 4  
224  Małgorzata Sikora        Kraków                                 / 220
225  Patrycja Skibska         Warszawa                               / 5  
226  Ola Skotniczna           Kraków                                 / 3  
227  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
228  Janina Sobala            Łęczna                                 / 5  
229  Katarzyna Sobczak        Łódź                                   / 1  
230  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
231  Ela Soszyńska            Dwernik                                / 2  
232  Anna Stambulska          Kraków                                 / 55 
233  Agnieszka Staniewska     Krakow                                 / 5  
234  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 12 
235  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
236  Ewa Staśko               Kraków                                 / 114
237  Konrad Stawiarz          Kraków                                 / 17 
238  Agnieszka Stefańska      Koźmice_Wielkie                        / 652
239  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
240  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
241  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
242  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
243  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
244  Maciej Stolarski         Szczecin                               / 6  
245  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
246  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
247  Magda Sulejewska         Kraków                                 / 11 
248  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
249  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
250  Krystyna Sylwestrow      Kraków                                 / 4  
251  Edyta Szewczyk           Kraków                                 / 5  
252  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
253  Stanisław Szufa          Wieliczka                              / 6  
254  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
255  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
256  Katarzyna Świątkowska    Szczecin                               / 6  
257  Paweł Tabaszyński        Kraków                                 / 2  
258  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
259  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
260  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
261  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
262  Dorota Tulik             Kraków                                 / 26 
263  Łukasz Tuszyński         Chłopowo                               / 5  
264  Alicja Tuz               Kielce                                 / 3  
265  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 29 
266  Dominik Ulejczyk         Będzin                                 / 5  
267  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
268  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
269  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
270  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
271  Franciszek Walas         Kraków                                 / 15 
272  Jan Walas                Kraków                                 / 15 
273  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
274  Adam Weremczuk           Łódź                                   / 35 
275  Paweł Węglarz            Kraków                                 / 25 
276  Joanna Widlarz           Kraków                                 / 1  
277  Zbigniew Wietecki        Gorzów_Wielkopolski                     / 5  
278  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
279  Magdalena Włodarczyk     Sucha_Beskidzka                        / 2  
280  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
281  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
282  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
283  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
284  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
285  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
286  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
287  Dariusz Zając            Jaworzno                               / 5  
288  Jakub Zaryński           Świnoujście                            / 11 
289  Izabela Zawada           Kraków                                 / 8  
290  Grażyna Zawadzka         Kraków                                 / 5  
291  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
292  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
293  Jadwiga Żelazny          Kraków                                 / 36 
294  Sławomir Żeromski        Kraków                                 / 43 
                    
                        toniec

  1  Przemysław Herdzina     153 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Agnieszka Walas        128   -  337:478    78
   2    6   10  Marek Gerula           100   +  602:206   150
   3    1   12  Jan Mrozowski          143   +  513:328   193
   4    2   11  Justyna Fugiel         147   -  424:450    97
   5    3    3  Tomasz Lempart         135   +  578:340   185
   6    2    5  Jerzy Matyasik         131   +  478:305   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.33


  2  Łukasz Bobowski         137 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Ewa Dunikowska         121   +  476:371   171
   2    3    4  Zdzisław Stańkowski    131   +  421:405   181
   3    2    6  Agnieszka Walas        128   -  381:451    78
   4    3    5  Jerzy Matyasik         131   -  268:460    81
   5    5   13  Krzysztof Wysoczański  100   +  361:328   150
   6    3   12  Jan Mrozowski          143   -  387:487    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.67


  3  Tomasz Lempart          135 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Adrian Gerula          114   +  399:339   164
   2    1   12  Jan Mrozowski          143   -  348:465    93
   3    5   11  Justyna Fugiel         147   -  313:637    97
   4    5   10  Marek Gerula           100   +  362:171   150
   5    3    1  Przemysław Herdzina    153   -  340:578   103
   6    4    7  Ewa Dunikowska         121   +  435:318   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.67


  4  Zdzisław Stańkowski     131 Rząska            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Anna Batko             100   +  367:279   150
   2    3    2  Łukasz Bobowski        137   -  405:421    87
   3    3    5  Jerzy Matyasik         131   -  320:466    81
   4    4    7  Ewa Dunikowska         121   -  296:386    71
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.25


  5  Jerzy Matyasik          131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Marek Gerula           100   +  375:211   150
   2    2    6  Agnieszka Walas        128   -  355:457    78
   3    3    4  Zdzisław Stańkowski    131   +  466:320   181
   4    3    2  Łukasz Bobowski        137   +  460:268   187
   5    2    7  Ewa Dunikowska         121   +  337:318   171
   6    2    1  Przemysław Herdzina    153   -  305:478   103
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.00


  6  Agnieszka Walas         128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Przemysław Herdzina    153   +  478:337   203
   2    2    5  Jerzy Matyasik         131   +  457:355   181
   3    2    2  Łukasz Bobowski        137   +  451:381   187
   4    1   12  Jan Mrozowski          143   +  394:361   193
   5    1   11  Justyna Fugiel         147   -  331:346    97
   6    1   11  Justyna Fugiel         147   -  358:466    97
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.67


  7  Ewa Dunikowska          121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        137   -  371:476    87
   2    4    9  Anna Batko             100   +  358:258   150
   3    4   13  Krzysztof Wysoczański  100   +  462:283   150
   4    4    4  Zdzisław Stańkowski    131   +  386:296   181
   5    2    5  Jerzy Matyasik         131   -  318:337    81
   6    4    3  Tomasz Lempart         135   -  318:435    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.33


  8  Adrian Gerula           114 Przemyśl          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Lempart         135   -  339:399    85
   2    5   11  Justyna Fugiel         147   -  344:452    97
   3    6    9  Anna Batko             100   +  330:290   150
   4    6   13  Krzysztof Wysoczański  100   +  387:381   150
   5    4   12  Jan Mrozowski          143   -  295:413    93
   6    5    9  Anna Batko             100   +  289:275   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.83


  9  Anna Batko              100 Wieliczka         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Zdzisław Stańkowski    131   -  279:367    81
   2    4    7  Ewa Dunikowska         121   -  258:358    71
   3    6    8  Adrian Gerula          114   -  290:330    64
   4            PAUZA
   5    6   10  Marek Gerula           100   +  336:197   150
   6    5    8  Adrian Gerula          114   -  275:289    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.00


 10  Marek Gerula            100 Przemyśl          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Jerzy Matyasik         131   -  211:375    81
   2    6    1  Przemysław Herdzina    153   -  206:602   103
   3            PAUZA
   4    5    3  Tomasz Lempart         135   -  171:362    85
   5    6    9  Anna Batko             100   -  197:336    50
   6    6   13  Krzysztof Wysoczański  100   -  186:388    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 73.80


 11  Justyna Fugiel          147 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Jan Mrozowski          143   -  245:559    93
   2    5    8  Adrian Gerula          114   +  452:344   164
   3    5    3  Tomasz Lempart         135   +  637:313   185
   4    2    1  Przemysław Herdzina    153   +  450:424   203
   5    1    6  Agnieszka Walas        128   +  346:331   178
   6    1    6  Agnieszka Walas        128   +  466:358   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 166.83


 12  Jan Mrozowski           143 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Justyna Fugiel         147   +  559:245   197
   2    1    3  Tomasz Lempart         135   +  465:348   185
   3    1    1  Przemysław Herdzina    153   -  328:513   103
   4    1    6  Agnieszka Walas        128   -  361:394    78
   5    4    8  Adrian Gerula          114   +  413:295   164
   6    3    2  Łukasz Bobowski        137   +  487:387   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.33


 13  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    7  Ewa Dunikowska         121   -  283:462    71
   4    6    8  Adrian Gerula          114   -  381:387    64
   5    5    2  Łukasz Bobowski        137   -  328:361    87
   6    6   10  Marek Gerula           100   +  388:186   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.00


                    
                        toniec - 11 czerwca 2024 r. (6 rund)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          147 Sandomierz          2596  5.0
  2.Przemysław Herdzina     153 Kraków              2932  4.0
  3.Jan Mrozowski           143 Kraków              2613  4.0
  4.Agnieszka Walas         128 Kraków              2469  4.0
  5.Jerzy Matyasik          131 Kraków              2298  4.0
  6.Łukasz Bobowski         137 Suchedniów          2294  3.0
  7.Ewa Dunikowska          121 Kraków              2213  3.0
  8.Tomasz Lempart          135 Kraków              2197  3.0
  9.Adrian Gerula           114 Przemyśl            1984  3.0
 10.Anna Batko              100 Wieliczka           1738  1.5
 11.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska              1388  1.0
 12.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1380  1.0
 13.Marek Gerula            100 Przemyśl            1271  0.5
                    
                        VERSION 15
6 12 1 2024-06-11
1 12
6 1 2 7 3 8 9 4 5 10 11 12 
478 337 476 371 399 339 279 367 375 211 245 559 
2 12
12 3 5 6 4 2 7 9 8 11 10 1 
465 348 355 457 405 421 358 258 344 452 206 602 
3 13
1 12 6 2 4 5 13 7 3 11 8 9 10 
513 328 451 381 320 466 283 462 313 637 330 290 -2147483646 
4 13
12 6 11 1 2 5 7 4 10 3 8 13 9 
361 394 450 424 268 460 386 296 171 362 387 381 -2147483646 
5 12
11 6 5 7 1 3 12 8 2 13 9 10 
346 331 337 318 578 340 413 295 361 328 336 197 
6 12
6 11 1 5 2 12 7 3 9 8 13 10 
358 466 478 305 387 487 318 435 275 289 388 186 
Justyna Fugiel
11 147 6 3 10 2596 0 0 -1.000000
12 1 143 245 559 6 0 0
8 2 114 452 344 5 0 0
3 3 135 637 313 5 0 0
1 4 153 450 424 2 0 0
6 5 128 346 331 1 0 0
6 6 128 466 358 1 0 0
Przemysław Herdzina
1 153 6 3 8 2932 0 0 -1.000000
6 1 128 337 478 1 0 0
10 2 100 602 206 6 0 0
12 3 143 513 328 1 0 0
11 4 147 424 450 2 0 0
3 5 135 578 340 3 0 0
5 6 131 478 305 2 0 0
Jan Mrozowski
12 143 6 3 8 2613 0 0 -1.000000
11 1 147 559 245 6 0 0
3 2 135 465 348 1 0 0
1 3 153 328 513 1 0 0
6 4 128 361 394 1 0 0
8 5 114 413 295 4 0 0
2 6 137 487 387 3 0 0
Agnieszka Walas
6 128 6 3 8 2469 0 0 -1.000000
1 1 153 478 337 1 0 0
5 2 131 457 355 2 0 0
2 3 137 451 381 2 0 0
12 4 143 394 361 1 0 0
11 5 147 331 346 1 0 0
11 6 147 358 466 1 0 0
Jerzy Matyasik
5 131 6 3 8 2298 0 0 -1.000000
10 1 100 375 211 5 0 0
6 2 128 355 457 2 0 0
4 3 131 466 320 3 0 0
2 4 137 460 268 3 0 0
7 5 121 337 318 2 0 0
1 6 153 305 478 2 0 0
Łukasz Bobowski
2 137 6 4 6 2294 0 0 -1.000000
7 1 121 476 371 2 0 0
4 2 131 421 405 3 0 0
6 3 128 381 451 2 0 0
5 4 131 268 460 3 0 0
13 5 100 361 328 5 0 0
12 6 143 387 487 3 0 0
Ewa Dunikowska
7 121 6 3 6 2213 0 0 -1.000000
2 1 137 371 476 2 0 0
9 2 100 358 258 4 0 0
13 3 100 462 283 4 0 0
4 4 131 386 296 4 0 0
5 5 131 318 337 2 0 0
3 6 135 318 435 4 0 0
Tomasz Lempart
3 135 6 2 6 2197 0 0 -1.000000
8 1 114 399 339 3 0 0
12 2 143 348 465 1 0 0
11 3 147 313 637 5 0 0
10 4 100 362 171 5 0 0
1 5 153 340 578 3 0 0
7 6 121 435 318 4 0 0
Adrian Gerula
8 114 6 3 6 1984 0 0 -1.000000
3 1 135 339 399 3 0 0
11 2 147 344 452 5 0 0
9 3 100 330 290 6 0 0
13 4 100 387 381 6 0 0
12 5 143 295 413 4 0 0
9 6 100 289 275 5 0 0
Krzysztof Wysoczański
13 100 4 2 4 2130 2 750 -1.000000
7 3 121 283 462 4 2 750
8 4 114 381 387 6 0 0
2 5 137 328 361 5 0 0
10 6 100 388 186 6 0 0
Anna Batko
9 100 5 3 3 1738 0 0 -1.000000
4 1 131 279 367 4 0 0
7 2 121 258 358 4 0 0
8 3 114 290 330 6 0 0
10 5 100 336 197 6 0 0
8 6 114 275 289 5 0 0
Marek Gerula
10 100 5 2 1 1271 0 0 -1.000000
5 1 131 211 375 5 0 0
1 2 153 206 602 6 0 0
3 4 135 171 362 5 0 0
9 5 100 197 336 6 0 0
13 6 100 186 388 6 0 0
Zdzisław Stańkowski
4 131 4 2 2 1388 0 0 -1.000000
9 1 100 367 279 4 0 0
2 2 137 405 421 3 0 0
5 3 131 320 466 3 0 0
7 4 121 296 386 4 0 0
                    
                        E1C09EF7E1A7C571D04FDD519D03BBFF                    
                        0                    
Przewiń na górę