Justyna trzecia w Pucharze Polski, Karol trzeci w Mistrzostwach Legnicy

Czteroosobowa ekipa Ghosta wybrała się na pucharowe potyczki do Legnicy, a skład naszej ekipy tworzyli: Justyna Górka, Jurek Matyasik, Mariusz Wrześniewski i Karol Wyrębkiewicz. Eliminacyjną fazę w grupach przebrnęła połowa z naszych klubowiczów – Justyna i Marian. Jurek i Karol z kolei na dalszym etapie gier szukali swojej szansy w Mistrzostwach Legnicy.

W fazie ćwierćfinałowej Pucharu Polski Justyna po niezwykle emocjonującym i wyrównanym dwumeczu pokonała Bartka Morawskiego, a o jej awansie do półfinału zadecydowały 3 małe punkty. Marian z kolei w swoim dwumeczu musiał uznać wyższość Dominika Ulejczyka.

W półfinale Justyna znów dzielnie walczyła, tym razem niestety przegrała dwumecz z późniejszym triumfatorem Pucharu Polski, Kubą Szymczakiem, a do awansu do finału zabrakło raptem 9 małych punktów. Szkoda, bo szanse, zwłaszcza w pierwszej partii, na ich nadrobienie były. Pozostaje trening i ponowna walka za rok:)

W Mistrzostwach Legnicy z kolei, Karolowi szło znacznie lepiej niż w partiach grupowych PP. W niedzielę wygrał cztery z pięciu gier, dzięki czemu zameldował się na trzecim miejscu w klasyfikacji końcowej legnickich mistrzostw.

Justyna trzecia w Pucharze Polski, Karol trzeci w Mistrzostwach Legnicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę